На пазар във Варна - 42

  • 70 899
  • 729
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 948
Благодаря зя темата!  bouquet
Някой скоро да е водил детето на куклен театър? Чудя се от каква възраст биха били подходящи постановките? Скоро чух отзиви, че напоследък доста неразбираеми били за децата.

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Не е точно въпрос за пазар,но някой от впечатления за Д-р Даниел Янков в мед.център Дивна ? По спецялно лазера за премахване на белези ме интересува?

# 3
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Панделка за подарък от къде, идеи?

# 4
  • Мнения: 9 576
Панделка за подарък от къде, идеи?
Джъмбо, магазини за хоби материали, магазин за цветя... На много места съм виждала Peace

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 633
Панделка за подарък от къде, идеи?
книжарница? кинкалерия?  newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 28
Панделка за подарък от къде, идеи?
Магазини за подаръци, цветя и опаковане също. В една от уличките на Чаталджа има и преди до Окръжна болница имаше, около генералите.  newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 28
Наскоро се срещнах с една приятелка. Беше с много красива рокля. Сподели, че е от втора ръка магазин. По принцип към тези магазини съм резервирана и нищо не купувам, но този път се заинтригувах. Знаете ли кога тези магазини зареждат нова стока или постоянното им обикаляне му е майката.  Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 987
запис  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Моля да ми препоръчате магазин за куфари. Трябва ми куфар за семейни пътувания, т.е. да е голям, по възможност разделен в две части. Не съм купувала досега и не знам, как точно да избирам. Гледах онлайн и ми попаднаха БГ марки като Естил, Светла, Бора- имате ли представа, дали наистина са Бг или всичко е чайна шипинг? Текстилен ли е по-добре или ABS/ PVC? Ако сте доволни от някой конкретен модел, ще ми е от полза всяка препоръка.  bouquet

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 23:20 от flufi

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 948
http://miranda-ejournal.eu/saveti-zakupuvane-kufar/
Виж на какъв коментар попаднах. Доста е обяснено и може да ти е от полза.
Ние лично залагаме на текстилни куфари независимо дали пътуваме с кола или самолет. Най-големите обаче, които имам са от Щатите и за жалост не мога да помогна с цени, качество и предпочитания на местния пазар.  

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 957
запис Hug
Благодаря зя темата!  bouquet
Някой скоро да е водил детето на куклен театър? Чудя се от каква възраст биха били подходящи постановките? Скоро чух отзиви, че напоследък доста неразбираеми били за децата.
И аз се интересувам.. newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Наскоро се срещнах с една приятелка. Беше с много красива рокля. Сподели, че е от втора ръка магазин. По принцип към тези магазини съм резервирана и нищо не купувам, но този път се заинтригувах. Знаете ли кога тези магазини зареждат нова стока или постоянното им обикаляне му е майката.  Grinning
Има такава тема
-----------------------------------------------------------------------------------------
Относно куфарите, мнението ми е, че ако основно ще го позлвате при пътуване с кола,
може и текстилен, но ако е за пътуване най-вече със самолет - PVC.
Що куфари съсипаха непоправимо на мъжа ми по самолетите,
само Самсонайт е железен до момента,
но те са много скъпи и инвестицията не си заслужава,
ако пътуванията не са чести.

# 14
  • Мнения: 1 656
Благодаря зя темата!  bouquet
Някой скоро да е водил детето на куклен театър? Чудя се от каква възраст биха били подходящи постановките? Скоро чух отзиви, че напоследък доста неразбираеми били за децата.
то си зависи от детето, ние редовно си ходим , за първи път я заведох на 2,4 години. Ако говорим за кукления театър, по-мъничките са отзад и стоят в майките. Виждала съм и бебета да водят.


Да попитам за Музея на стъклото в Белослав- мнения? Струва ли си да се отиде ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт