Първа бременност. Моля за малко съвети.

  • 1 614
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Много се радвам, че и аз вече мога да се присъединя към бъдещите мами... Това ми е първа бременност и имам доста въпросителни и неизвестни. Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог в североизточна България, надежден, на когото мога да разчитам спокойно за следенето на бременността ми и раждането? Много ще се радвам на всякакви мнения и съвети, дори и извън въпроса ми. Благодаря предварително на всяка една от вас, която ще ми отдели малко време.   Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 416
От кой град си в Североизточна България?

# 2
  • Мнения: 2
От Разград съм, тук специалисти няма.... така че не ми е проблем пътуването до град, в който има. Затова питам за североизточна България, искам просто да съм спокойна Simple Smile

# 3
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Препоръчвам ти братя Бойчеви, в гр. Тутракан, МЦ "Св. Иван Рилски" . В нета ще намериш инфо. Успех!  Peace

# 4
  • Мнения: 4 416
И аз за тях щях да пиша. Не ти е толкова далеч, а и дори като тръгнеш да раждаш ще можеш да стигнеш на време в болницата. Другия вариант е Плевен, но става малко далеч и ако ти трябва спешно да стигнеш до там е по-рисковано.

В краен случай при нужда можеш и в АГ Русе. Аз не съм очарована, не съм лежала в новото, но има и много доволни майки. Много мои приятелки родиха в Русе, не съм чула кой знае какви лоши неща от тях.

Късмет.

# 5
  • Мнения: 2 489
Първо- честито и желая здраво бебче на финала. Не знам в кой месец си, но аз лично те съветвам да започнеш да се мажеш с крем против стрии. Колкото по-рано, толкова по-добре. Освен това събери възможно най-много информация за кърменето (ако желаеш да кърмиш). В началото е трудно, но когато човек е наясно какво го очаква, нещата се случват.

# 6
  • Мнения: 10
Добър ден, да попитам и аз от по-рано, да знаете добри д-ри във Враца? Не мисля че пътя до София като му дойде времето ще е за предпочитане, въпреки че е много жени раждат там.

Общи условия

Активация на акаунт