Възможно ли е да съм бременна?

  • 2 562
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, последния ми цикъл започна на 2 май. От седмица се чувтвам излючително уморена, вие ми се свщт, гади ми се постоянно, не повръщам , но ми се гади, загубих апетит, дори кафето,без което не мога, не мога го пия. Меря си само телесната температура, защото нямам термометър за базлна температура. Телесната ми температура е постоянно 37.2 С. По принцип винаги налитам на сладки храни а сега дори и те не ми се ядат. Знам, че е рано да си правя тест, но възможно ли е да съм бременна?

# 1
  • Мнения: 679
Възможно е да си бременна, възможно е и да не си. Направи си тест. Базалната температура се мери с обикновен термометър, не ти трябват два.
Дано да е това, което искаш!

# 2
  • Мнения: 292
Всички момичета, които искат да забременеят, започват да усещат и най-малката промяна в тялото си след овулация. Оказва се, че ПМС съвпада със симптомите на бременност, но когато мисълта ни не е ангажирана в търсене на симптоми, не усещаме ПМС в такава степен. Възможно е да си бременна, възможно е и да е ПМС.
Изчакай още малко и ще разбереш. Дано е това, което искаш! bouquet

# 3
  • Мнения: 2 309
Чакай да хвърля боба и ще ти кажа!
Ама ти наистина ли? Ако си правила секс- да може да си бременна! Ако само се гледат симптомите- да може да си бременна, но тези симптоми са доста общи и могат да се дължат на много други нямащи общо с бременността! В такива случаи се казва продължителността на месечния цикъл, кога е била предполагаемата овулация, кога сте имали контакти и дали сте се пазили по някакъв начин или не!
И ако цикъла и е като по книга 28 дни, то тогава сега ти е минала овулацията, а симптомите ти са започнали още след края на кръвотечението ти!
И боба казва - Не! Дано не си бременна!

# 4
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
Аз се чудя кое в анкетата да отбележа  newsm78
Нали се сещаш,че никой тук няма да знае отговора ................

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 666
Мушморанке, вече не се хвърля боб, моля моля, вече хвърляме киноа, чия и амарант, модерни сме все пак.  Laughing
Анкетата е безумна, рано е за тест, даже нямаш закъснение, потърпи още седмица и си направи тест.

# 6
  • Мнения: 313
 Shocked  Кръвен тест само, пиклив даже няма да те отчете!... В шок съм, пак че не каза, че преди 1 седмица е била последната М.
 Joy Нямаш търпение да чуеш, че си бременна, а как ще изкараш до 9ти месец да си гушнеш бебето Simple Smile
 bouquet Успех и извинявай, ако съм прозвучала грубо, но много ми стана смешно.

# 7
  • Мнения: X
поредната напълно безсмислена тема, има тестове, кръвен тест, дано авторката е бременна, да си направи тест , да не мери нито телесна нито базална температура-пълна лудост са и двете, да вземе да си направи един тест, и да спре да се вглежда в какви ли не симптоми  #Crazy Joy

# 8
  • Мнения: 5
Здравейте , последният ми полов акт беше на 14.05. , по принцип трябва да ми дойде на 27.05. Но от няколко дни получавам световъртеж,гадене и  страшна умора (лягам и моментално заспивам ,а е необичайно за мен),  леки болки в кръста и в долната част на корема . От вчера и диария.Та направих си два теста на Шуърчек -и двата отрицателни ..... аз си мисля че е прекалено рано за да отчете бременност ...все пак още не ми е дошла датата  за цикъла.Може ли все пак всички тези симптоми да не означават  бременност ?? И всички тези симптоми не е ли рано за тях ?

Последна редакция: пн, 23 май 2016, 13:53 от Христина Кузмич

# 9
  • София
  • Мнения: 3 736
Бре хора, има цяла тема за бързи въпроси и отговори маалко по-нагоре..
Иначе да, тези симптоми могат да означават и вирус; нали са ти отрицателни тестовете...

# 10
  • Мнения: 2 850
Още не ви е закъсняло и питате дали сте бременни. Може ли форум да ви каже сте ли, не сте ли? Умора и диария са симптоми на стомашен вирус, не са запазена марка на бременността.

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте! Нова съм и мисля, че въпросът ми е за тази тема, а ако не е се извинявам. Та на въпроса, трябваше да ми дойде на 02.06, но... нищо, около десетина дни преди това започнаха да ме болят гърдите, което си е нормално, но това си продължава и до сега със 15 дни закъснение. Направих си 4 теста през около 3 дни всеки, резултати отрицателни. Главата ме боли постоянно, корема ме боли ниско долу и от време на време яйчниците се обаждат. Ходих на преглед, но не ми казаха нищо веднага, казаха да чакам да ми се обадят за резултатите. Забравих да кажа, че се намирам в Канада и попитах за кръвен, но ми казаха, че не правели в тази клиника и ме изпратиха само на гинеколог. Чакам си аз резултатите, но все ме човърка, защо не ми казаха веднага. Дали нещо не е наред, не знам какво да мисля. Някоя друга мама имала ли е такива проблеми?

Общи условия

Активация на акаунт