Кое е най-ефикасното лекарство против гъбички

  • 2 613
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте мами искам да ви питам до сега никога  не съм имала такъв проблем. имам сърбеж в интимните части и нещо като пробито мляко  не знам дали е гъбички? та въпроса ми е да ми кажете някое лекарство или билки да си правя промивки но да е съвместимо с кърменето имам дете на 1г благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 1 433
моят съвет е да потърсише компетентна лекарска консултация и съвет-било гинеколог, било кожен, не търси съвет във форума и лечени, още повече че кърмиш.
Може би ще ти назначат изследвания, ще се вземе секрет от тези така наречени гъбички, за да се види кое ще им действа най-добре.
Не си рискувай здравето да пиеш и приемаш неща които някой ти предлага, защото при него действало добре и е имало ефект.

# 2
  • Мнения: 6 323
Задължително е да посетите гинеколог и да се направи микробиология.
Всичко останало е абсолютно излишно и вредно да се обсъжда.
Лечението на гъбичките е комбинирано и включително и мъжът трябва да се лекува.
При мъжете няма изразена симптоматика, но ако не се лекуват, реално при първия контакт ще ги пренесе отново.
Вероятно става въпрос за кандида албиканс. Ограничаване на захарта и сладкото, увеличен прием на кисело мляко, пробиотици, грейпфрут, витамин С биха подпомогнали лечението, но не са реално такова.
Само микробиологично изследване обаче би определило точния вид на гъбичната инфекция, на база на което лекар да предпише правилното лечение.

# 3
  • Мнения: 10 874
Няма как да знаеш, нито някой от форума. Консултацията с лекар е задължителна - само така ще се установи какво ти е и как се лекува.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Само микробиология може да каже със сигурност какво е, но по симптомите прилича наистина на гъбички. Щом кърмиш не предприемай лечения на своя глава.

Общи условия

Активация на акаунт