MasterChef България - сезон II (09.05. - 15.05.2016г.)

  • 29 497
  • 394
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


M@sterChef е кулинарно телевизионно реалити шоу като избраните участници са любители кулинари, а не професионалисти. Всички ще трябва да докажат своя талант, характер, техника и въображение. Те ще преминат през тежки и инфарктни изпитания като стрес тест, битка за имунитет, тест за креативност, отборни битки, елиминации и мастъркласове...Един от новите елементи в регламента на шоуто е  „внезапна смърт” – освен при елиминациите, журито ще има право да освобождава участници във всеки етап ако те изменят на професионалното поведение в кухнята.
Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя  точка по света.


Наградата за победителя в 'MasterChef' 2016 България е 100 000 лева.


   
     шеф Андре Токев                         шеф Виктор Ангелов                         шеф Петър Михалчев
ANDRe                                             Chef’s                                                MIYABI


                                               Участници:


 Георги                             Евгени                         Елизабет                           Йоана


Калоян                          Севда                      Цветелина                              Мая


Лъчезар                              Любо                         Весела                           Димитрия


Махсун                              Милена                           Моника                          Събин






MasterChef

Facebook

Темите от 1 сезон


Сезон 2:
~ 01.03.2016 ~   (7.03. - 13.03.2016г.)  (14.03. - 20.03.2016г.)  (21.03. - 27.03.2016г.)
(28.03. - 03.04.2016г.)  (04.04. - 10.04.2016г.)  (11.04. - 17.04.2016г.) (18.04. - 24.04.2016г.)
(25.04. - 01.05.2016г.) (02.05. - 08.05.2016г.)


За любители с любители:

Скрит текст:
 
                         Цветелина                         Евгени                                      

 
Милена                              Весела


Севда                                         Махсун


Мая       





  Анкета:   (02.05. - 08.05.2016г.)
Кой смятате, че е достоен за финал?

Лъчезар               130 (29%)
Калоян                105 (23%)
Евгени                91 (20%)
Елизабет             44 (9%)
Йоана                  21 (4%)
Георги                 20 (4%)
Мая                     15 (3%)
Севда                  12 (2%)
Цветелина            6 (1%)

# 1
# 2
  • Мнения: 2 422
Благодаря за темата bouquet. Според мен Цвета и Мая си бяха за изгонване, а не Лъчо, въпреки че той доста си повярва и това му изяде главата Wink

# 3
  • Мнения: 11 725
Отново е понеделник. Нямам си никаква представа кой са нарочили за изгонване тази седмица.
И все пак бих желала Севда, Цвета, Мая и Елизабет. Не държа да са в този ред  Laughing

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема bouquet
Ще чакам с интерес новият епизод Peace

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 654
Благодаря за темата, Кати! bouquet

Викам, на Цвета да е късметът да й ръкопляскат на път за изхода тази седмица. Няма да е зле под ръчичка с Мая, ама хайде, тя току-виж спретнала десерта на живота си докъм сряда.
Припомнете ми, Йоана била ли е капитан на отбор досега? Нямам спомен.

# 6
  • Мнения: X
Тази седмица би трябвало да си тръгне жена, много останаха, а мъжете окапаха като круши. Почти всички от женски пол са "достойни" за елиминация... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 31 381
Дано е по-интересно тази седмица.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 062
Кати,  bouquet

И аз се надявам на интересна седмица!  Wink

# 9
  • Мнения: 5 508
Като гледам, какви жени останаха в МШ ме е срам, че сме от един пол ... Честно! Една нормална няма, ей ooooh!
Искам тази седмица някоя от тях да си ходи, а фаворитите ми са ясни - Калоян и Евгени Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 365
Изпуснах цялата седмица и имам да наваксвам до довечера Laughing

# 11
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Дано ми се сбъдне мечтата и севда да си тръгне тази седмица.  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 7 169
За темата  bouquet
Да я видим таз матьошка довечера...

# 13
  • Мнения: 8 318
Вечевзе сериозно да доскучава ими е все едно кой ще напусне тази седмица. Предпочитам да е някоя от жените.

# 14
  • Мнения: 13 491
Почивните дни изгледах 10 тина серии от американския мастър шеф- нашия по си ми харесва. Или сезон 5 техния също не е бил с добри готвачи, нищо нямаше като представяне, което да ме впечатли.
Обаче нямат никъде излизане досега от кухнята на мастършеф, а тук се спомена, че и в испанския също го правят, това определено го слагам към минусите

Общи условия

Активация на акаунт