Любители на котки – Тема 104

  • 47 071
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Благодаря, момичета, за топлото посрещане и милите думи за котенцето. Вчера цял ден съм я сваляла от разни места, но още не се е усетила за завесите  Grinning Оставих я за малко, докато отида да напазарувам и като се качи в скута ми пет минути ми се оплаква, че била сама. Опитва се да ме манипулира с жално мяукане, ама не знае, че съм чела литература по този въпрос  Grinning

# 676
  • Мнения: 874
Като видя родители, които плашат детето си с животни или го настройват, че "кучето ще те ухапе" и ми иде аз да ги ухапя...  Twisted Evil

Моят малкия е в другата крайност - към всяко куче (без значение дали е домашно или без значение от размера) се засилва да го гали и гушка Grinning А майка ми също винаги носи котешка храна с нея (в колата) Simple Smile

# 677
  • Мнения: 5 178
Влитам с един въпрос, но ако е разискван в някоя стара тема ще помоля за линк
Иде реч за котешките вратички, искаме да сложим такава на балконската врата между стаята и остъкления балкон, където ще е тоалетната ..
По съвет на майсторите няма да се монтира в стъклопакет, а в PVC панел (половината врата ще е от PVC панел  , а над делителя стъклопакет), защото ще може да се изреже на място и е по-евтино от стъклопакета
Някой правил ли е нещо подобно, може ли да препоръча вратичка

Гледахме ето тази на живо http://www.zooplus.bg/shop/kotki/predpazni_mreji_vratichki/vrati … zatvariane/352517 и там видяхме в описанието, че нямало в комплекта тунел, някой знае ли дали той е нужен в случай на монтаж на PVC панел

# 678
  • Мнения: 874
Не ви е нужен тунел за монтаж във врата Wink Самата вратичка е достатъчно широка, за да обхване вратата. Този тунел се ползва при монтаж в стена

# 679
  • Мнения: 2 078
тази тема е една от най-ведрите, които съм чела - душата ми се пълни от грижата, обичта и хумора в постовете  Hug

но нека отново похвалим нашите притежатели как са вероятно най-талантливите същества в животинския свят! ето една баРеЛинка - http://www.boredpanda.com/ballet-cat-japan/?utm_source=facebook& … mpaign=BPFacebook sohappy
интересно какво би изтанцувала, ако й пее Лили Иванова (усетих, че е на почит сред мъжката котешка популация)  Laughing

# 680
  • Мнения: 701
Иренита, освен кастрация, пробвай непременно и с комбинация на капките на д-р Бах. Само като ти ги правят - кажи че са за животно за да не слагат алкохол. Аз съм давала веднъж на моя кот и той определено се повлия

# 681
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Поздрави от Писимунде  Hug
В двора имаме 6 броя бебета на местния котарак Харалампи Simple Smile Цялата фамилия да настанени в единия ъгъл на двора. Имаме две кучета в двора, пуснати, но не закачат котетата и майка им Simple Smile Само Харалампи не е добре дошъл завалийката  ooooh! Аз ги видях вчера за сефте, мъжо ги видял съвсем бебета, после се покриха и помислихме, че ги е преместила. Сега са на около три седмици, сучат още, но ометоха две пастетчета. Та така, у нас резултата е + 6 писимундета Simple Smile
Мамунчето на Котьо е голям сладур :*

# 682
  • Мнения: 1 826
Хайде аз да кажа за кастрацията.Притеснението ми беше как ще мине и понеже са по двора дали няма да си направят нещо.Но само вечерта спаха вътре 3 калпазанки и на другия ден двете малки бяха по дърветата,а мама беше сърдита както писах. След месец конците бяха паднали сами и сега  са кротки и гальовни,но и преди си бяха така.Доволна и спокойна съм сега.Само мама Тони повече дереше,сега вече е кротка и сутрин и вечер я пущаме вътре.И ето тази снимка е от снощи,хапна  си чипс. hahaha Вярно изпроси си го,защото ние хапвахме и тя  го надуши.Та снощи мм я прекръсти Тонка чипса. Joy

# 683
  • Мнения: 3 331
Тонка чипса Joy Да си призная, и на мен ще ми отива този прякор Blush

# 684
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Тонка чипса Joy Да си призная, и на мен ще ми отива този прякор Blush
Адашки  Joy

# 685
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Joy Joy
Гадни сте, сега ми се дояде чипс, от векове не съм яла.
Тонка чипса.  Joy

# 686
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
...
Гледахме ето тази на живо http://www.zooplus.bg/shop/kotki/predpazni_mreji_vratichki/vrati … zatvariane/352517 и там видяхме в описанието, че нямало в комплекта тунел, някой знае ли дали той е нужен в случай на монтаж на PVC панел
Аз не бих причинила на животното си преминаване през такъв размер вратичка. Не че не е възможно да го ползва, но 14 на 15 см е по-малко от тетрадка малък формат! Ако котьо стане малко по-пухкав, вратичката ще му стяга. Wink

Страхотна пластика!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тонка чипса, а?!  Laughing И на мен ми се прияде. Laughing

# 687
  • Мнения: 1 826

Хайде  ето ви .
Ами снощи така ги хапваше парченцата,ама културна от масата взема и долу си го яде.Повече слуша от Мега. Laughing
А днес Мони така беше застанала на вратата,излегна се като лъвовете статуи от горе над козирката и наблюдава към улицата. hahaha Лошото беше че скочи  и не можах да я снимам. А  Бони като снимах китките така си навря носа във фотоапарата че се размаза и до като щракна беше в краката да се гали. Laughing
И  двете днес аз привързвам цветята ,обаче нещо ми се видя на терасата перваза ,изправих се да видя  какво е това дали гълъб на мм или нещо е паднало.Ха познайте кой беше там-Бони и Мони се качили ,че и се борят по него.Изтръпнах. ooooh! е след малко бяха в двора и Бони в краката ми да се гали. Joy
И днес една позната ми прати този клип,добре че моите не ядат краставица. hahaha
https://www.facebook.com/processingphotographs/videos/1036976473 … ef=message_bubble

# 688
  • Варна
  • Мнения: 6 316
100% Магито ще я вземем в квартирата за лятото-да си починат с Мила една от друга.
Няма да се оправят отношенията помежду им, но поне да имат почивка.  Confused

# 689
  • София
  • Мнения: 13 153
100% Магито ще я вземем в квартирата за лятото-да си починат с Мила една от друга.
Няма да се оправят отношенията помежду им, но поне да имат почивка.  Confused
Магито ще си почине, но Мила ще се почувства още по-голяма господарка. Sad В никакъв случай не я пускайте в стаята на Маги, макар нея да я няма.

Що са такива глупачета? Какво толкова делят?  Sad

Общи условия

Активация на акаунт