Спечелете нежна грижа за ръце и тяло със серия "365" на SNB

  • 16 268
  • 331
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Знаем, че искате сутрешният ви душ да е освежаващ и грижовен към кожата на тялото ви. Знаем също така и че вашите ръце са създадени, за да докосват най-нежната кожа на света, да даряват най-топлата ласка и да вършат домакинската работа по най-добрия начин. Знаем, че дори когато си почивате, те не спират – създават нещо красиво или разлистват страниците на любима книга… Знаем, че понякога усещате кожата на ръцете и тялото си недостатъчно нежна и красива, защото, в старанието си да бъдете добри майки, успели жени и какво ли още не, забравяте да се погрижите за нея.

Знаем и затова създадохме нещо свежо, което ще утоли жаждата на кожата на ръцете и тялото. Днес ще ви запознаем със серия "365" на SNB, която включва Душ гел със сок от арония, Крем за ръце със сок от арония и Почистващ лосион със сок от арония. Всички те пленяват сетивата със свеж флорално-плодов аромат. Да, в продуктите от серия "365" на SNB има натурален, свеж сок от арония – питателен коктейл за кожата на ръцете и тялото ви.

Вероятно знаете, че сокът от този плод е силен антиоксидант, че съдържа висок процент микроелементи, че е богат източник на витамини С, А, Е, К, Р и витамини от група В и има противовъзпалително действие. Дори и да не знаете, това не е толкова важно, защото кожата ви ще го усети мигновено.

При създаването на крема за ръце от серия "365" искахме да подхраним, хидратираме и да предпазим кожата на ръцете, да подобрим нейната еластичност и да я направим по-нежна и кадифено мека. Затова комбинирахме свежия сок от арония с масло от арган, шея, жожоба и какао. Създадохме еликсир, който кожата на ръцете изпива за секунди, без следи от излишно омазняване.

А когато разработвахме душ гела от серия "365", целта ни беше да предложим на кожата на тялото ви продукт, който едновременно да я почиства, но и да се грижи за нея, да бъде нежен, да я успокоява и да не я изсушава. И да, получи се! Душ гелът със сок от арония на SNB е различен от това, което сте свикнали да използвате. Той е по-скоро като балсам. Не съдържа сол и образува нежна пяна. Балансираната комбинация на свеж сок от арония, микроелементи и аминокиселини успокоява кожата и поддържа нейната еластичност.

Допълнихме грижата с почистващия лосион "365", който е лимитирано издание. Перфектен е за дамската ви чанта. С него можете да почистите ръцете си всеки път, когато почувствате, че имат нужда от освежаване. Отстранява замърсявания от всякакъв произход, без да изсушава кожата и ще бъде винаги до вас, когато ви потрябва.



Сега е време лично за се убедите в качествата на серия "365". От 21 март до 30 март 2016 г. включително напишете като коментар в настоящата тема кой от трите продукта желаете да ви подарим. И това не е всичко! Идете на www.starnails.bg, разгледайте всички цветове лак за нокти на SNB Professional и в коментара си добавете и името на онзи лак, с който искате да преобразите маникюра си през пролетта. Всички лакове за нокти на SNB Professional са 8-Free. Не съдържат нито една от следните съставки: Formaldehyde, Toluene, DBP, Formaldehyde resin, Camphor, Xylene, Ethyl tosylamide и Triphenyl phosphate.
На 31 март 2016 г. в томбола на случаен принцип ще бъдат изтеглени петима от всички участници и всеки от тях ще спечели един продукт от серия "365" и лака за нокти SNB Professional, който е посочил в коментара си.

И това не е всичко! Всеки, който остави коментар за участие в играта под статията, ще получи специален промо код, който осигурява 40% еднократна отстъпка при поръчка на продукти от серия "365" на SNB. Отстъпката важи за цените на дребно с ДДС и само при поръчка от нашия е-магазин на www.starnails.bg.
Можете да получите своя промо код, като изпратите e-mail на igra@bg-mamma.com.

Последна редакция: пт, 01 апр 2016, 12:40 от Адри́

# 1
  • Мнения: 47 982
Обожавам арония и ме заинтригува душ гелът със сок от арония на SNB  Peace
От лаковете гел лак Вивиан ми се вижда много подходящ за пролетта и лятото

# 2
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Избирам душ гел със сок от арония.
От лаковете, този:
http://snb.bg/index.php?page=products&cat=7&pid=789

Последна редакция: пн, 21 мар 2016, 14:22 от Румяна88

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Бих желала да получа като подарък душ -гел.Плени ме -087 Шанел.

# 4
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Хареса ми душ гелът със сок от арония, бих искала да го опитам.
Пролетта я свързвам с настроение и свежи, искрящи цветове, затова много ми допада лакът за нокти  JESSICA 386 Dynamic.

# 5
  • София
  • Мнения: 668
Здравейте,
Бих използвала Душ гел със сок от арония. А от лаковете бих пробвала "SNB Лак за нокти ЗОРНИЦА" - точно за лятото.

# 6
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
крем за ръце от серия "365" - тъй като имам сухи ръце, а имам нужда от подхранващ продукт : )
Ще се радвам да спечеля и лака за нокти на SNB Professional - Йоана ( страхотен наситен цвят, подходящ за всеки сезон и повод)  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте! С удоволствие разгледах страницата и си набелязах някои страхотни продукти. Избрах си Душ гел със сок от арония (http://www.starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938111106) и SNB Лак за нокти АНТОНИЯ.  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 024
Чудесна козметика!
Харесах си почистващия лосион и този лак за нокти : http://www.starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938112005

# 9
  • София
  • Мнения: 778
Душ гел със сок от арония звучи много интригуващо.
Харесвам не толкова ярките лакове за нокти-затова избирам ВИКТОРИ с Код: NLL01

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Много бих искала да опитам душ гела от серията, а относно цвят лак за нокти за тепърва настъпващите пролет/лято - категорично Соня!

Успех! Късмет! Победа! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 682
Харесва ми крема за ръце от серия "365" - тъй като имам сухи ръце, а имам нужда от подхранващ продукт. Лаковете ми харесват всички цветове, но се спирам на тези:
http://www.starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938108529
http://www.starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938111964

# 12
  • Мнения: 14 303
Бих ползвала крем за ръце от серия "365", защото кожата ми е много суха и има нужда от постоянна грижа. От лаковете SNB много харесах цвят Венета http://www.starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938113008

# 13
  • София
  • Мнения: 803
Заинтригува ме душ гелът със сок от арония на SNB  Peace
От лаковете лак Виктори ми се вижда много подходящ за пролетта и лятото

# 14
  • София
  • Мнения: 3 098
Бих се зарадвала на душ-гел 365 Арония SNB и SNB Лак за нокти ЗОРНИЦА. Hug

Общи условия

Активация на акаунт