На море в Турция - тема 43

  • 134 379
  • 774
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 521
Дано Ефталия запазят качеството до края на сезона.

# 661
  • Мнения: 6
Към Ивка - С какво се зарежда минибара?Колко струва ползването на сейфа?Каква е цената на билета за маршрутката до Алания?

Мини бара се зарежда само с минерална вода. Минерална вода в разфасовки от 0,500 л. има в хладилни витрини на самообслужване по всички барове, ресторанти, рецепция, лоби бар.
Не сме ползвали сейф и не знам колко се плаща за него.
Цената на билета за маршрутка до Алания е 4,50 лири, до Конаклъ - 3 лири.

# 662
  • София
  • Мнения: 10 309
Привет от Voyage Sorgun, хотела е по-хубав от от очакванията ми. Настанени сме във вила с 4 апартамента, ние сме на приземния етаж с огромна зелена поляна, перфектна за деца. Чисто е, с добре измислена електронна система, като искаш да почистят, натискаш съответния бутон.
Има много, изключително красиви котки, детето е влюбено в тях  Mr. Green

Ultra All Inclusive програмата е наистина Ultra, турски алкохол на практика няма, само нещото наречено Раки, мохитото го правят изключително добре  Mr. Green

Мини бара се зарежда веднъж дневно с кола, фанта, спрайт, мляко, шоколадово мляко, няколко вида сок, сода, вода, вафли и фъстъци. Напитките ги има на няколко места в комплекса, ако си си изчерпал мини бара, просто отиваш до най-близкия бар.

Основния ресторант е с хубава гледка, вечер с програма(на мен ми идва шумна и сядаме в далечния край, където е тихо), много разнообразна храна, всичко изпробвано е мноооооооого вкусно! Освен местните и безмесни, има няколко вида риба, това което ми липсва са морските деликатеси, вчера на вечеря имаше калмари на манджа и скариди със спанак, други морски деликатеси, нямаше. За десертите няма да споменавам, уникални, а и в основната сграда има сладкарница със страхотни изкушения. Две баби месят гюзлемета, днес ги пробвах, много са вкусни.
Две вечери бяхме в основния ресторант, от днес почваме с другите Италиански, Китайски, Турски и Гръцки. Японския и Стейк Хаус, мисля да ги пропуснем. Можеш да посетиш на един престой по веднъж всеки а-ла-карт ресторант.

Плодове има на две места, динята е страхотна, липсват ми само ягоди... Сладолед има на няколко места, насипен и пакетиран(целия асортимент на Алгида).  Детето набляга на диня и сладолед Simple Smile))))

Времето, вчера не беше особено хубаво, днес е 30С, на мен водата ми е все още студена, но детето и половинката се къпят. Плажа е хубав със ситен пясък, има една ивица с малки камъчета преди водата, във водата нямало. Плажа на Тюркоаза е по-хубав, камъчета няма.

Имам много организирани мероприятия, но ние не сме фенове, почиваме активно, ще се включим само в колоездачния тур, който организират, всяка сутрин в 9.

Хубаво е много, но не мисля, че в следващите 4-5г. бих отишла отново на подобен вид почивка, иска ти се да пробваш всичко и колкото и да е малко, всяко ядене е голямо преяждане. Направо не знам, какво правят с толкова много храна, която като гледам не се изяжда и на 50%  Thinking
Добавям и снимки.
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13198487_1020772070 … 00899692548_o.jpg
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13221302_1020772070 … 86653099787_o.jpg
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13235485_1020772070 … 77571193190_o.jpg
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13235318_1020772073 … 48092904753_o.jpg
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13245327_102077207 … 7&oe=57DC1B3A

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 00:07 от nad_tab

# 663
  • Мнения: 1 525
Може ли да ми препоръчате нискобюджетен хотел в Кушадасъ?
Кой е най-добрият 3 звезден хотел?
Ако трябва да избирате между Pigale, Vera Santa Maria, Flora suites, кой ще предпочетете и защо?

# 664
  • sofia
  • Мнения: 693
Не е ли по-добре да кажеш какъв е бюджета, определен за хотел, може да получиш и други предложения, иначе за тези повече информация ще намериш в групите във фейсбук, или чуждите сайтове. Моя приятелка е била в Flora suites, доволна е. Не е лошо да погледнете Имбат, много по-добър вариант от тези трите.

Последна редакция: пн, 23 май 2016, 20:48 от Turquesa

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 20
Може ли да ми препоръчате нискобюджетен хотел в Кушадасъ?
Кой е най-добрият 3 звезден хотел?
Ако трябва да избирате между Pigale, Vera Santa Maria, Flora suites, кой ще предпочетете и защо?
И трите не стават.Не си заслужава блъскането на път за такива.Имаме си ги и тук

# 666
  • Мнения: 1 525
Изобщо не коментирам възможността да заменя Турция с предложение у нас.
Проучвам възможността да си направя почивка в Кушадасъ. Септември. И да наблегна на разходки Simple Smile
Бюджет - около 400/човек.

# 667
  • sofia
  • Мнения: 693
Погледни на първа страница от темата, има писано за тези хотели,
ето то нещо страхотно от 23 септември, двойна стая/ промо / 965лв, Мармарис си е Мармарис, не може да се сравни с Кушадасъ.http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/marmaris/view/hotel? … 933&oid=24550

# 668
  • Варна
  • Мнения: 3 943
400 какво ?
евро , лева , лири , за колко време?
Септември има места навсякъде.
Може да се намери двойна стая за 40 лири/ден.

# 669
  • Мнения: 306
Имате ли представа колко намалят от цената на човек, когато е със собствен транспорт? От Турс клуб ни намалиха по 75 лв/човек, което ми се струва малко.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Зависи и до къде - за Кушадасъ и до Анталия е различно , но общо взето е около 75 - 80 лв.Максимума за който съм чувал е до към 90 - 100 лв.Разходите за автомобил примерно до  Кушадасъ  в зависимост от автомобила е около 450 - 550 лв.Разбира се една Опел Астра няма да изхарчи толкова гориво колкото един Ланд Роувър , но все пак това което ще ви намалят за 5 души е съпоставимо с разходите на един автомобил, виж ако сте двама става двойно и тройно.

# 671
  • Мнения: 408
nad_tab,
Благодаря за чудесния разказ и снимки!  bouquet
Може ли няколко снимки от ресторанта?

# 672
  • Варна
  • Мнения: 3 943
nad_tab,
Благодаря за чудесния разказ и снимки!  bouquet
Може ли няколко снимки от ресторанта?

Може ли да цитирате и цената?

# 673
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
nad_tab, много се радвам, че сте доволни от хотела Simple Smile
Близо ви е Сиде, което е много приятно градче с атмосфера като нашия Созопол. Долмушът (автобусчето) минава точно пред хотела. За еднодневна разходка (и бягство от обилните трапези) е отличен избор.

# 674
  • Мнения: 3 271
Имате ли представа колко намалят от цената на човек, когато е със собствен транспорт? От Турс клуб ни намалиха по 75 лв/човек, което ми се струва малко.
Толкова намалят по принцип за Кушадасъ.

Общи условия

Активация на акаунт