Рибарица

  • 207 601
  • 777
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 182
Търся отзиви за хотел Риц-М в Рибарица.Как е басейна и има ли възможност за самостоятелно изхранване.
http://www.rezervaciq.com/hotel_ric_m.html

# 466
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз искам да попитам за коя точно Рибарица става дума. Blush Извинете за невежеството, но никога не съм била там и като потърсих в БГмапс изкара с.Рибарица, общ.Етрополе и с.Рибарица, общ. Тетевен.

Тъй като ще ходим за 2 дни в с.бели Осъм и може би ще се разходим до там единия ден.

# 467
  • Мнения: 455
Темата е за Рибарица, общ. Тетевен.

# 468
  • софия
  • Мнения: 25 799
Моля, за отзиви за хотел "Св. Е … 085;а". В голяма чуденка сме между него и "Планината" за Нова година. Единият има и вкл. вечери в пакета, ядене на блок маса, а другият е нещо като СПА newsm78 Никога не сме ходили в района и нямам никаква идея.
Опс, СВ. Екатерина е пълен. Моля за впечатления от Планината!

# 469
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Темата е по-скоро за хотели в Рибарица, но аз да кажа, че септември отскочихме до там и съм разочарована. Никак не ми хареса. Няма какво да се види. Confused

# 470
  • София
  • Мнения: 6 585
Моля, за отзиви за хотел "Св. Екатерина". В голяма чуденка сме между него и "Планината" за Нова година. Единият има и вкл. вечери в пакета, ядене на блок маса, а другият е нещо като СПА newsm78 Никога не сме ходили в района и нямам никаква идея.
Опс, СВ. Екатерина е пълен. Моля за впечатления от Планината!
Мъжът ми току що се върна от тийм дринкинг  Mr. Green. Харесало му е. Хотелът бил чист и просторен. Вътрешен басейн -  доста топъл, с опция за джакузи, сауната е била 90 градуса, парната баня също много топла. За деца - търчане по двора и батут. Стаите огромни и баните също. Ресторантът е  под земята и не се чува музиката (той много държи на това  Mr. Green). Гледах им офертата за нова година - доста добра (да не кажа евтина). За него ресторантът бил скъп (една бира 2.50 лв), аз не мисля така, ама само от бирата на мога да си вадя генарални заключения. Той каза  - за 1 уикенд става, иначе ще им доскучае на нашите чавета. Според него Евъргрийн палас е по-добър, ама и по-скъп.
Ако нещо друго те интересува - питай и аз ще питам  Grinning.

# 471
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 229
Самоцитирам се от темата за Спа-ххотелите. Бяхме там януари тази година и съм много доволна.

Цитат на: radika
Резервирах в спа-хотел "Планината", насърчена от сайта им в интернет и отидохме там с децата и с още едно приятелско семейство. Хотела е нов, топъл, условно разделен на 3 корпуса. Персонала е чудесен. Стаите са големи, баните - просторни. Басейна е малък, сауната и парната баня са с отделен, леден басейн (рядко го има). Масажистка - на повикване. Имаше много деца (гости бяха основно семейства с деца), но въобще нямаше напрежение, персонала им угаждаше, вечер след като се навечеряха отиваха в бара отсреща и едно моче им пускаше музика и си устройваха дискотека, докато и възрастните не се присламчваха към тях.
Плюсове - прекрасен персонал. Чувствахме се чудесно. Природата наоколо- прекрасна. А и едно слънце случихме... красота!
Минуси - яденето: менюто се побираше на един лист, а и готвачката не е от най-добрите. Закуската е бедничка, но човек може да се наяде.

# 472
  • софия
  • Мнения: 25 799
Благодаря ви, момичета! Hug Май там ще бъдем на Нова година.
bibi, специално на теб  Hug Hug От една друга тема видях хотела и точно отзиви от "груповото напиване"  Wink чаках.

# 473
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
В "ПлаНината" бяхме 6 сем-ва с малки деца в началото на ноември.
Хотелът е чист.Ние бяхме в апарт за 88лв. нощувка, който е огромен.
Беше топло.
Минуси:
До басейна няма топла връзка от всичките части на хотела, което за НГ може и да е проблем в зависимост от времето.
В ресторанта обслувжането беше много бавно, а хотелът беше препълнен и децата страшно мн се изнервиха.
Има нещо като програма с ди джей в ресторанта с приятна и смесена музика.
Наистина не се чува, защото е на долно ниво.

# 474
  • Мнения: 3 372
Има едни хотел в началото на селото - Вирджин. Ужасно зле е. Не Ви съветвам да ходите там.

# 475
  • София
  • Мнения: 6 585
off topic: Ina78, по повод питането  в подписа ти отговарям - успокоението на каките трае 2-3 месеца, после дивотията се връща по 2 и по 3 муа ха ха. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 476
  • Мнения: 9
Здравейте! След няколко дни ще ходим на почивка в Рибарица. Резервацията ни е за хотел "Ренесанс". Моля, местните да споделят някакви отзиви. Благодаря предварително!

# 477
  • Мнения: 751
Здравейте и от мен.
Много ще се радвам ако някой е посещавал къща за гости''Наневи''.Ние заминаваме края на юли там и бих искала да знам отзиви за нея.
Благодаря предварително. Simple Smile

# 478
  • София
  • Мнения: 208
Вчера се върнахме от Рибарица.Не знам защо,но като дете и студентка съм ходила там и тогава ми харесваше,може би повлияна от всеобщото мнение,че е мноого хубаво.Сега обаче,когато имам повече стаж с обиколките на различни места установих,че не ми харесва чак толкова,природата ,тетевенският балкан е страхотен,но селото не е нищо особено,тясно и няма нищо за гледане.........Бяхме в спа хотел Планината-и там много прехвалено,хубавичко,но имаше доста недостатъци-1.обслужването не ми хареса-като се настанихме, децата веднага си облякоха банските и отидохме на басейна,там беше препълнено и нямаше свободни шезлонги....отидох на рецепцията да поискам да изкарат още,а те ми отговориха:"Ами нямаме,какво да направим,всички са ни гости на хотела",направо побеснях,та нали ние най-вече заради басейна си запазихме в този хотел места,пък и нали са включени в цената....та останахме да лежим на тревата и цимента......по-късно едно сем. ни отстъпиха 1 шезлонг.Както и да е..
2.В стаите няма климатици и хладилници,а в апартамента в който бяхме ,терасата беше като в затвор,имаше висока ограда и нямахме изглед към нищо.....
3.Нямаха никакви брошурки или карти,опътвания за забавленията в Рибарица,не знаеха дори къде има конна езда .........ама както и да е!
Имаше и хубави неща....батута,полянката,кулата......закуската не беше лоша....Но втори път там няма да отсядаме!!!

# 479
  • Варна
  • Мнения: 25 314
На този водопад имам снимки като ученичка, нагазила у вирчето Laughing Лесно ли е да се намери, планираме да се занесем към Рибарица за един ден и ми се иска да идем до там. И още едно въпросче - има ли къмпинги наоколо?

Общи условия

Активация на акаунт