Спечелете сигурна защита от слънцето с HiPP

  • 18 312
  • 207
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Чувствителната бебешка кожа трябва да бъде винаги защитена от пряка слънчева светлина в горещите месеци. Най-добре е детето да бъде на сянка, облечено с подходящо облекло (шапка, дрешки с дълъг ръкав, панталонки). Интензивното обедно слънце трябва да се избягва с всички възможни средства.
Продуктите против изгаряне следва да се прилагат многократно през целия ден в обилни количества, особено след плуване.



Ефективна защита от слънцето за чувствителната детска кожа с HiPP слънцезащита
- Специално разработени за чувствителната детска кожа
- Без наночастици - много оспорвани, тъй като те могат да бъдат абсорбирани в тялото
- Слънцезащитен фактор 30 и 50
- Лесни за нанасяне, не оставят бял филм върху кожата. Предпазват от индуцирано от слънцето увреждане на кожата и загуба на влага веднага след нанасяне - водоустойчиви
- Без парфюм
- Без консерванти
- Изключително добра кожна поносимост



Включете се в играта на HiPP и споделете в настоящата тема продукти с какъв слънцезащитен фактор използвате за вашето дете.
Петима от участниците ще бъдат изтеглени на случаен принцип на 28.04.16 г. и ще получат слънцезащитен крем HiPP с дозатор.

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 15:53 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 3 841
Използвам 50-ти фактор.

# 2
  • Мнения: 21 275
Използваме 50-ти фактор.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 469
 Използвам възможно най-високия 50-ти фактор.Малката е с много бяла и чувствителна кожа,за това залагам на качествени и доказали се марки слънцезащитни продукти.

# 4
  • София
  • Мнения: 964
Досега винаги съм използвала 50 фактор за синът ми,но неговата кожа е от такъв тип,че не изгаря,а директно чернее.Мисля да намаля фактора тази година.

# 5
  • Мнения: 390
Слънце защитен фактор 30

# 6
  • София
  • Мнения: 2 098
Моето дете е с доста светла кожа и на плажа използвам Слънцезащитен фактор 50 за него. Лошото е, че все не случваме на такъв, който не се разтича по лицето.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
За дъщеря си купувам медицинска козметика със слънцезащитен фактор 50.  Peace

# 8
  • Мнения: 591
За голямата ми дъщеря използвам слънцезащитен фактор 30, понеже е по-мургава.
За малката използвам фактор 50, тъй като е с много светла и нежна кожа.

# 9
  • Мнения: 1 988
Продукти със слънцезащитен фактор 50.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
Все още не сме използвали, но в момента проучвам какво да й взема. 50 фактор ми се струва най- подходящ.

# 11
  • Мнения: 1 273
За дъщеря ми (тя е бяла като баща си) използвам 50-ти фактор, а за сина ми (той е мургав като мен) - 30-ти фактор.

# 12
  • София
  • Мнения: 803
Използваме 50ти фактор за слънцезащита

# 13
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
И двете ми съкровища са с много бяла и чувсвителна кожа, та моят избор е винаги слънцезащитни средства с 50-ти фактор.

# 14
  • Мнения: 631
Използвам за детето фактор 30.

Общи условия

Активация на акаунт