Почивка в Марбея

  • 9 426
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,
Направихме си резервация за почивка в Марбея, Испания.
Хотела ни е в Пуерто Банос и се казва БлуБейБанос - https://www.booking.com/hotel/es/rincon-andaluz.bg.html?label=ge … 0fff18aaae;dcid=5
Моля за мнения и впечатления от този курорт, примерно как да наемем кола,
какво интересно има наблизо, как е плажа и изобщо мнения.

# 1
  • Мнения: 25
Следя темата.
И ние тази година сме решили да мръднем на почивка в Испания.
Тук по нашето черноморие на всякъде където звънна няма места.
Не знам дали не сме закъснели и за там , но ще пробваме да резервираме тези дни.

# 2
  • Мнения: 3 294
Не знам защо питаш, след като си направила резервацията вече и всичко е ясно.

Пуерто Бану е място подобно на Свети Влас в България или казано там ходят богатите от цял свят. Нещо като умалено копие е на Монте Карло.
 Аз лично не бих го избрал, но може на теб да ти допадне, хора и клас всякакви.
От там в посока Гибралтар плажовете са все по-лоши, стават много ветровити и със студена вода. В обратна посока е Марбея, която също  не е много интересна и вече към Малага има по-хубави места.

# 3
  • Мнения: 37
Ами питам тъй като ми е интересно ако някой е ходил какви впечатления има  Просто ми е интересно Мисля за кола под наем за да обиколим насам натам   Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 294
Ами питам тъй като ми е интересно ако някой е ходил какви впечатления има  Просто ми е интересно Мисля за кола под наем за да обиколим насам натам   Simple Smile
Хубаво е да имате кола, зависи колко сте склонни да обикаляте, но в тази част има доста какво да се види, но в повечето случаи трябва да имате преспиване.
Най-малко може да видите Марбея, Малага, Нехра, Гибралтар

# 5
  • Мнения: 767
Според мен Гибралтар си заслужава да се види,непременно се качете да видите маймуните,но имайте предвид,че са свикнали туристи да ги хранят и посягат към всяка шумулкаща опаковка,което е малко стряскащо.Ако решите да го посетите отделете цял ден,тъй като е английска зона и има граничен контрол,често с големи опашки,защото испанците ходят да купуват евтини цигари и алкохол (безмитна зона е).

# 6
  • Мнения: 603
Някой може ли да направи сравнение кое място си заслужава повече да се види - Марбея, Малага и околността или Ибиза? Знам, че не са особено сравними, но ако някой е бил на двете места да сподели с няколко думи.

# 7
  • Мнения: 3 294
Някой може ли да направи сравнение кое място си заслужава повече да се види - Марбея, Малага и околността или Ибиза? Знам, че не са особено сравними, но ако някой е бил на двете места да сподели с няколко думи.
Както каза, нямат нищо общо, особени Ибиса. За колко време ще се гледат, часове, дни?
Марбея няма почти нищо за гледане, за мен си е направо разочорование.
Малага е доста добре, има какво да се гледа и е хубав град, около него има и други интересни неща.
Ибиса има само плажове и дискотеки за 18-20 годишни, прилича на Слънчака в известна степен.

# 8
  • Мнения: 603
Ами така и така ще ходим на едно от двете места за около 6 дни тъй като отделно ще ходим до Барселона та чуденето ми е кое от двете места да изберем, надали ще се върнем пак натам, тъй че трябва да избера.

# 9
  • Мнения: 3 294
За 6 дни, без да се замислям повече казвам Малага. Ако имате желание, може да отидете до Нерха, Севия и други интересни места наоколо.

# 10
  • Мнения: 110
Здравейте ! Отдавна не е писано в темата. Края на септември сме планували почивка в Испания , летим до Валенсия и ще сме в комплекс Марина Дор ( на около 90 км от Валенсия ) . Някой с впечатления от там ?

# 11
  • София
  • Мнения: 338
През юни бяхме в Марина Дор. Пълно с испански пенсионери. Нищо особено.

# 12
  • Мнения: 110
Ние отиваме с цел почивка , почитатели сме на турските курорти и бяхме запазили отново там , но в предвид обстоятелствата се наложи да търсим друг вариант . В кой хотел бяхте отседнали ? Ние ще бъдем в Marina Dor Playa  ( пълен пансион ).

# 13
  • Мнения: 299
През юни бяхме в Марина Дор. Пълно с испански пенсионери. Нищо особено.

И аз още миналата година го заглеждах този комплекс. По снимките изглежда много добре, чела съм че е много добър коплекс за семейна почивка, развлечения за деца.
Офертата на агенциите беше добра, с включени 100 евро на стая за покупки в магазините на комплекса. И други неща май имаше, не ги помня.
Ако може споделете нещо повече.

# 14
  • Мнения: 110
Да , офертата е същата . Има доста допълнителни елкурзии включени към цената ,и цената е доста добра . Търсих отзиви , но за съжаление нищо не намирам .

Общи условия

Активация на акаунт