Пречистване и хормонален баланс. Прочетете, коментирайте и спечелете!

  • 51 789
  • 172
  •   2
Отговори
  • Мнения: 13
В настоящата тема ще се запознаете с две формули с натурални съставки DetoxiFive и Lady Harmonia

"Чистотата е половин здраве.”
Българска народна мъдрост


DetoxiFive е уникална формула от пет натурални съставки със специфични механизми за подпомагане на естествените обменни и пречистващи процеси за целия организъм. Продуктът допринася за защита на клетките от оксидативен стрес и за нормалната функция на имунната система. Повече за токсините и начините да се преборим с тях можете да научите ТУК.



Aндрографисът, известен още като„кралят на горчивото”, ускорява обезвреждането и елиминирането на токсините чрез черния дроб и жлъчката. Той е мощен имуностимулатор.
Леспедезата пречиства по уникален механизъм бъбреците и кръвта. Билката извежда разпадните продукти от белтъчната обмяна.
Mащерката пречиства белите дробове, стимулирайки отделянето на секрети от дихателните пътища. Действа антибактериално и подобрява храносмилането.
Репеят пречиства кожата, кръвта и лимфата. Укрепва съединителната тъкан. Елиминира застоялите течности в тялото.
Органичният селен е мощен антиоксидант и клетъчен протектор, предпазващ от токсичния ефект на тежките метали. Оптимизира имунната и сърдечносъдовата система.



За повече информация за DetoxiFive може да гледате ВИДЕОТО или да посетите сайта на Botanic.

Ксеноестрогените са външни естрогени от обкръжаващата среда, ендокринни нарушители, които блокират нормалното функциониране на хормоните в организма. Те се намират в храната, козметиката, пластмасата. Те са част от ежедневието и са причина за хроничен хормонален дисбаланс, водещ до репродуктивни проблеми, проблеми с месечния цикъл, черния дроб, кожата и много други. Един от начините да се противодейства на голямото количество естроген в организма е да се повиши производството на прогестерон.  

Lady Harmonia има общо благотворно влияние върху женското здраве, подпомага хормоналния баланс в организма, осигурява нормалното протичане на менструалния цикъл и менопаузата, действа срещу мастните отлагания и целулита, влияе благотворно върху кожата и съединителната тъкан, поддържа здравината на костите и кръвоносните съдове.



Агнус кастус действа на няколко нива в организма. Не съдържа хормони, но допринася за хормоналния баланс в организма. Намалява синтеза на пролактина, чиито повишени стойности често са свързани с нередовен или болезнен цикъл. Стимулира производството на прогестерон. Влияе аналгетично и потушава симптоми като тежест в гърдите, раздразнителност, депресия, честа смяна на настроенията.
Репеят е известен с общо пречистващия си ефект и силното си влияние върху кожата. Стимулира производството на колаген, влияе на здравината на съединителната тъкан, косата и ноктите. Това оказва ефект както при кожни раздразнения и неразположения, така и при целулит и бръчки. Пречиства кръвта и лимфата. Действа диуретично.
Центела азиатика влияе благотворно върху кръвообращението и мозъка, стимулира производството на колаген. Тя намалява отоците, осигурява еластичност и здравина на кожата. Много е подходяща както при целулит, така и при възстановяване на разранена кожа и белези по нея, при алергични дерматити, акне, наранявания, изгаряния.
Екстрактът от гроздово семе съдържа олигомерни проантоцианидини, които са едни от най-силните антиоксиданти. Подобряват кръвообращението. Имат противовъзпалително и антиалергично действие. Помагат за кожни неразположения като рани и подкожни кръвоизливи.  
Органично свързания селен е по-лесно усвоим за организма. Мощен антиоксидант с благотворното влияние върху кожата. Той защитава от оксидативен стрес и влияе положително върху косата и ноктите.
Витамин D в уникална растителна форма. Изключително важен за усвояването на калция от червата. Неговата липса може да доведе до фрактури и да отслаби значително костите. Важен е за имунната и сърдечносъдовата система.



За повече информация за Lady Harmonia може да гледате ВИДЕОТО или да посетите сайта на Botanic.

Можем да помогнем на организма да се освободи от акумулиралите се в него токсични вещества и от ксенохормоните от естрогенов тип, като се доверим на природата и изберем два напълно натурални продукта – DetoxiFive и Lady Harmonia.
Те дават възможност на организма, от една страна, да се изчисти от натрупаните токсини в черния дроб, бъбреците, белия дроб, кръвта и кожата, а от друга, ефикасно да неутрализира ксеноестрогените. Освен това действат благоприятно на кръвообращението и предпазва клетките  от оксидативен стрес.

До 02.06.2016 г. можете да задавате своите въпроси за DetoxiFive и Lady Harmonia и специалист от Botanic ще ви отговори.

За да участвате в играта, отговорете на въпроса: "Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?"
Трима от вас ще спечелят пълен комплект от продуктите чрез томбола на случаен принцип. Победителите ще бъдат обявени на 03.06.2016 г. в настоящата тема.


Повече за всички продукти на Botanic можете да прочетете на http://botanic.cc/
Можете да намерите в аптеките без рецепта!

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 11:55 от Реклама

# 1
  • Мнения: 13
За повече информация за DetoxiFive може да гледате видеото


# 2
  • Мнения: 13
За повече информация за Lady Harmonia може да гледате видеото


# 3
  • Мнения: 1 819
И двата продукта ми изглеждат много добри Peace
Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 47 982
Заинтригуваха ме и двата продукта, но също се спирам на Lady Harmonia  Peace  Вижда ми се много подходящ при мен

# 5
  • Мнения: 4 208
Във връзка с възрастта ми и нивото на стрес в ежедневието ми, считам че за мен подходящ продукт е Lady Harmonia.

# 6
  • София
  • Мнения: 940
От няколко месеца имам проблем с хормоните, поради тази причина смятам, че Lady Harmonia е поудачен за мен.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Имам проблем с витамин Д,късно лекарите  откриха,че имам много ниски нива на този витамин и загубих доста зъби.Просто се чупеха,дори корените се разцепваха на две и се налагаше да ми ги извадят.Прочетох,че в Lady Harmonia има така нужния ми витамин Д и с удоволствие бих пробвала този продукт.

# 8
  • Мнения: 5 129
От видяното и прочетеното оставам с впечатлението, че и двата продукта са необходими и много полезни. И ще донесат своите специфични ползи за организма. Бих започнала с Lady Harmonia като по-подходящ за мен на този етап.  Peace

# 9
  • Мнения: 24 332
Козметичката ми препоръчва Детокс, а аз си харесах повече Лейди Хармония

# 10
  • Мнения: 441
Имам хормонални проблеми и бих пробвала Lady Harmonia.

# 11
  • Русе/Варна
  • Мнения: 11
И двата продукта ще са подходящи за мен!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 240
От прочетеното и видяното до тук, стигам до извода, че и двата продукта ще ми бъдат от полза.  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 024
Здравейте!
И двата продукта имат чудесни качества, очевидно и затова е трудно да кажа, кой е по-подходящ за мен. Бих пробвала и двата.... Все пак, имайки предвид настоящiя ми курс за намаляване на теглото, бих започнала с DetoxiFive, и след това бих заложила на продължително приемане на Lady Harmonia.
Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 469
И двата продукти са страхотни.Една идея по-подходящ за мен е Lady Harmonia.

Общи условия

Активация на акаунт