Aşk Laftan Anlamaz - Любовта не вярва на думи

  • 86 927
  • 557
  •   1
Отговори
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732

ИСТОРИЯТА ЗАПОЧВА С ЛЮБОВ
В новата история на Япъм " -Любовта не вярва на думи " Бурак Дениз ще играе наследник на тестилна импирея със стабилно семейство- " Мурат Сарсълмаз ".
А Ханде Ерчел (  Гиресун ) ще играе момиче, което живее с двете си приятелки  в Истанбул.
" Животът " ще пресъче пътищата на Мурат и Гиресун, които продължават да се обичат и ще се борят за нея.
Сериалат ще започне през юни.
Участници:

Главните актьори:

Ханде Ерчел ( ( на турски: Hande Erçel) е турска актриса и модел. Най-известната ѝ роля е в образа на Селин в най-добрия турски сериал за 2015 г. „ Дъщерите на Гюнеш " .
Ханде Ерчел е родена в Бандърма, Балъкесир. Учи изобразително изкуство в турския университет за изкуства „ Mimar Sinan “.
През 2012 г. участва в конкурса „ Miss Civilization of the World “, проведен в Баку, като заема второ място в света.
Снима се в продукцията на Канал D „Дъщерите на Гюнеш“ в ролята на Селин Йълмаз.

Младият актьор Бурак Дениз е роден на 17 февруари 1991 година. Той е роден и израстнал в Истанбул. Той се появява за първи път на екран през 2011 година в младежката драма "Годините в колежа."
След това се снима в сериала " Султан " с Nurgul Eshilchay. Тогава той е поканен в сериала " Беглецът ", който приключи тази година.
След този сериал, той се е присъединил към актьорският състав на " Прилив " в 65-тата сериа.
Бурак Дениз след снимките на последният епизод на " Прилив " , подписва договор за нов проект. Бурак се е присъединил към актьорският състав на сериала "Малки сладки лъжкини" като " Топрак ".




Бурак Денис  в турската преса:

Днес ще бъде излъчен първият фрагмент по Шоу тв в Турция.

Зад кулисите

Тук ще бъдат качени епизодите на сериала с БГ превод:
http://vbox7.com/playlist:2195899
р2рbg.com и vk.com- където  допълнително ще бъдат пуснати линкове.
Приятни минути !!!

# 1
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Трейлър на  " Любовта не вярва на думи "

# 2
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732

с бг субтитри
Снимки:

















Втори Фраг:











# 3
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Фраг на 1 епизод:

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Здрасти,грабна ме трейлъра и мисля,че ще е забавен сериала Peace

http://vbox7.com/play:a3a85d04b4

http://vbox7.com/play:11fc0cb7b9

# 5
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Добре дошла, Естела ! И на мен ми се струва интересен.  Hug Hug Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Добре дошла, Естела ! И на мен ми се струва интересен.  Hug Hug Hug

Здрасти,Габи,много ме грабна,ей така докато зяпах фейса и ми излезе на клипче от "Старс",че се загледах,а героите са симпатяги,като гледам и с превод ще се уредим,доволна съм Hug

# 7
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Също така изгледай " Дъщерите на Гюнеш ", ако не си го гледала. Няма да съжаляваш. Участва Ханде Ерчел.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Също така изгледай " Дъщерите на Гюнеш ", ако не си го гледала. Няма да съжаляваш. Участва Ханде Ерчел.

Не съм,ще го гледам Hug

# 9
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
 Hug Hug Hug

# 10
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732

Първи епизод без превод.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 579
 Hug Hug Hug

# 12
# 13
  • Мнения: 139
Здравейте момичета, изгледах 1 еп. и много ми хареса филма.. а има ли 2 еп. с бг. превод?

# 14
  • Мнения: 186
Здравейте момичета, изгледах 1 еп. и много ми хареса филма.. а има ли 2 еп. с бг. превод?
Още не, но ще се постарая да го настигнем. Миналата седмица завърших Горчивата любов, сега ще му отделя време.  Simple Smile GeriSezoni Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт