Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~156

  • 41 565
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 36 785






Чакайте малко да пусна линк...

# 736
# 737
  • Мнения: 7 044
Сиси - благодаря ти за преводите на 68 епизод на Парченцата  Hug
С тези продължителни разговори за Хазал сценаристите малко прекаляват...
Очаква когато двама влюбени са заедно, прегръщат се и се обичат, да говорят нещо за любовта им, а не за проблемната дъщеря на Джихан....Още повече, че това, което говори Джихан ние го знаем по-добре от него дори....Ама как да направят трети сезон  Thinking



Сиси за теб един колаж от Рукие....

Ани, скъпа, много ти благодаря за  поста и  колажа.  Ама се сети и за мен, а????
Две години ме изостави - толкова снимки има.
Моля те, оправяйсе по-бързо и като  влезеш в Фейса ще ми ги постнеш, че да си ги  копирам.
Чакам да свършите със Съдбата.

Еееееееееее, и аз искам Галип и Сабиха - много ги искам, ама ги няма.  Там беше любовта.
Защо тези  сценаристи  така изпростяха.

Те сега ще видиш през  третия сезон, че или  Дениз или  Джансу - единия от  двамата ще  бъде убит от  мафията.
Айшето ако замине за  Америка хептен няма да виждаме нито прегръдка, нито целувка, нито някоя  мила дума.
Мислех си - Джихан ще се ожени  за  Айшето.  Ще внесат  положителна енергия из  сериите, Хазал ще се  оправи покрай Айшето,  Джихан и  Озан  покрай  Айшето и те ще се  вкултурчат.  Ще има много емоции,  сериала ще придобие  светски  манталитет,...............ама нищо такова няма да има.
Тия сценаристи са големи диваци,   направо  говеда.  Не  обичат  доброто, красивото,  не обичат да обичат.
И в реала - само  атентати - да има убити, ранени, с отрязани крака и ръце, инвалиди - това са те.

Общи условия

Активация на акаунт