Добре дошли МАЙ'2017

  • 52 519
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 267
Момичета, лоша новина от мен. Току що се връщам от болницата. Край с моята бременност... Cry  Cry
Направиха ми мисед. Бебето е спряло равитието си в 5 седм. Ужасна болка, най-лошия кошмар.  Cry След 5 месеца отново ще пробваме.
Успех на всички и лека бременност!

# 166
  • Мнения: 66
Sonityy много съжалявам за загубата ти! Предполагам как се чувстваш, но се опитай след като се наплачеш да мислиш за себе си и това че ти си добре сега и ще мине по-бързо времето. Не гледай назад!


Bubble,  чай от джинджифил с лимон и вода с лимон и мед помагат.

# 167
  • Мнения: 267
Благодаря ти, Zela.  Tired

# 168
  • Мнения: 80
sonityy, много съжалявам Sad  Следващия път всичко ще е наред!  Hug


С предната бременност чухме сърчице още 5с.3д., но много зависи от апаратурата на доктора Wink

# 169
  • София
  • Мнения: 5 474
Момичета, лоша новина от мен. Току що се връщам от болницата. Край с моята бременност... Cry  Cry
Направиха ми мисед. Бебето е спряло равитието си в 5 седм. Ужасна болка, най-лошия кошмар.  Cry След 5 месеца отново ще пробваме.
Успех на всички и лека бременност!
Еххх, sonityy ,съжалявам мила.Прегръщам те и бъди силна,следващия път всичко ще бъде наред.А и не е задължително да чакаш 5 цикъла,нека минат 3 и отиди да те прегледат и да си кажат лекарите мнението.Може и по-рано да започнете,знам колко е гадно и загубата, и чакането.След моята загуба, намерих утеха в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=941955;topicrefid=19

ZELA , пробвах аз какво ли не,понякога действа,друг път не ... чай от мента с джинджифил,солети,бисквити,вода със сода и лимон,газирана вода,компот от кайсии,антиметил,дъвки,ментови бонбонки .... просто понякога нищо не помага!Ама и това ще мине.

# 170
  • Мнения: 76
Sonityy много съжалявам за случилото се. Пожелавам ти следващия път всичко да мине изключително гладко и без всякакви притеснения, а за сега ти пожелавам да се възстановиш бързо  Two Hearts

# 171
  • София
  • Мнения: 3 029
Sonityy  Cry Cry Cry
Много съжалявам! Hug Hug Hug

Пожелавам ти бързо възстановяване и след 3 месеца опитайте пак! Кураж!!!

# 172
  • Мнения: 267
Благодаря на всички ви!
Най-прекрасните майски бебчета да се гушнат във вас! Успех на всички :*

# 173
  • София
  • Мнения: 3 029
Благодаря на всички ви!
Най-прекрасните майски бебчета да се гушнат във вас! Успех на всички :*

Благодаря! Успех и на теб! Hug

# 174
  • Мнения: 169
Записвам се плахо с термин 30 май.Още не съм ходила на лекар.Имам момиченце,което след няколко дни става на 2 годинки.Имам и един мисед преди нея и сега много ме е страх

# 175
  • София
  • Мнения: 17
Sonityy, ужасно съжалявам миличка! Бъди силна, наплачи се сега, а утре вдигни глава и започни да гледаш само напред. Казвам го също от опит, 2008 и аз бях с мисед и то доста след 5та седмица. Изчакахме точно 5 цикъла и от втория опит забременях със немирния първокласник, на който не му се пишат домашни хич. Всичко ще бъде наред и при теб!!! Вярвам в това! Всички ние те прегръщаме силно и те подкрепяме!!!

# 176
  • Мнения: 110
Искам да ви попитам относно жълто-кафеникаво течение.Преди малко забелязах съвсем малко гъста течност, наподобяваща пресечено мляко, със жълто-кафеникава цвят/нещо подобно на цветът на бозата/. Има ли повод за притеснение, според вас? Тъй като сега идват почивни дни и лекарката, при която се записах не е на работа

# 177
  • Мнения: 66
Привет!
Ако е пресечено мляко може и да са гъби, ако имаш сърбеж...но трябва да те види лекар според мен.

# 178
  • Мнения: 110
Привет!
Ако е пресечено мляко може и да са гъби, ако имаш сърбеж...но трябва да те види лекар според мен.
Нямам сърбеж, това зацапване беше само веднъж снощи. До момента нямам отново. С тези почивни дни, бъобще не знам дали някой ще работи

# 179
  • София
  • Мнения: 5 474

Привет!
Ако е пресечено мляко може и да са гъби, ако имаш сърбеж...но трябва да те види лекар според мен.
Нямам сърбеж, това зацапване беше само веднъж снощи. До момента нямам отново. С тези почивни дни, бъобще не знам дали някой ще работи

 Отиди след почивните дни да ти вземат микробиология.Аз също получих неприятно течение,оказа се че е кандида,която ще лекуваме след 12 седмица.
 Важното е бактерии да няма.Но дори и да има всичко е поправимо,щом е хванато навреме.


 Мен ме тревожат пък едни левкоцити в урината,ще попия малко Уринал,ще увелича течностите и ще повторя със стерилна,ако и там не е добре положението,може би ще се наложи антибиотик

Общи условия

Активация на акаунт