VIP Brother 2016 - тема 5

  • 229 338
  • 3 206
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 011




УЧАСТНИЦИ:


Миглена Ангелова
Ирина Тенчева
Ути Бъчваров
Лазара Златарева
Глория Петкова
Жана Бергендорф
Емануела
Борислав Комсийски
Надя Иванова
Жоро Торнев
Рени
Роро Кавалджиев
Деси Цонева
Лили Вучкова
Вальо Михов
Христо Живков
Явор Бахаров
Алек Сандър
Георги Софкин

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 22:49 от Alcarin

# 1
  • Мнения: 1 011
Резултати:

Вярвате ли, че излизането на Явор e по сценарий?

Не                                                                98 (60%)
Да                              43 (26%)
Не знам                20 (12%)


Общ брой гласове: 161

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 01:17 от Alcarin

# 2
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Alcarin,  bouquet

Гласувам за Ирина и Лара.

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 01:27 от smileys

# 3
  • Мнения: 4 183
Гласувах за Лара и Жана.
Благодаря за новата тема bouquet

# 4
  • Мнения: X
 Роро и Ирина - ужасни са, неистински и лицемерни!

# 5
  • Мнения: 5 490
Рени и Роро - скучни са ми.

# 6
  • Мнения: 15 960
Роро - неприятен ми е, и Михов - скучен.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
Ирина и Лара!

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Чак по сценарий не е, ама ни показаха сценки.

# 9
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Alcarin, а ако е възможно и не те затруднява, можеш ли да направиш анкетата 2 в 1? Да добавиш и такава за актьора, който влиза утре? Ако не, няма проблем.  Peace

Аз, както писах още в петък вечерта, залагам на Христо ЖивковLaughing

# 10
  • Мнения: X
"Номинирах" Роро и Жана. Лили защо е в анкетата? Тя е сигурен финалист.

# 11
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Номинирах" Роро и Жана. Лили защо е в анкетата? Тя е сигурен финалист.

Защото е: кого бихме номинирали ние? Нали номинираме в темата, а не в къщата!  Wink

# 12
  • Мнения: 933
С всеки сезон ми става все по - трудно да го гледам, но при всяка ситуация първата ми мисъл е "я да видя какво ще коментират във форума".
Сега да си кажа, че Жана не я понасям. Органически ме отвращава, начина на хранене, начина на говорене, въобще съществуването й. Прекалено много си е повярвала милата, но много лошо ще падне.
Ирина ...... о боже Ирина, тази жена е просто...... аз съм с беден речник, не мога да намеря подходяща дума да я опиша. Ако някой така ми се разкрещи в лицето, ще й шибна един шамар, па макар и да ме изгонят.
Лара я харесвах едно време, но тук се показа като двулична интригантка. Пред теб мила и добра, разбираща и изслушваща, но само да се завъртиш и с триутробната веднага те почнали.
Роро - държи се малоумно.
Михов - отсъства. Поне аз нищо не мога да видя от него
Надя - прозрачна, сякаш камерата снима през нея
Рени - от време на време се показва, но имам чувството, че нарочно се крие с надеждата да остане по - дълго.
Деси и Глория - двете ще ги сложа под един знаменател. Пияндета. Едната неуравновесена, другата сякаш някак безчувствена
Торнев - ох не го понасям лично аз.
Лили - ако ми беше у дома щях да се гръмна ритуално. Как може жена на възраст, да мрънка като петгодишно дете. Сина ми се оплаква по - малко и стиска зъби.
Емануела - прикрита ми е. Гледала съм я в други предавания, в които се е показвала наистина в друга светлина. Или тогава е имала изградена стратегия за образа, който ще покаже или сега.
Борислав ми е някакъв никакъв такъв.
Ути - ама никак не ми прави впечатление, крещи, опитва се да командва, но въпреки това ми се губи като персонаж.
Явор - ами той е възрастен човек. Има глава на раменете, дали е по сценарий развръзката или сам го е решил така да го изиграе, това си е негова работа. Само се надявам да е премерил плюсовете и минусите на това си действие.

# 13
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Не ми харесват Ирина и Лазарина.

# 14
  • Мнения: X
Гласувах за Михов и Надя, но не защото не ги харесвам, а защото са ми скучни.....а пък и останалите все има още накъде да се изложат tooth

Общи условия

Активация на акаунт