Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 4

  • 124 109
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 967
Мили дами, заповядайте в новата тема  bouquet
За новото вдъхновение избрах Синди Крауфорд  Heart Eyes
Моля, вместо запис, споделете плановете за вашата следваща козметична покупка в борбата за свежо и гладко лице!



Tема 1
Tема 2
Tема 3

Последна редакция: ср, 12 окт 2016, 22:16 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 11 987
Утре пътувам за Гърция и ще потърся AIROL, дано ми понесе.

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Досега не съм чела и писала в предишните теми, даже и тази случайно видях. Но ще се възползвам и ще помоля за препоръки - някакъв крем да шия/деколте?
За лице ползвам кремовете на Евелин, много добре се отразяват на кожата ми.

Извинявам се, може и да е коментирано по-рано, не съм  преглеждала темите.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сега видях темата и затова се записвам чак в третото издание. Laughing

Поръчах си Stendhal Recette Merveilleuse Prevenance Rides Ultra Cream, ще го видим що за чудо е.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз по-скучна ще бъда. За пореден път ще си купя тайм филър на Филорга. Може би и нутри филър.

# 5
  • Мнения: 2 839
Aз предполагам,че ще заложа на крем от LR серия Diamond за зряла кожа Peace.....но пък се замислям и за Филорга

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз от Филорга не видях този масово хвален "уау" ефект.
Доволна съм от Корес и SVR.

# 7
  • Мнения: 1 893
Аз от Филорга не видях този масово хвален "уау" ефект.
Доволна съм от Корес и SVR.
Аз също, дори никакъв ефект не забелязах от Филорга. Ползвах крема Изо структура и Мезо-маската - ни-що!
dudhen, би ли споделила  кои продукти на Корес и SVR си ползвала и си доволна?

# 8
  • Мнения: 2 275
Момичета, само да кажа относно физичните филтри за УВ защита:
Те са фино смлени минерални вещества или изкуствени пигменти, които остават на повърхността на кожата. Като съставна част от емулсията на слънцезащитния крем те отразяват облъчването подобно на огледало. Затова се нанасят като последен етап на лицето.
Не може да слагате грим отгоре. Да се има предвид.
Ако имате грим и искате защита с физични филтри най-добре е това да е пудра примерно.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема, така актуална за мен към този момент Simple Smile bouquet
Търся продукти  - серум, маска, крем, за изравняване и освежаване тена на кожата, имам разни дребни петънца и несъвършенства, които ми "бодат" очите Confused Досега ползвах Магнифисънс на Лиерак, вечер нанасям серум от роза на цялото лице- между другото, има страхотен ефект в първите две насоки, които търся, но ми се иска да редувам с някакъв серум.
Години - скоро ще навърша 40, кожа - нормална към суха/през зимата, комбинирана - през лятото.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте и от мен за пръв път. Последната ми покупка е Vichy serum 10 supreme, купих го много изгодно, че хванах случайно някаква промоция.

# 11
  • Мнения: 73
Момичета, само да кажа относно физичните филтри за УВ защита:
Те са фино смлени минерални вещества или изкуствени пигменти, които остават на повърхността на кожата. Като съставна част от емулсията на слънцезащитния крем те отразяват облъчването подобно на огледало. Затова се нанасят като последен етап на лицето.
Не може да слагате грим отгоре. Да се има предвид.
Ако имате грим и искате защита с физични филтри най-добре е това да е пудра примерно.
Аз не съм съгласна, една пудра не може да защити като хубав крем, може да бъде само допълнение.Хубавите УB защити са смес от физични и химични филтри,увлажнители и антиоксиданти.

# 12
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Момичета, само да кажа относно физичните филтри за УВ защита:
Те са фино смлени минерални вещества или изкуствени пигменти, които остават на повърхността на кожата. Като съставна част от емулсията на слънцезащитния крем те отразяват облъчването подобно на огледало. Затова се нанасят като последен етап на лицето.
Не може да слагате грим отгоре. Да се има предвид.
Ако имате грим и искате защита с физични филтри най-добре е това да е пудра примерно.

Благодаря за разясненията  Hug Може ли да препоръчаш пудра с физични филтри  Hug Hug

# 13
  • Мнения: 13 284
Сега ползвам това
http://www.organicshop.bg/terre-doc-ozaryavasht-serum-s-maslo-ot-nar.html / цената му е далеч по-ниска от тази, просто открих тази картинка/ отгоре крем на скин код - довършвам го и съм в колебание, какво да си взема дали този крем от серията, обаче ако е той ще е само заради тониращия ефект през деня, оглеждам и се чудя за Медик 8,  или нещо друго с ретинол, но определено няма да пробвам вариантите, които тук се обсъждаха с третиноина.
В общи линии съм в чуденка за крем, кой да си взема.

# 14
  • Мнения: 4 734
Бисквитка, кой е този серум с роза? Обичам розииии... Heart Eyes
Иначе обмислям покупка на нощен крем с ретинол, колебая се на коя марка да заложа.. Мисля да го редувам с Filorga sleep and peel. А през 2-3 нощи и домашен пилинг с 15% плодови киселини с ударна хидратация след него... Това ще е общо взето грижата ми през зимата. Също така скоро ще сменя и околоочния си крем. Този с масло от ему взе да мирише на гранясало и ще полети в кофата, то и никакъв ефект не видях от него... Joy Препоръчайте ми хубав и "работещ" околоочен крем... Peace

Общи условия

Активация на акаунт