Женското царство – вече и в Бургас! Играйте и спечелете!

  • 12 151
  • 210
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Включете се в играта по повод откриването на новия магазин на Златна рибка в Бургас и може да спечелите една от две награди.
Първата награда може да бъде получена на място в новия магазин в град Бурас и е комплект за коса против накъсване Lakme Bio Argan. Той включва шампоан, маска и олио от линията, обогатени със 100% биоарганово масло. В комбинация те превръщат косата ви в това, което искате да бъде – силна, блестяща, жива и кадифена на допир.
А ако сте един от хилядите фенове на  Златна рибка, но сте далеч от слънчевия Бургас и няма да имате възможност да вземете наградата си от магазина, можете да участвате за втората награда – биоарганово олио на Lakme. Наречено "течното злато за коса", то осигурява дълбока хидратация, изглажда и възстановява цъфтящите краища.



Как да се включите в играта?
Отговорете в коментар на въпроса: "Какво ново предстои да се случи в Бургас през юни и кога?" и напишете за коя от двете награди участвате.

Всички, дали верен отговор, ще участват в томболи за наградите, а късметлията, спечелил комплекта против накъсване Lakme Bio Argan, ще получи и покана за официалното откриване на магазин  Златна рибка в Бургас, където ще получи своя подарък.
Двамата късметлии ще бъдат изтеглени на случаен принцип и обявени в настоящата тема на 06.06.2016 г.

Косата е едно от най-ценните оръжия на всяка жена и разкрива нейната идентичност. Тя е символ на женственост, нежност и класа. Ако мечтаете за място, на което да откриете всичко за впечатляващо красива коса, и сте от Бургас, това лято  Златна рибка ще сбъдне вашето желание. На 9 юни в морския град ще отвори врати магазин от веригата, който ще се превърне в любима дестинация за всеки маниак на тема здрава коса. Женското царство ще откриете на ул. "Уилям Гладстон" 21.



 
Защо всеки, който цени своята коса, е влюбен в Златна рибка?
В Златна рибка ще откриете най-добрите топ марки козметика за коса, внимание, консултация и професионални съвети. Macadamia Professional, Kerastase, Lakme, L`Oreal Professionnel, Philip Kingsley, O’right, Marrakesh са само част от изобилието, което ви очаква в райското кътче. Цялата гама, предлагана в  Златна рибка, пристига директно от производителите на световните марки, което е гаранция за 100% автентичност и качество. Богат избор от професионална козметика за коса ще откриете и в магазини  Златна рибка в София, Пловдив и Варна.

Късмет на всички участници!

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 14:55 от Реклама

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На 9 юни в Бургас ще отвори врати магазин на Златна рибка Party.

# 2
  • Мнения: 5 682
  На 9 юни в морския град ще отвори врати магазин от веригата Златна рибка. Участвам за наградата биоарганово олио на Lakme

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 924
На 9 юни ще отвори врати "Златна рибка" в Бургас!
Не съм от Бургас и за това се записвам за биоаргановото олио.

# 4
  • Мнения: 251
На 9 юни(рожденият ми ден:)) ще отвори врати магазин"Златна рибка" в Бургас на ул. "Уилям Гладстон" 21.
Не съм от Бургас и за това бих искала да участвам в томболата за биоаргановото олио на Лакме.
Уникален продукт,който с удоволствие ще използвам!

# 5
  • Мнения: 2 836
Здравейте,

"Златна рибка" ще отвори на 9-ти юни в Бургас, на улица "Гладстон" 21 Wink
 От Бургас съм и участвам с удоволствие за комплект за коса против накъсване Lakme Bio Argan : ))))

# 6
  • Мнения: 5 128
На 9 юни на ул. "Уилям Гладстон" 21 в гр. Бургас ще отвори врати магазин от веригата "Златна рибка".

Жител на гр. Бургас съм и участвам в играта за първата награда - комплект за коса против накъсване Lakme Bio Argan  Peace

# 7
  • Мнения: 574
 На 9 юни в Бургас ще отвори врати магазин от веригата Златна рибка.
Участвам за наградата биоарганово олио на Lakme

# 8
  • Мнения: 1 431
Новият магазин ще отвори врати в град Бургас на 9-ти юни 2016 година.
Не съм от Бургас, но се записвам за участие за комплект за коса против накъсване Lakme Bio Argan!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Страхотна новина!На 9 юни ще отвори врати магазин"Златна рибка" в Бургас на ул. "Уилям Гладстон" 21.Очаквам Ви с нетърпение в моя град,записвам се да участвам в томболата за комплекта за коса против накъсване-Лакме Био Арган.

# 10
  • Мнения: 1 283
На 9 юни в Бургас ще отвори врати магазин на Златна рибка! Участвам за тази награда:  комплект за коса против накъсване Lakme Bio Argan

# 11
  • Мнения: 610
На 9 юни в Бургас ще отвори врати магазин от веригата Златна рибка. Участвам за наградата биоарганово олио на Lakme.

# 12
  • Мнения: 231
На 9 юни на ул. "Уилям Гладстон" 21 в гр. Бургас ще отвори врати магазин от веригата "Златна рибка".

Жител на гр. Бургас съм и участвам в играта за първата награда - комплект за коса против накъсване Lakme Bio Argan 

# 13
  • Мнения: 1 270
 На 9 юни в морския град ще отвори врати магазин от веригата, който ще се превърне в любима дестинация за всеки маниак на тема здрава коса. Женското царство ще откриете на ул. "Уилям Гладстон" 21.
Участвам за  наградата "Биоарганово олио на Lakmе"

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 16:44 от blackpearls

# 14
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
На 9 юни в Бургас ще отвори врати магазин на Златна рибка! Участвам за тази награда:  комплект за коса против накъсване Lakme Bio Argan.

Общи условия

Активация на акаунт