Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 559
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
miss_7 - благодаря за коментара. Да чукна на дърво, не ми се е налагало да опирам до Жан сервиз все още. Моята машинка е купена нова преди 3 или 4 години /егати, как си върви времето - дори не помня/ и не е стигала до сервиз за сега. Знам, че те бяха оторизираният за Саеко и за това се поинтересувах. Да се подготвя какво ме чака, ако се доверя на тях за бъдещ ремонт. Явно ще ги пропусна. Гаранцията ми е изтекла вече и няма да има значение къде ще отида при нужда. Просто ми се искаше да е там евентуално, тъй като години наред работят с тази марка.

Благодаря ти още веднъж за отзива!

Последна редакция: ср, 25 яну 2017, 13:46 от `ТуиГ

# 121
  • Мнения: 10 505
Имахме в офиса Саеко - миналата година ходеше в Жан веднъж в месеца за по 2 седмици... и след 2 седмици пак при тях  Joy

Еми взехме си нова, че си стояхме все с кофеинов дефицит  Crossing Arms

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, кажете ми някой хубав фитнес, който да е близо го ул. Лозенград. Оставям малкия на занимания там за 2 часа и ми се ще през това време да ходя да отслабвам  Embarassed

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 2 400
Бизар, Fir curves. Зависи колко си склонна да отделиш за тренировка.

# 124
  • Мнения: 424
Здравейте! Моят въпрос може да не е за тази тема, но съм отчаяна от лутане. Може ли да ми препоръчате добър сервиз за колата Голф? Имахме си наш монтьор механик, но той вече се отказа от занаята и оттогава ходим от сервиз на сервиз и сега проблемът е доста сериозен и ни трябва наистина много добър майстор.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Здравейте! Моят въпрос може да не е за тази тема, но съм отчаяна от лутане. Може ли да ми препоръчате добър сервиз за колата Голф? Имахме си наш монтьор механик, но той вече се отказа от занаята и оттогава ходим от сервиз на сервиз и сега проблемът е доста сериозен и ни трябва наистина много добър майстор.
Ако споделиш какъв е проблема, т.е. майстор за какво ти трябва, евентуално бих могла да те насоча - аз ходя в няколко различни сервизи в зависимост от проблема и от всички съм доволна, но са специализирани - напр. скоростна кутия, ходова част, проблеми с газовата уредба и т.н.

# 126
  • Мнения: 424
Мислех, че е гръмнал двигатела, но се каза, че е гръмнал всмукателен колектор.

# 127
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Момичета, къде има магазин за обувки Саламандър, гледала съм някъде, но...конкретно ме интересува да продават St. Oliver

# 128
  • Мнения: 6 961
Саламандър не знам, но марката се предлага в м-ни Компас.
http://kompass.bg/blog-section/magazini-kompass

# 129
  • Мнения: X
Само че в линка всички магазини са в Бургас, не в Пловдив. А, единия е в София...

# 130
  • Мнения: 6 961
Ох, много съжалявам, объркала съм темите  Embarassed

# 131
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Саламандър не знам, но марката се предлага в м-ни Компас.
http://kompass.bg/blog-section/magazini-kompass
Исках да меря и видя на живо преди да поръчам онлайн.

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
St. Oliver има на няколко места, но зависи дали ще откриеш модела. В един магазин, почти срещу пощата,  магазин срещу Халите, магазин преди Каменица, на "Иван Вазов", но там ми е сложно да обясня точното място. В този след Джумаята, който си е там от 100 години, не съм сигурна дали продават. Той също е за немски обувки. Саламандър в Пловдив отдавна няма.

# 133
  • Мнения: 397
Дали биха могли да ми преиздадат наново карта за безплатно пътуване на дете за градския транспорт?
На нас ни преиздадоха, но ни предупредиха, че имаме право само на едно преиздаване в рамките на 12 месеца.

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Някой по-назад питаше за ремонт на чанти в К.Париж- малко съм зле в обясненията но- малко след бившите хали, не в посокаул. Македония, а в обратната, на ъгъл се пада. Много прецизно работи жената.

Общи условия

Активация на акаунт