Какво тренират Вашите деца ?

  • 5 902
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 198
Записали ли сте децата си на спорт различен от този в детската?
Ще се радвам да прочета: )

# 1
  • Мнения: 1 723
Водя синът ми на плуване,но е бебе още  Mr. Green
Като порасне пак бих избрала плуване,защото е полезно за всички мускулни групи без да натоварва ставите-перфектният спорт.
И бих избрала някакъв боен спорт.Имам познати треньори по джудо и борба,но са в друг град.Важно е треньорът да е добът.Помня как обясняваха на спортистите от най-ранна възраст,че при никакви обстоятелства не трябва да се бият извън залата.Надявам се да научат детето точно на това,за да се избегнат разни инциденти,че в днешно време агресията е навсякъде  Sad
В същото време да не е съвсем безпомощен ако го нападнат.
Уф,не искам да пораства  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 6 308
Гимнастика, плуване, карате, футбол. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 11 117
Във възрастовата група на подфорума (1-6 години) - нищо, освен свободни игри на корем.
На 6 започна да изпробва различни спортове в извъкласните форми на училището си (баскетбол, народни танци, хип-хоп танци, някакъв вид гимнастика), на 7.5 си избра първото хоби самостоятелно - таекуондо, и е наистина запалена. От другите остана само хип-хопът.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 198

Онзи, гимнастика за момиче или момче? 
Скрит текст:
пиша в този подфорум защото детето ми е в тази възрастова груоа,няма лошо да споделите опит, дори с по -големи деца: )

# 5
  • София
  • Мнения: 6 308

Онзи, гимнастика за момиче или момче? 
Скрит текст:
пиша в този подфорум защото детето ми е в тази възрастова груоа,няма лошо да споделите опит, дори с по -големи деца: )

А как се делят?  Grinning
Спортна. Не художествена. Момиче. 5год. Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 5 198
Не се изразих правилно, съжалявам Embarassed.
Това ме интересуваше всъщност, спортна или художествена .

# 7
  • София
  • Мнения: 262
Фигурно пързаляне. Започна да тренира на 4 години.

# 8
  • При любимите ми хора
  • Мнения: 112
Моята дъщеря започна плуването миналата година лятото - тогава беше на 7г., мислех, че й харесва, докато не го направиха задължителен в училище. От тогава нещо все намира като оправдание и не иска да ходи. Аз не съм спортна натура, но на плуването много държа. За мен то е страшно важно и много се надявам лятото отново да започне да ходи с желание. Явно определящ за мотивацията при децата за  всеки вид спорт си е учителя/ треньора...

# 9
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Дъщеря ми е на 4 и половина и от година и половина ходи на балет,от  половин година на художествена гимнастика и от два месеца на плуване.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В момента ходят на баскетбол. Иначе през годините са ходили на футбол, карате (не им хареса), спортна гимнастика (баткото не ги искаше, защото не слушали, бяха на 4 год  ooooh!) и разни видове танци. Водя ги на зимни кънки, когато мога. Лятото карат колело, скутер или ролери всяка вечер.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 609
Дъщеря ми ходи на плуване от 6 месеца, засега е само това. Останалото са свободни игри по много, основно тичане и скачане Simple Smile

# 12
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Детето ми на 5г ходи на плуване от 1 година. За това време много напредна. Сега ще започва тенис.

По-голямото дете на 8г, също на плуване и тенис и футбол.
Най-голямото на 12г плуване и тенис.

# 13
  • софия
  • Мнения: 1 201
И двамата ходят на плуване от 1 год ( в момента са на 5 год и половина).Дъщеря ми ходи и на худ.гимнастика от половина година, а синът ми на карате

# 14
  • Мнения: 14 493
А бихте ли споделили колко тренировки имат седмично и по колко часа?

Общи условия

Активация на акаунт