С какво ви дразнят свекървите- 74

  • 69 499
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 650
 Иначе  по темата - "Моят свекър"  пак направи изключителна баница и пак прати изключително  малко количество от нея / обяснението е, че  бил ме научил вече как се прави и съм го надминала била по майсторство - демек,  направи си сама /  Laughing

Последна редакция: чт, 05 яну 2017, 20:51 от Tatti

# 541
  • Мнения: 22 036
Аре, събрахме се бъдещите свекърви  Joy. И аз не съм от кротките, но подозирам, че със снахата ще пием вино и ще наблщдаваме синковеца, който гледа децата Simple Smile.

# 542
  • Мнения: X

Даун, нямам такива оптимистични очаквания за своето свекървинско бъдеще, като си знам нежния, благ характерец. А като знам и синковецът какъв говендър е, от сега ми става жал за момичето.

Последна редакция: чт, 05 яну 2017, 20:51 от Анонимен

# 543
  • Мнения: 2 650

Иначе, аз планирам с проекто снахите да  пием  бири и  да одумваме  мъжката  част от фемилито. За внуците още не мога да  си наглася въображението как ще е  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 05 яну 2017, 20:51 от Tatti

# 544
  • Мнения: 22 036
Моя е ОК Уиш, а аз не съм блага, но съм мързелива, а тукашните девойки са същите та ще се разберем. Само да не ми докара някоя нашенка, че тогава ще стане страшно  Mr. Green.

Зандали, аз му подарих ОГРОМНА кутия с презервативи за 16 рожден ден. И аз не съм готова за внуци. Като вляза в МП, може.

# 545
  • София
  • Мнения: 17 334
Хич не ща да се сприятелявам със снахи аз, ама внучетата да ми дават, че бой  hahaha

# 546
  • Мнения: X
Не искам внучета! Никакви внучета! Още 8 години има докато малката гадина стане пълнолетна, а вече 23 години деца гледам. Това е повече от половината ми живот! ААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!

# 547
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Мен снахата не ме интересува, тя си има мъж. На мен деца ми дай  Crazy

# 548
  • Мнения: X
Мен снахата не ме интересува, тя си има мъж. На мен деца ми дай  Crazy
Къде да ти ги пратя? Подарявам с доплащане!

# 549
  • при късмета
  • Мнения: 24 089
Не искам внучета! Никакви внучета! Още 8 години има докато малката гадина стане пълнолетна, а вече 23 години деца гледам. Това е повече от половината ми живот! ААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!
Тъкмо малката ще ти се махне от главата и големия ще те направи баба  hahaha Хич не си за завиждане.
Ама ще гледаш внучето не може да си ковра по моловете, я

# 550
  • София
  • Мнения: 17 334
Ее, Уиш, и аз съм като теб, с голяма разлика са ми децата и цял живот деца гледам, ама ако се падне някоя дето се тръшне и каже, че не пуска внучето у нас, а? За теб съм сигурна, че каквото и да говориш сега в момента, тогава ще яхнеш метлата яко  Joy Joy
Сега, не говорим за отглеждане, сакън! Ама някой уикенд, някоя почивка, да си се поглезим  Laughing

# 551
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Къде да ти ги пратя? Подарявам с доплащане!
Чакай да се пенсионирам, де  Joy Много си нетърпелива начи  Laughing

# 552
  • Мнения: 2 650
И аз пращам на Райчун  8- годишен философ-изобретател. Иначе и аз за снахите само така си говоря...знам ли след петнайстина години  как ще е. Ще ми пият от бирата те, ха ма ха  Crossing Arms Ама за сега се правя на добричка Heart Eyes

# 553
  • Мнения: X
Ама, Райчун, ти докато се пенсионираш, аз вече ще съм вампирясала. Mr. Green

Мако, аз съм го измислила. Ако говендърът ме направи баба, докато сестра му е тийнейджърка, ще връчва бебето на нея. Така малката гадина няма да има време за тийнейджърски простотии, а аз ще си правя пас.

# 554
  • София
  • Мнения: 17 334
Мако, аз съм го измислила. Ако говендърът ме направи баба, докато сестра му е тийнейджърка, ще връчва бебето на нея. Така малката гадина няма да има време за тийнейджърски простотии, а аз ще си правя пас.

Ммм, добър план, записвам си го  Party

Общи условия

Активация на акаунт