Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 39

  • 50 306
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 287
Разбойник няма да е господар на света
(Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz)



Продуцент: Раджи Шашмаз
Режисьор: Онур Тан
Оператор: Вейсел Кълънч
Сценаристи: Раджи Шашмаз, Бахадър Йозденер
Музика: Калан


Актьори:

Октай Кайнарджа, Дениз Чакър, Мюжде Узман, Тарък Юнлюоолу,
Юнус Емре Йълдъръмер, Озан Акбаба, Сабина Тозия, Туна Орхан, Синан Демирер, Хакан Карсак и др.


ATV на живо

          






***

Гордиев възел (Kördüğüm)



Продукция: Endemol Shine Türkiye
Продуцент: Хакан Ерен – Гьокхан Татарен
Главен режисьор: Йомер Фарук Сорак
Режисьор: Гьокчен Уста
Оператори: Еманюел Кадош – Октай Башпънар
История: Йълдъз Тунч
Сценаристи: Ийит Окан, Седеф Байбуртлъоолу, Ясемин Кърбаш
Музика: Тамер Чърай


Актьори:

Белчим Билгин, Ибрахим Челиккол, Алиджан Йоджесой,
Рожда Демирер, Наз Елмас, Еге Айдан, Тюлай Гюнал, Айда Аксел, Ферит Актуу, Гьозде Чъаджъ, Сабрийе Кара, Али Тутал и др.

FOX TV на живо

           








***

Линк към старите теми:

# 1
# 2
  • Мнения: 5 446
Наз тепърва осъзнава, че галиба е влюбена. И тогава ще започне да търси присъствието му. Като осъзнае разликата между крясъците на Умут и спокойствието с Али Н.

# 3
  • Мнения: 5 723
Благодаря  за новата тема !

Много критикувате Наз , аз за разлика от вас много си ѝ харесвам поведението .....бавно ще се отърси от начина си на живот до сега , ще го направи вече правейки съпоставка с новото ,което постепенно навлиза в ежедневието ѝ. нормално е да има големи колебания ,съмнение към Али , недоверие към това ,което се случва около нея ,около тях . Сигурно ще има опити за злепоставяне ,лъжи ,постановки ,но любовта им ако е истинска ще я има !

# 4
  • Мнения: 13 426
Zari, благодаря за новата тема!  bouquet bouquet

На мен филмът ми харесва и ще го гледам, докато го има.  Laughing
Стига от време на време да има и превод, дори и на руски.  Peace

А тази двойка определено ми харесва!  bouquet




А това не знам пред или зад камера е...  newsm78

# 5
  • Мнения: 21 201
Зари. smile3525
Любимата ми тройка, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes но това не значи, че няма да ги критикувам(и не само тях) когато има защо, и когато сметна за нужно.



# 6
  • Мнения: 16 079
Да се запиша ,че после да мога по-лесно да ви открия

Зари Heart Eyes Hug bouquet bouquet bouquet






Белчим на снимките в Маракеш

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
ЗапИс!!!
Благодаря за новата тема!  newsm51
Наз е объркана, това е ясно, но човек трябва да вярва в нещо или на някого! А Али й показа, че стои зад думите си, особено когато не издаде Генджо и Умут за пожара заради нея. Но и Али не е срещал истинската Любов досега и ще трябва да се научи да я печели, а не просто да му вярват защото е Той!

# 8
  • Мнения: 7 875
Само запис от телефона, благодарности за новата тема!
До утре, милички!

# 9
# 10
  • Мнения: 21 201
Ехааа, Party момичетата са качили епизода в Датата за теглене, страхотни сааа. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://data-bg.net/details.php?id=26048

# 11
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, аз най-много трябва да ти благодаря, че пускаш тази тема и го правя от сърце Heart



Наз ще се присъедини, надявам се, след известно време! Аз също я разбирам, че не може да се хвърли от днес за утре на врата на Али Н., но в последната излъчена серия направо преигра с държанието си като цяло Mr. Green А в началото я дадоха като доктор със самочувствие, която не се поддава на емоции толкова лесно newsm78

# 12
  • Мнения: 2 655
Благодаря  за новата тема !

Много критикувате Наз , аз за разлика от вас много си ѝ харесвам поведението .....бавно ще се отърси от начина си на живот до сега , ще го направи вече правейки съпоставка с новото ,което постепенно навлиза в ежедневието ѝ. нормално е да има големи колебания ,съмнение към Али , недоверие към това ,което се случва около нея ,около тях . Сигурно ще има опити за злепоставяне ,лъжи ,постановки ,но любовта им ако е истинска ще я има !

Зари, благодарности за новата тема!

+1  Софи, ставаме две  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51





Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 22:11 от dessislawa1

# 13
  • Мнения: 9 541
Здравейте Hug



На всички ви пожелавам една успешна седмица! Да видим и какво ще ни донесе новата серия на Възела Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 21 201
 wavey
Очакват ни озет, втори трейлър и снимки, но кога, newsm78 що, newsm78 кой да ни каже, дано днес пуснат нещичко, че е голяма суша откъм инфо!?! Crossing Arms
Голям е сладкиш този малък Айбарс, Heart Eyes а като Каан в миналия епизод ме скъса с това Ремане/Реване, Joy иначе щял да стане готин като тати Crazy когато порасне и всички мацките щели да са негови. newsm53
Голяма слабост ми е този малчо. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 11 апр 2016, 15:57 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт