Януарки 2017, заповядайте! :)

  • 32 962
  • 729
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 317
За първи път пускам тема, но се радвам, че е по такъв повод.  Simple Smile Като майка на 3 форумски бебета (двете вече големи деца) и от името на всички януарки 2016 Ви приветствам с добре дошли и Ви пожелавам леки бременности, незабравими емоции и прекрасни здрави бебчета в началото на следващата година! Очаква Ви един от най-вълнуващите периоди във Вашия живот. Наслаждавайте му се максимално! Успех на всички! bouquet

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 19:05 от Katia_N

# 1
  • София
  • Мнения: 1 676
Ех, че хубавоооооо! newsm51
Благодаря за темата! preggo newsm32 newsm30

# 2
  • София
  • Мнения: 965
Много носталгично ми стана   Hug спомням си как, преди година, си държах положителния тест и не знаех къде се намирам - а сега държа прекрасно 3.5 месечно човече Heart Eyes кога мина времето.  Успех на всички момичета, които ще се запишат в темичката. Очакват ви невероятни и вълнуващи моменти в предстоящите девет месеца. Желая на всички един щастлив и пухкав финал  bouquet

# 3
  • Мнения: 806
Привет,Януарки 2017! Пожелавам на всички бъдещи мами безпроблемна бременност,леко раждане и здрави и пухкави бебчета на финала! Времето лети,сякаш вчера треперех с положителен тест в ръка. Скоро ще гушкате най-прекрасното нещо на този свят! bouquet

# 4
  • Мнения: 59
Благодаря за темата bouquetПлахо се записвам,преди 2 дни видях 2-те четрички,имам 2 прекрасни дъщерички и с таткото се надяваме номер 3 да е едно прекрасно момченце между двете каки!!!Каквото Бог е решил за нас!!!!Записах си час за след 2 седмици,надяваме се всичко да е наред!!!Давами термин 5 януари Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 276
Здравейте на всички Simple Smile

Имам профила от доооста отдавна, но дойде време и аз да се отбележа. И двата теста, които направих - показват положителен резултат Wink

Терминът трябва да е на 5.01.2017г. поне според калкулатора. Пък ще видим - дано всичко да е наред Simple Smile

Първо бебе, на 33 години съм, от София Wink Да има някаква информация и за мен.

# 6
  • Мнения: 125
Бъдещи януарски мами, пожелавам Ви лека бременност, безброй щастливи мигове и здрави, пухкави бебоци на финала!  Hug
Януарка 2016

# 7
  • Ловеч
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен,  преди няколко дена видях двете чертички и още не мога да повярвам,  но бързам да се запиша Simple Smile  Имам по- голямо момченце на 4год. и половина,  тайно се надявам този път на госпожица,  но каквото и да е, се моля да е живо и здраво,  като същото пожелавам и на вас! Терминът ми по калкулатор е на 03.01,но предполагам че ще е декември,  защото първото ми дете е родено със секцио и най-вероятно сега пак ще е така.  Дори се чудех дали да се записвам тук или при декемврийките Simple Smile 
Желая леко бременеене на всички майчета и здрави и сладки бебчета!

# 8
  • Мнения: 5 112
И мен ме налегнаха хубави спомени, докато дребоса ми лежи на рамо  Heart Eyes
Момичета, пожелавам ви от все сърце в началото на другата година да гушкате здряви и румени вързопчета! Както Катето каза - предстои ви най-хубавия период в живота ви. И пак както тя каза на нас преди време - пожелавам ви поне толкова лека бременност и раждане колто имах късмета да ми се случи на мен!  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 676
Да се представя и аз. На 28 г. съм от София. Първа бременност след инсеминация. Термин по изчисления от нета 05.01.2017 г.
Аххх, как болят тия гърди момичета! Направо не е истина. Laughing

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 09:37 от Щaстливка

# 10
  • Мнения: 137
Преди 5 дни видях заветните две чертички. Утре за първи път съм на преглед.
До края на седмицата ще направя контролно ТСХ и с него при еднокринолога.
Много е чакана бременността и за сега я пазим в дълбока тайна.

# 11
  • Мнения: 606
Здравейте и от мен  Wink Заветните  EFP видях преди 3 дни и сме много, много сме щастливи във вкъщи. От София съм, на 25г., първа бременност.

Термин по калкулатор 05.01.2017г.  newsm03

На всички мами пожелавам лека бременност и красиви и най-вече здрави бебоци!  love001

# 12
  • Мнения: 647
Хайде и аз да се запиша тук.На 24 април теста излезе положителен,на 25 пуснах и кръвен тест,който потвърди бременността. 7 години бебеправим,5 опит ин витро засега е успешен и най-накрая и аз видях двете чертички.На 10 май съм на преглед.Дано всичко е наред,само за това се моля.На 37 години съм.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 676
Дами, дано с всички ни, всичко да е наред Praynig Hug
Дано си пишем тук всички до края всичко свързано с бременността.
Гледам доста мамите сме се наредили с термин 05.01. Crazy Heart Eyes
Аз на 11 май съм на преглед и много се надявам да си видя точицата. Hug preggo

# 14
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен. Честито на всички с две чертички.
И моето тестче отчете  EFP и съм много щастлива.
Това ми е втора бременност. От първата имам момченце.
което е вече на 3г. Надявам се на лека бременност и щастлив финал.
Първото ми е секцио явно и второто ще е но май декемврииче
но ще ми е приятно да споделяме опит и трепети заедно.

Общи условия

Активация на акаунт