♡~ Пакетна Тема ~♡ N•42

  • 81 861
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 540



Kara sevda  -  "Черна обич"  -  всяка сряда от 20:00ч. по Star tv

Режисьор: Хилял Сарал
Сценаристи: Анъл Еке, Йозлем Йълмаз и Бурджу Гьоргюн



В главните роли:

Кемал - Бурак Йозчивит    
Нихан - Неслихан Атагюл        
Емир - Каан Урганджъолу
Лейля - Зеррин Текиндор          
Галип - Бурак Серген






Резюме:

Два отделни свята от двете страни на Босфора - толкова далечни и толкова близки едновременно. Какво ще стане, ако двама души от тези светове се влюбят?
Кемал е едно от трите деца на семейство от средната класа. Учи последна година за минен инженер. За него мечтите са забранени и той не вярва в чудеса... особено в чудеса като любовта. Животът му се преобръща и той губи контрол, когато среща Нихан.
Нихан е част от бляскавото общество, но е много далеч от ценностите на средата си.
Любовта им изглежда невъзможна, но те успяват да преодолеят дистанцията и да я запазят... До деня, в който Кемал трябва да напусне Истанбул, за да работи в мина. Това е кръстопътят за тях, моментът на тежки решения.
Кемал приема, че те принадлежат на различни светове, погребва мъката си и се мести в Зонгулдак. Той обаче не знае, че Нихан също има тайна, която трябва да скрие. Те се разделят и любовта им изглежда невъзможна.
Скоро Нихан се омъжва за Емир, който е влюбен в нея от детството и макар бракът им да изглежда идеален, за нея няма по-голяма любов от Кемал.
Инцидент в мината повежда живота на Кемал по нова пътека и той се връща в Истанбул, изправяйки се пред Нихан, Емир и всичко, което е загърбил. Вече му е невъзможно да избяга от миналото.
Историята ни показва как всичко, което приемаме за даденост, може да се промени, как разликата в статуса може да бъде с две лица.
Как любовта може да бъде наистина вечна...




Първи сезон на "Черна обич":
Еп. 1 - 14.10.2015 год.
Еп. 35 - 15.06.2016 год.














Kiralık aşk  -  "Любов под наем"  -  всеки петък от 20:00ч. по Star tv

Режисьор: Шенол Сьонмез
Сценарист: Мерич Аджеми



В главните роли:

Дефне - Елчин Сангу
Йомер - Баръш Ардуч        
Синан - Салих Бадемджи
Ясемин - Синем Йозтюрк          
Нериман - Нергис Кумбасар





Резюме:

Дядото на богатия Йомер поставя условие на леля му и чичо му: за 6 месеца те трябва да сторят всичко възможно, за да оженят племенника си работохолик или остават без пукната пара. В лицето на бедната сервитьорка Дефне, леля Нериман вижда възможност за осъществяване на плана си. Тя предлага на младото момиче да бъде преобразена, да започне работа като асистент на Йомер и да успее да накара той да се омъжи за нея. Ще успее ли коварния план? Или съдбата е подготвила друго за Дефне и Йомер...




Първи сезон на "Любов под наем":
Еп. 1 - 19.06.2015 год.
Еп. 52 - 24.06.2016 год.















İlişki Durumu Karışık  -  "Статус на връзката: Объркан"  -  всяка събота от 20:00ч. по Show tv

Режисьор: Бюлент Ишбилен  
Сценарист: Бану Киремитджи Бозкурт



В главните роли:

   

     Айшегюл - Серен Шириндже                         Джан - Берк Октай        

      
                
              Мурат - Памир Пекин                              Елиф - Еда Едже


Резюме:

Айшегюл е наивна писателка, измамена от своите приятели. Те продават къщата й на актьора Джан Текин. Младата жена получава примамлива оферта - ако се омъжи фиктивно за Джан, при развода им тя ще получи отново дома си. Дали обаче бракът по сметка ще си остане такъв? Джан ще остане ли влюбен в най-добрата си приятелка Елиф? Приятелят му Мурат кого ще избере - Айшегюл или Елиф? Ще успее ли любовта да победи? Ще намери ли щастие Айшегюл? Или съдбата ще поднесе неочаквани обрати...




"Статус на връзката: Объркан":
Еп. 1 - 04.07.2015 год.
Еп. 40 - 27.04.2016 год.

И след края на сериала, очакваме продължението - "Статус на връзката: Женени"






















Специални благодарности към екипите, които превеждат сериалите на български език!







Линкове с превод на сериите на руски език:

"Черна обич"

"Любов под наем"

"Статус на връзката: Объркан"













Скъпи момичета, уважаеми съфорумки  Hug  В нашата забавна тема съществува рубриката "Без милост" Flutter
Нека всички продължим съществуването и развитието й!  Flutter

Помага срещу лошо настроение, гняв, депресия  Flutter

Не се препоръчва на хора със слаби сърца!  Whistling

Истината е една - половинките на нашите любимци не ги заслужават! Поради тази причина любимите ни баклавички са задължени да излизат, харесват, обичат, угаждат, възхваляват и обожават само и единствено УЧАСТНИЧКИТЕ В ТАЗИ ТЕМА!!!







Добре дошли в темата!

# 1
  • Мнения: 5 591
Темпи   bouquet


Сериала с Памир "Достатъчно усмивки" на 9 място в седмичния рейтинг.


Гор , татлъм  Hug Heart Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Лавенце   Heart Eyes Hug
Загледах го аз новото дизи на Памир, ами него го видях за 5 мин сборно  Thinking , иначе има майтапи, ама някои моменти ми дойдоха мегапресилени. Ще му дам шанс още 2 серии, да видя как ще потръгне.

# 3
# 4
  • Мнения: 8 098
O,  нова тема! Rolling Eyes

Темпи,  newsm51  благодаря, скъпа! lovekiss lovekiss lovekiss

Небрежен, не на най-доброто място, но готин!!!
newsm74

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте!
Темпи, за новата тема  Hug  bouquet


# 6
  • Мнения: 11 984
Здравейте!


Темпи джанъм, то не сценарий , ами все едно романче си чета newsm10
Сега очаквам с нетърпение и появата на сем Ипликчи във фирмата ooooh!

А от мне очаквайте - Изгубена в нищото Whistling

Хубава вечер!

# 7
  • Мнения: 5 591
Мелиса на плаж в Сен Тропе

# 8
  • Мнения: 198
Темпи за новата тема bouquet Hug

# 9
  • Мнения: 9 540
Темпи джанъм, то не сценарий , ами все едно романче си чета newsm10
Сега очаквам с нетърпение и появата на сем Ипликчи във фирмата ooooh!

А от мне очаквайте - Изгубена в нищото Whistling

То и според мен май вече по на роман мяза, ама така ми иде отвътре   Mr. Green Днеска седнах да чета написаното и да си поправям грешките - извинявайте че понякога забравям да го редактирам, преди да ви го пусна  Embarassed - и все едно четях чужда творба...   hahaha hahaha Толкова се вглъбявам като пиша, че чак не мога да го осмисля напълно, докато не седна да го чета  Joy Joy След малко като се докопам до лаптопа ще ви пусна продължението  Hug Hug

Охооо с нетърпение чакам твоето произведение  Crazy Crazy

# 10
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 11
  • Мнения: 9 540
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Скрит текст:
-   Къде са? Защо още ги няма?- Корай щеше да откачи. Седнал на един от столовете в офиса, с две момичета да му масажират китките и трета да му прави вятър, беше готов да припадне.- Да не им се е случило нещо? Самолетът им да не се е разбил? Катастрофирали ли са? Мъртви ли са?- Викаше като обезумял Корай.
-   Ще те ударя с нещо, наистина. Що за думи са това?- Синан беше също на ръба на нервите си. Не знаеше защо закъсняват Дефне и Йомер, нито дали въобще ще дойдат. Не беше посмял да звънне на Дефне през цялата седмица, камо ли снощи.- Ей сегичка ще пристигнат.. или полета е закъснял, или са в задръстване.. Успокой се най- после, Корай!
-   Няма да се успокоя, не мога да се успокоя- вайкаше се той.- Ако нещо стане с моята Кльощавелка, няма да го преживея….
-   Ааааа ама прекаляваш вече, Корай!- Избухна Ясемин. Самата тя беше притеснена от това какво ще се случи и не можеше да изтърпи кризите на фотографа.
-   Пииииссс, не можеш да ми казваш какво да правя.. Противна вещица… Ти нали си имаш Синан, другите не те интересуват…
-   Стига, Корай, стига!- Синан едва се сдържаше. Молеше се двамата да пристигнат час по- скоро, за да се свърши тая лудост вече.

Докато чакаха асансьора, Йомер и Дефне стояха прегърнати. Не им пукаше за погледите и шепненията наоколо- всеки виждаше само другия. По пътя нагоре с тях имаше още четири пет човека, затова те се оттеглиха най- отзад. Йомер се опита да подразни Дефне, като плъзна ръката си от кръста й нагоре, след това започна да си играе с косата й, като още я прегръщаше. Схванала бързо намеренията му, тя лекичко се отдръпна, само колкото нейната ръка да се мушне между тях и да достигне врата му. Сякаш той удари Йомер, а Дефне се засмя тихичко, когато той подскочи. Позволи си един бърз поглед към него, колкото да види шока в очите му от това, че му е отговорила, и отново се загледа напред. „Така ли, г-жо Дефне. Отмъщението ще е сладко.” мислеше си Йомер. „Ако това е начина да те разсея от очакващото ни горе, съгласна съм.” самонавиваше се Дефне. Планът й обаче се обърна срещу нея в момента, в който ръката на Йомер тръгна в обратна посока и се спря малко под кръста й. Изтръпнала и несмееща дори да диша, тя усети дъха му до ухото си:
-   Така как е? Или още малко надолу…
Дефне успя да хване ръката му, преди да изпълни думите си. Опитвайки се да запази самообладание, тя си отдъхна, когато асансьорът спря. Другите хора се измъкнаха и двамата останаха сами… за още два етажа. Тя се отдръпна от него в момента, в който вратите се затвориха. Подпряла гръб на съседната стена, не осъзна колко добра позиция му осигурява, докато той не притисна тялото й със своето.
-   Искате ли нещо от мен, г-жо Дефне?- Смехът личеше в гласа му, въпреки сериозното му лице.
-   Нищо, което да не можете да ми дадете, г-н Йомер. Но не тук и не сега- продължи тя, когато усети спирането на асансьора.
Хванати за ръка, двамата влязоха в Пасионис. Целият екип ги очакваше, начело с Корай. Всички викаха и ги поздравяваха, докато Йомер стоеше с каменно лице, а Дефне се опитваше да компенсира с усмивка и за двамата.
-   Йомерджим, Дефне- като никога я нарече по име Корай.- Добре дошли, скъпи мои. Толкова се радвам да ви видя. Дръпни се, грозница- изтика той Дериа и прегърна Дефне. До Йомер обаче дори не посмя да се приближи.- А на теб какво ти има? Защо си толкова намръщен от първата минута? Момиче, да не сте се скарали вече? Разделяте ли се?- Готов да се разплаче, извика той.
-   Всичко е толкова красиво- каза Дефне, за да го разсее.- Вие сте го приготвили, нали?
Докато тя се занимаваше с глупостите на Корай и приемаше поздравленията от другите работници на фирмата, Йомер и Синан не отделяха погледи един от друг- единия леден, другия засрамен. В продължение на няколко секунди, или може би минути стояха и се гледаха като вцепенени. Йомер се напрегна, преглътна и погледът му потъмня. За миг през ума му премина думата "братко" - но тя остана неизречена. Сам не бе осъзнал още какво означава да се откаже от приятеля си. Очите на Синан изразяваха съжаление, болка бе изписана на лицето му, все едно без думи му се извиняваше. Естествено и тези думи щяха да останат само мислени. За миг промяната на изражението на Йомер- сякаш и него го болеше- даде трохичка надежда на Синан, че някога, някак си, приятелят му ще го разбере и ще му прости. След като повечето от служителите поздравиха младото семейство Ипликчи и се върнаха към работата си, Синан се приближи към двойката:
-   Добре дошли! Радваме се, че се върнахте!- Прегърна Дефне, а на Йомер само кимна. Знаеше, че не може и не трябва да прави нищо повече.
-   Добре дошли и от мен- Ясемин беше до Синан през цялото време. Тя целуна и прегърна Дефне, а след това и Йомер. Колкото и студен да беше, той не се отдръпна.- Как прекарахте, искам всичко да ми разкажеш- обърна се тя към младоженката.
-   Аз отивам в кабинета си.- Прошепна Йомер на Дефне и продължи на висок глас.-  Благодарим на всички за посрещането, постарали сте се, благодарим. Сега нека всички се върнем към това, за което сме тук- да работим.- И се отправи към стаята си без да погледне повече назад.
-   Той никога няма да е същия. Никога няма да ни прости- прошепна отчаяно Синан.
-   Не говори така, скъпи. Всичко ще се нареди, ще видиш- опита се да го успокои Ясемин, като го прегърна през раменете.
-   Така е, г-н Синан- обади се и Дефне.- Сега просто е наранен, прекалено рано е. Но той ще ви прости.. и на вас, и на семейството си.. Аз ще се погрижа.- Кимвайки решително на Ясемин, самата тя се отправи към кабината на Йомер.

Нериман крачеше напред назад и крещеше на Мине без причина- обичайната й практика за успокоение на нервите.
-   Седни вече, Нериман. Път от тук до Мерсин направи с това обикаляне напред назад.
-   Защо не се обажда Корай? Трябваше да ни информира при завръщането на Йомер… как е той, как се държи… Или не се е върнал? Наистина ли е останал в Италия с онази…
-   Онази е неговата съпруга, любовта на живота му. А Корай не се е обадил, защото е намерил нещо за ядене, а той не се сеща да прави друго, освен да се тъпче!
-   Не говори така, Неджми….
-   Не съм излъгал, истината говоря. Стой, отивам да звънна на Синан, той е хиляди пъти по- надежден източник от Корай…

Дефне влезе, без да почука. Йомер стоеше, вперил поглед в една точка, без да вижда нищо. Тя отиде и седна в него, като го прегърна с все сила.
-   Моля те, не си го причинявай. Нито на себе си, нито на тях.
-   Не мога, Дефне. Не мога да се преструвам все едно нищо не се е случило. Боли ме само като погледна Синан- пред очите ми са всичките пъти, в които му разкривах душата и сърцето си, а той е мълчал и не ми е казвал..
-   Мислиш ли, че на него му е било лесно? Да крие от теб толкова голяма тайна и да знае как ще те унищожи тя, ако ти я разкрие… Аз знам какво е.. затова и те моля пак да помислиш.. Синан страда също като теб и мен, той също е жертва…
-   Не сега, Дефне. Не мога, не ме карай да правя нищо сега.
Изведнъж Дефне се преви на две в ръцете му. Хвана се за корема и едвам не извика от болка. Всичко се завъртя пред очите й, причерня й.
-   Дефне, какво стана? Какво ти е? Какво има?- Крещеше Йомер, докато тя припадна в ръцете му. Паникьосан, той просто стоеше с нея в ръце и не знаеше какво да направи.
Чули виковете му, Синан и Ясемин нахълтаха в стаята. При вида на загубила съзнание Дефне и двамата се заковаха на място.
-   Какво й има? Какво й е на Дефне?- Попита Яса.
-   Не знам, изведнъж нещо й стана… От дни не й беше добре, но..
-   Бързо да я закараме в болница- викна Синан. Двамата с Йомер само се спогледаха, преди да хукнат през вратата. Ясемин беше по следите им.

# 12
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
от мне очаквайте - Изгубена в нищото Whistling


Хайде Славенче чакам  newsm56

# 13
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Скрит текст:
-   Къде са? Защо още ги няма?- Корай щеше да откачи. Седнал на един от столовете в офиса, с две момичета да му масажират китките и трета да му прави вятър, беше готов да припадне.- Да не им се е случило нещо? Самолетът им да не се е разбил? Катастрофирали ли са? Мъртви ли са?- Викаше като обезумял Корай.
-   Ще те ударя с нещо, наистина. Що за думи са това?- Синан беше също на ръба на нервите си. Не знаеше защо закъсняват Дефне и Йомер, нито дали въобще ще дойдат. Не беше посмял да звънне на Дефне през цялата седмица, камо ли снощи.- Ей сегичка ще пристигнат.. или полета е закъснял, или са в задръстване.. Успокой се най- после, Корай!
-   Няма да се успокоя, не мога да се успокоя- вайкаше се той.- Ако нещо стане с моята Кльощавелка, няма да го преживея….
-   Ааааа ама прекаляваш вече, Корай!- Избухна Ясемин. Самата тя беше притеснена от това какво ще се случи и не можеше да изтърпи кризите на фотографа.
-   Пииииссс, не можеш да ми казваш какво да правя.. Противна вещица… Ти нали си имаш Синан, другите не те интересуват…
-   Стига, Корай, стига!- Синан едва се сдържаше. Молеше се двамата да пристигнат час по- скоро, за да се свърши тая лудост вече.

Докато чакаха асансьора, Йомер и Дефне стояха прегърнати. Не им пукаше за погледите и шепненията наоколо- всеки виждаше само другия. По пътя нагоре с тях имаше още четири пет човека, затова те се оттеглиха най- отзад. Йомер се опита да подразни Дефне, като плъзна ръката си от кръста й нагоре, след това започна да си играе с косата й, като още я прегръщаше. Схванала бързо намеренията му, тя лекичко се отдръпна, само колкото нейната ръка да се мушне между тях и да достигне врата му. Сякаш той удари Йомер, а Дефне се засмя тихичко, когато той подскочи. Позволи си един бърз поглед към него, колкото да види шока в очите му от това, че му е отговорила, и отново се загледа напред. „Така ли, г-жо Дефне. Отмъщението ще е сладко.” мислеше си Йомер. „Ако това е начина да те разсея от очакващото ни горе, съгласна съм.” самонавиваше се Дефне. Планът й обаче се обърна срещу нея в момента, в който ръката на Йомер тръгна в обратна посока и се спря малко под кръста й. Изтръпнала и несмееща дори да диша, тя усети дъха му до ухото си:
-   Така как е? Или още малко надолу…
Дефне успя да хване ръката му, преди да изпълни думите си. Опитвайки се да запази самообладание, тя си отдъхна, когато асансьорът спря. Другите хора се измъкнаха и двамата останаха сами… за още два етажа. Тя се отдръпна от него в момента, в който вратите се затвориха. Подпряла гръб на съседната стена, не осъзна колко добра позиция му осигурява, докато той не притисна тялото й със своето.
-   Искате ли нещо от мен, г-жо Дефне?- Смехът личеше в гласа му, въпреки сериозното му лице.
-   Нищо, което да не можете да ми дадете, г-н Йомер. Но не тук и не сега- продължи тя, когато усети спирането на асансьора.
Хванати за ръка, двамата влязоха в Пасионис. Целият екип ги очакваше, начело с Корай. Всички викаха и ги поздравяваха, докато Йомер стоеше с каменно лице, а Дефне се опитваше да компенсира с усмивка и за двамата.
-   Йомерджим, Дефне- като никога я нарече по име Корай.- Добре дошли, скъпи мои. Толкова се радвам да ви видя. Дръпни се, грозница- изтика той Дериа и прегърна Дефне. До Йомер обаче дори не посмя да се приближи.- А на теб какво ти има? Защо си толкова намръщен от първата минута? Момиче, да не сте се скарали вече? Разделяте ли се?- Готов да се разплаче, извика той.
-   Всичко е толкова красиво- каза Дефне, за да го разсее.- Вие сте го приготвили, нали?
Докато тя се занимаваше с глупостите на Корай и приемаше поздравленията от другите работници на фирмата, Йомер и Синан не отделяха погледи един от друг- единия леден, другия засрамен. В продължение на няколко секунди, или може би минути стояха и се гледаха като вцепенени. Йомер се напрегна, преглътна и погледът му потъмня. За миг през ума му премина думата "братко" - но тя остана неизречена. Сам не бе осъзнал още какво означава да се откаже от приятеля си. Очите на Синан изразяваха съжаление, болка бе изписана на лицето му, все едно без думи му се извиняваше. Естествено и тези думи щяха да останат само мислени. За миг промяната на изражението на Йомер- сякаш и него го болеше- даде трохичка надежда на Синан, че някога, някак си, приятелят му ще го разбере и ще му прости. След като повечето от служителите поздравиха младото семейство Ипликчи и се върнаха към работата си, Синан се приближи към двойката:
-   Добре дошли! Радваме се, че се върнахте!- Прегърна Дефне, а на Йомер само кимна. Знаеше, че не може и не трябва да прави нищо повече.
-   Добре дошли и от мен- Ясемин беше до Синан през цялото време. Тя целуна и прегърна Дефне, а след това и Йомер. Колкото и студен да беше, той не се отдръпна.- Как прекарахте, искам всичко да ми разкажеш- обърна се тя към младоженката.
-   Аз отивам в кабинета си.- Прошепна Йомер на Дефне и продължи на висок глас.-  Благодарим на всички за посрещането, постарали сте се, благодарим. Сега нека всички се върнем към това, за което сме тук- да работим.- И се отправи към стаята си без да погледне повече назад.
-   Той никога няма да е същия. Никога няма да ни прости- прошепна отчаяно Синан.
-   Не говори така, скъпи. Всичко ще се нареди, ще видиш- опита се да го успокои Ясемин, като го прегърна през раменете.
-   Така е, г-н Синан- обади се и Дефне.- Сега просто е наранен, прекалено рано е. Но той ще ви прости.. и на вас, и на семейството си.. Аз ще се погрижа.- Кимвайки решително на Ясемин, самата тя се отправи към кабината на Йомер.

Нериман крачеше напред назад и крещеше на Мине без причина- обичайната й практика за успокоение на нервите.
-   Седни вече, Нериман. Път от тук до Мерсин направи с това обикаляне напред назад.
-   Защо не се обажда Корай? Трябваше да ни информира при завръщането на Йомер… как е той, как се държи… Или не се е върнал? Наистина ли е останал в Италия с онази…
-   Онази е неговата съпруга, любовта на живота му. А Корай не се е обадил, защото е намерил нещо за ядене, а той не се сеща да прави друго, освен да се тъпче!
-   Не говори така, Неджми….
-   Не съм излъгал, истината говоря. Стой, отивам да звънна на Синан, той е хиляди пъти по- надежден източник от Корай…

Дефне влезе, без да почука. Йомер стоеше, вперил поглед в една точка, без да вижда нищо. Тя отиде и седна в него, като го прегърна с все сила.
-   Моля те, не си го причинявай. Нито на себе си, нито на тях.
-   Не мога, Дефне. Не мога да се преструвам все едно нищо не се е случило. Боли ме само като погледна Синан- пред очите ми са всичките пъти, в които му разкривах душата и сърцето си, а той е мълчал и не ми е казвал..
-   Мислиш ли, че на него му е било лесно? Да крие от теб толкова голяма тайна и да знае как ще те унищожи тя, ако ти я разкрие… Аз знам какво е.. затова и те моля пак да помислиш.. Синан страда също като теб и мен, той също е жертва…
-   Не сега, Дефне. Не мога, не ме карай да правя нищо сега.
Изведнъж Дефне се преви на две в ръцете му. Хвана се за корема и едвам не извика от болка. Всичко се завъртя пред очите й, причерня й.
-   Дефне, какво стана? Какво ти е? Какво има?- Крещеше Йомер, докато тя припадна в ръцете му. Паникьосан, той просто стоеше с нея в ръце и не знаеше какво да направи.
Чули виковете му, Синан и Ясемин нахълтаха в стаята. При вида на загубила съзнание Дефне и двамата се заковаха на място.
-   Какво й има? Какво й е на Дефне?- Попита Яса.
-   Не знам, изведнъж нещо й стана… От дни не й беше добре, но..
-   Бързо да я закараме в болница- викна Синан. Двамата с Йомер само се спогледаха, преди да хукнат през вратата. Ясемин беше по следите им.

Това е за спокойни сънища  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Темпи

# 14
  • Мнения: 11 984
 smile3521

Оф, бе Темпи, сега драма ли ще има на фона на толкова феромони и хормони, да се надяваме, че ще е само някоя фалшива контракция или пък бунт на дебелото черво Crazy.... Този Йомер много страстен, но и Дафа е понаучила това-онова, интересно от кого Thinking

И ме провокира, ако в първи сезон дилемата бе да се разкрие ли истината на Йомер и от кого, как и кога, то във втори ще е укротяването и омилостивяването на сеньор Ипликчи кога , как и защо...

Ох, момичета един вирус се мъчи да ме събори от няколко дни и накрая май ще успее Sick Sick Sick Sick

Лека

Общи условия

Активация на акаунт