Погрижете се за нежната бебешка кожа

  • 12 256
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
В първите етапи от живота кожата е най-важният сетивен орган на бебето. Бебетата усещат любов и нежна грижа главно чрез кожата си.
Заедно с храненето, грижата за бебето ще заема основна част от деня ви. Смяната на пелените, измиването и къпането имат не само хигиенни цели, това е също и време за гушкане, говорене и пеене.
Насладете се на тези специални моменти и изберете подходящата грижа за нежната бебешка кожа.

Серията HiPP Babysanft е разработена, за да минимизира риска от алергии при особено чувствителна кожа от самото раждане. HiPP съзнателно се отказва от ползването на съставки, за които се подозира, че причиняват алергии, както и от нежелани такива като: етерични масла, парабени, минерални масла и други.
Ценното биологично бадемово олио естествено подхранва и защитава деликатната детска кожа. Вие можете да се доверите на HiPP Babysanft, защото серията не съдържа нищо, което не е подходящо и щадящо детската кожа.



Включете се в играта на HiPP

Споделете до 30.11.2016 г. в темата какви са вашите ритуали в грижата за бебешката кожа.
Петима от участниците ще получат като награда HiPP Babysanft Душ крем

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 10:27 от Адри́

# 1
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Меката и розова бебешка кожа поддържам с ежедневна баня, натурални измиващи препарати и мазане с лосион.

# 2
  • София
  • Мнения: 803
ежедневно измиване с мек бебешки шампоан и хидратираща козметика

# 3
  • Варна
  • Мнения: 469
Къпането е любимия ритуал на момиченцето ми.Къпя я с душ-гел за коса и тяло и  след това я намазвам с подхранващо олио+кремче против подсичане.Когато е по-студено навън и има вятър  мажа бузките и нослето й с овлажняващ крем за по-суха кожа.

# 4
  • Мнения: 1 202
Нежната бебешка кожа поддържам с подходящи измивни продукти,лосион след баня и кремче против подсичане!

# 5
  • Мнения: 1 557
Дъщеричката ми много обича престоя в банята. Къпя я с шампоана за коса и тяло на Хип още от раждането, много мил ароматен спомен ми е как ми я носят в болницата намазана с олиото на Хип и ухаеше прекрасно, затова понякога мажа и себе си, и нея с олиото за след баня. Бих пробвала и крема с удоволствие Simple Smile

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Използвам само качествени бебешки продукти. Hipp, са едни от тях.

# 7
  • Мнения: 253
Всяка вечер душ, след това мажа с хидратиращ крем.

# 8
  • Мнения: 1 421
Времето за баня е любимо за децата =) водата ги отпуска, вече не мажа с нищо, тъй като кожата им е нормална

# 9
  • Мнения: 287
Кожата на моя малчуган поддържам с ежедневна баня, душ крем, лосион и крем против подсичане за зоната на пелените. Simple Smile Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 622
Ползвам душ гел за коса и тяло и мляко за след баня. И двете веднъж седмично.
Крем против подсичане вечер.

# 11
  • Мнения: 349
Все още нямаме ритуал, тъй като чакаме малкото човече да се роди всеки момент, но с удоволсвие бих ползвала Hipp Babysanft за първата баня, а защо не и за всички следващи  Hug

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Всяка вечер се къпе всяко едно от децата ми.
Най-малкия го къпя с измивен гел за тяло и коса , след което го мажа с хидратиращ бебешки крем, и двата продукта са от една серия. Обмислям скоро смяна, защото се налага да взема нещо за чувствителна кожа, има участъци с много суха кожа. Така че може да се ориентирам към предлаганите от вас продукти.

# 13
  • София
  • Мнения: 186
Кожата на моя малчуган е много чувствителна,поддържам с  баня всяка вечер. Лосион,душ гел и шампоан ползвам на Чико,но с удоволствие бих използвала и на  Хип,  крем против подсичане за зоната на пелените.

# 14
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Къпя синът ми с душ-гел за коса и тяло и  след това го намазвам с подхранващо олио и крем против подсичане на местата където кожата е в допир с памперса.

Общи условия

Активация на акаунт