На море в Турция - тема 46

  • 171 370
  • 750
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 138
Какво мислите за края на май в Кемер? Или началото на юни? По-миналата година бяхме средата на септември и не се дишаше. Определено ми се иска да са по-поносими температурите.

# 211
  • Мнения: 7 605
Какво мислите за края на май в Кемер? Или началото на юни? По-миналата година бяхме средата на септември и не се дишаше. Определено ми се иска да са по-поносими температурите.

Към 10ти/15ти юни обикновено идва топлинна вълна от Сахара и тогава наистина не се диша, септември нищо не е пред това. Та, щом през септември ти е струвало горещо, гледай да си се върнала преди 10ти юни. Краят на май става вече за плаж, но водата още няма да е така топла.

# 212
  • Мнения: 3 021
Според сайта за температура на морската вода, в края на май, в Кемер, водата е около 20-21 градуса. Интересното е, че днес е била 23 градуса.

# 213
  • Мнения: 275
В резултат на две страници разискване на ранната ми резервация получих писменно уверение, че и дори март да паднат цените моя договор ще се коригира надолу -  вярвам, че съм попаднала на точната агенция и агент. Пожелавам на всички ви да почивате там където ви е на сърце с хората,  които са ви на сърце.




Peperina  ако зависеше само от мен бих тръгнала и даже и повторила, на имах чувствато че мъжа ми само чакаше повод да анулира и не даде и дума да отворя

# 214
  • Мнения: 44
В резултат на две страници разискване на



 ранната ми резервация получих писменно уверение, че и дори март да паднат цените моя договор ще се коригира надолу -  вярвам, че съм попаднала на точната агенция и агент. Пожелавам на всички ви да почивате там където ви е на сърце с хората,  които са ви на сърце.




Peperina  ако зависеше само от мен бих тръгнала и даже и повторила, на имах чувствато че мъжа ми само чакаше повод да анулира и не даде и дума да отворя
От коя туристическа агенция ти дадоха тези условия за ранна резервация, впрочем кои агенции имат вече цени за лято 2017. мерси

Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 21:32 от joana_r

# 215
  • Мнения: 275
Резервацията ми е от Турс клуб. До вчера поне в другите големи агенции цени не виждах за 2017- та.

# 216
  • Мнения: 44
Резервацията ми е от Турс клуб. До вчера поне в другите големи агенции цени не виждах за 2017- та.
Да нещо се бавят другите фирми.видях че емералд са пуснали цени със самолет но с автобус нямат.

# 217
  • Мнения: 1
Здравейте,
През ноември ще съм в Кушадасъ . От фирмата, организираща екскурзията ми искат 45 евро за ходене до Ефес и Дома на Дева Мария. Множко ми се струват newsm12
Та дали тогава ще  работят все още  уличните агенции, към които да заявим такава екскурзия, която може би ще е такава цена, но в лири..
коя фирма в кушадъсъ ползва за резервация в хотел там

# 218
  • Мнения: 138
Какво мислите за края на май в Кемер? Или началото на юни? По-миналата година бяхме средата на септември и не се дишаше. Определено ми се иска да са по-поносими температурите.

Към 10ти/15ти юни обикновено идва топлинна вълна от Сахара и тогава наистина не се диша, септември нищо не е пред това. Та, щом през септември ти е струвало горещо, гледай да си се върнала преди 10ти юни. Краят на май става вече за плаж, но водата още няма да е така топла.


Благодаря, Татяна, сега остава да излязат офертите. Колебая се между Rixos Sungate и Nirvana Lagoon. Може би Rixos ще надделее заради Land of Legend. Доколкото зная от хотела осигуряват посещение там.

# 219
  • Мнения: 60
За всички,които ми изпратиха съобщения ще се опитам да дам обобщен отговор.Ако има допълнителни въпроси ще отговоря.Това лято почивахме в Алания х-л„Лонисера “4*.Прекрасен плаж,само ситен пясък ,морето доста навътре е плитко.Празнуваха 25г от откриването на комплекса.Почиващи-германци и рускоговорящи,само ние бяхме българи,чувстваше се липсата на руснаците-хотела не беше пълен,клубната част не работеше.Почивахме от 10.06.2016г.качих снимки от почивката в групата за Анталия.Невероятна територия-много добре поддържана градина,цветни алеи,много места където човек може да поседне и да се наслади на прекрасния изгрев или залез.Басейни ,водни пързалки,мини зоокът,колички за по-малки деца,които се наемат за определено време.Внука е на 12г и каза,че са за малки деца.Повече се заинтересува от билярда.Имаше няколко пауна ,които се разхождаха свободни.Хигиена ,обслужване-без забележки.Храна  разнообразна.Целодневно сладкарница,сладолед,турско кафе,фреш -портокал-без допълнително заплащане.Анимация през деня и вечерно шоу-традиционните.За следващото лято резервирах от 16.06.2017г.„Лонисера“5*-новия корпус.към него има басейн с олимпийски размери,нощен клуб,детски басейни и пързалки.Няма аква -парк.Територията е голяма и беше много спокойно никъде не се чакаше,не се запазваха шезлонги.Има доста басейни на различни места-има с джакузи с детски пързалки,с пързалки за възрастни.Много любезен персонал.Съвсем близо има търговски базар-доста еднотипни стоки,нищо особенно.За осма год ще почиваме в Турция и винаги ползвам ранни записвания.
За всички,които обичат да почиват в Турция-не се отказвайте!Дали ще е ранни или в последната минута всеки сам си решава.Важно е да останете доволни от почивката си.

# 220
  • Мнения: 275
Виолета, аз и във  ФБ питах, но явно си пропуснала въпроса ми - лунапарка беше ли платен? 

# 221
  • Мнения: 60
За лунапарка не мога да кажа,че внука се беше взел за голям и тази атракция я подминавахме.
Само да допълня за следващото лято децата са до 14.99г.

# 222
  • Русе
  • Мнения: 7 057
За лунапарка не мога да кажа,че внука се беше взел за голям и тази атракция я подминавахме.
Само да допълня за следващото лято децата са до 14.99г.
В сайта на Турс клуб цените са за деца до 13,99 г. Кой ти каза, че са до 14,99?
Мен ме вълнува този въпрос, тъй като синът ми през юни навършва 14 г. Не можем да отидем преди да ги навърши, тъй като е седмокласник. Евентуално ще е през септември, а тогава вече ще е над 14 г.

# 223
  • София
  • Мнения: 1 173
Виолета, а тези водни пързалки в новата Лонисера явно са за малки деца. Детето ми ще е на 8 и дали ще са подходящи за него? Много ми се иска да идем в Анталия, но трябва да избера хотел внимателно Simple Smile

# 224
  • Мнения: 275
Аз на две места видях, че има пързалки и за големи 🤔- потърси клипчета в нета, въпреки че повечето снимки и клипчета ся преди реновацията на предните басейни (пред старите сгради) и без навата сграда

Общи условия

Активация на акаунт