"София Ден и нощ " 7 Реалити сериал по Нова Тв

  • 66 396
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Модератор ли си или само си мечтаеш да си такъв? То щото твоите постове са много съдържателни... Stop

# 721
  • Мнения: 435
Ся, не бива да се забравя, че един художествен образ винаги е сгъстен, хиперболизиран, и именно това коментираме - какви типажи от реалността, какъв тип поведение се стараят да ни покажат. И немалко поуки могат да се извлекат даже от това сериалче. Нали има една приказка, че хората се стремят да изкопират в живота си литературата, която са чели, хаха

# 722
  • Мнения: 2 089
Първо, не съм останала с впечатление Рая да е много харесвана като персонаж в темата, на мен също не ми допада подобно поведение, но с подобна невярна констатация нехаресващите я започват да носят от девет кладенеца вода, за да докажат колко са заблудени харесващите я (не съм сигурна, че има такива в темата). Не знам дали ме разбрахте какво искам да кажа?!

Има, има такива в темата. Аз харесвам безусловно Рая. От първата сцена в сериала и досега. Grinning
Харесвам и момичето, което изпълнява ролята, намирам я за много красива и нито ми е трътлеста, нито тлъста, както прочетох, че някои я определят тук. Всичко си е на място при нея и е първо качество, така да се каже. По моите критерии, разбира се. Peace

# 723
  • Мнения: X
Аз сега се сетих за контрольорката на Коки....и тя изчезна яко дим без причина  newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 841
Аз сега се сетих за контрольорката на Коки....и тя изчезна яко дим без причина  newsm78
Сигурно е при моториста на Симона...😃 Седят си двамцата и дремят в засада кога пак сценаристите ще се сетят за тях.😃

# 725
  • Мнения: 617
тази контрольорката беше напълно излишен и неразбираем за мен образ ooooh!

# 726
  • Мнения: 5 462
тази контрольорката беше напълно излишен и неразбираем за мен образ ooooh!
Как бе , тя беше музата на Коко ... hahaha

# 727
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Аз сега се сетих за контрольорката на Коки....и тя изчезна яко дим без причина  newsm78

Така са героите в този ”реалити” сериал - изчезват безследно, сякаш ги отвличат извънземни Laughing  Mr. Green  
Те къде - къде по - важни персонажи изчезнаха ,  пък тази ли няма да я пратят на Марс. Още искам да ми дадат обяснение как се измъкна и къде отиде онзи Андрей? Ами моториста , ами 17 годишния Ромео, ами Валя и съпруга на София? А сестрата на София дойде взе някакви пари, тръгнаха да развиват някаква драма с пияната й майка и това беше.

Но виж простотиите на Коко ги развиват от - до. И жалкото е , че вече не са толкова смешни, колкото дразнещи.  Confused



# 728
  • SF
  • Мнения: 21 564
Много от появилите се персонажи бяха излишни и не успяха да се включат в никаква сюжетна линия - контрольорката, моториста на Симона, дори оня, който им открадна парите се появи в два епизода. Глупакът Боби ги запозна в единия, напиха се, и във следващия му дадоха всичките си спестявания и той изчезна от "София - ден и нощ". Някаква наркоманка заловиха Боби и Дани - за какво им беше тази глупост, не се разбра. И други разни, които съвсем съм забравила вече.
Всички си играят ролите добре, някои даже много добре, но най-слабото изпълнение е на контрольорката. На нея нещо и думите й бягаха. Също много дървено игра и влюбенят Шекспир от интернет на София.

# 729
  • Мнения: 1 565
Всички си играят ролите добре, някои даже много добре, но най-слабото изпълнение е на контрольорката. На нея нещо и думите й бягаха.
Peace

# 730
  • Мнения: 7 107
Скрит текст:
Първо, не съм останала с впечатление Рая да е много харесвана като персонаж в темата, на мен също не ми допада подобно поведение, но с подобна невярна констатация нехаресващите я започват да носят от девет кладенеца вода, за да докажат колко са заблудени харесващите я (не съм сигурна, че има такива в темата). Не знам дали ме разбрахте какво искам да кажа?!
Има, има такива в темата. Аз харесвам безусловно Рая. От първата сцена в сериала и досега. Grinning
Харесвам и момичето, което изпълнява ролята, намирам я за много красива и нито ми е трътлеста, нито тлъста, както прочетох, че някои я определят тук. Всичко си е на място при нея и е първо качество, така да се каже. По моите критерии, разбира се. Peace


Добре че писа, защото бях решила, че нещо не съм добре  Laughing. На същото мнение съм и явно наистина и се получава ролята на момичето, щом играта и предизвиква толкова дискусии.

# 731
  • Мнения: X
Аз харесвам как Михаела си играе ролята, не харесвам Рая , ролята Рая, образа Рая, това е  Peace

# 732
  • Мнения: 466
За мен Коко е дразнещ образ от самото начало на сериала. Не понасям такива лентяи и паразити в живота. Супер нагло същество. Галя и Теодора са пример за тъпи кифли, които заслужават мъжа до себе си. Боби ми е смешен, като се прави на голям мъжкар, а всеки си го лашка наляво и надясно и както му е удобно.       
Повечето актьори имат доста беден речник, във всяка серия се използват едни и същи думи и словосъчетания. Боби се познава по "чакай, чакай малко"(придружено с хващане за главата), "слушай, момче/слушай,момиче", "какво правиш, питам те какво правиш", "това няма как да стане".. Теодора с нейното "в смисъл" и "к'во става, хорааа"...
Рая според мен е много хубава жена, не я намирам за тлъста, напротив. Галя не ми харесва в тяло, много е кльощава, отпусната, без женствени извивки, няма никакво мускулче...ръцете ѝ са плашещо слаби. Също така не ми харесва дължината на косата ѝ. Ако качи някой друг кг. и си намали косата, ще е супер. Бранко е отвратителен тип, страшен манипулатор и мазник.
От всички в сериала, най-симпатични са ми Митко и Асен. Peace

# 733
  • Мнения: X
Галя изглежда несъразмерна с това нефелно тяло и огромна глава. Когато ги дават заедно с Рая, забелязах че главата на Галя е двойно по-голяма от тази на Рая и втората, макар и тлъста за някои е много по-хармонична цялостно от първата.

# 734
  • Мнения: 460
Ето ви една тематична  анкета в новата тема,дано само не доразпали страстите  Peace
Няма още никакво инфо за новата седмица,явно и на сценаристите им е омръзнало  hahaha

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт