Мнения за Оазис строй Пловдив и техните Оазис /1-7/

  • 123 775
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 199
Нещо се изтриха коментари или е бъг при мен
?

# 751
  • Мнения: 1 789
Не е бъг, просто някои потребители пишат на латиница, неразбираемо, а в правилата на форума пише, че това е забранено. Модератор е превел на кирилица някои мнения, другите ги е изтрил.
Моля, пишете на кирилица и грамотно, за да можем да ви четем, защото иначе се трият мнения Peace

# 752
  • Мнения: 7
 Ако някой се интересува от майстор за ремонта на жилището мога да ви препоръчам майстор, той направи и нашия апартамент, ние сме в Оазис 4 и останахме много доволни. На нас също ни го препоръчаха съседи от Оазиса.     Тел. 0877077974 . Успех на всички с обзавеждането !

# 753
  • Мнения: 646
В какво се състоеше ремонта?

# 754
  • Мнения: 199
Вътрешна изолация правите ли? Стените са адски тънки според мен.. 🙁

# 755
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
Вътрешна изолация правите ли? Стените са адски тънки според мен.. 🙁

Не сме правили. До нас има нанесени хора от самото начало - не съм ги чула нито веднъж, а живеем там от края на юли. Може да си е до хората, но в стария ни апартамент - строен преди 15г. постоянно се чуваха най-различни шумове и то от всички страни. ooooh!

# 756
  • Мнения: 148
Здравейте на всички.Имам въпрос.Днес сключих договор за апартамент в Оазис6.И платих 10%от сумата.Въпроса ми е не трябваше ли банковата сметка на Тома Томов  да е включена към договора защото ми я дадоха на листче.И как да съм сигурна че сам ги вкарала на сметката на Оазис строй.Благодаря предварително

# 757
  • Мнения: 11
Вътрешна изолация правите ли? Стените са адски тънки според мен.. 🙁

Тънка е стената между съседните ви стаи. Стените между апартаментите са двойно по - дебели. А това дали ще чувате вашите съседи зависи само от тях Grinning Grinning Grinning Аз се надявам да попадна на готини съседи и да ядем и пием заедно Grinning

# 758
  • Мнения: 646
Ще заключат  темата, ако не бъде направена нова.

# 759
  • Мнения: 199
Абе по план пише, че са 25 см м/у съседите.. не е много. Ама щом казвате. 😊 Аз също се надявам на готини комшии. Олдскул такива - да си ходим на гости. 😂
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=960371.new#new нова тема

Общи условия

Активация на акаунт