Релактация след 1г. и 6м. стоп !!!

  • 6 158
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 591
Poli, тази помпа е ПО-МАЛКО ЕФЕКТИВНА ОТ ПОЛЗВАНЕ НА 2 РЪЧНИ.

не че е елекрическа, а че е двойна е предимството при стимулация.
И на Медела помпите двойните елекрически са по-евтини от на Авент (и по добри)

# 61
  • Мнения: 462
Добре... Аз не съм наясно с помпите... Налага ми се много рядко да цедя... Щом казвате... Само да се реши какво да бъде Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 591
Ами тя класацията е така:
медела Symphony - около $1300  #Crazy - това е болнична помпа, която може да се ползва от повече от 1 човека. Т.нар бонична помпа.
медела Pump In Style - тази помпа е лична и е около $300. Аз имам такава, според мен ако се сменят  само фуниите за различните жеи е достатъчно хигиенична за да е и тя за многократна употреба, ама нека не забравяме, че все пак Медела не го препоръчва/разрешава. Толкова за това как би гледала на ЛЛЛ България, да заема такава помпа на различни жени.
вижте и това:http://www.breastfeedingonline.com/pumps.shtml

после следват двойните ръчни като "The PedalPump" или ползването на 2 ръчни помпи.

Абе каквото и да се ползва - оптимално е цеденето да е двойно 8-12 пъти за 24 часа. Пък било то и на ръка.
Пък може да напишете на Медела едно писмо да и искате да дари една помпа Symphony  Laughing на ентусиазираните българки, които кърмят ВЪПРЕКИ педиатрите. Или да се намери спонсор. Ама като гледам колко такива помпи са дарили спонсори на родилните ни домове..... 



Общи условия

Активация на акаунт