Упорит херпес

  • 3 754
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Здравейте момичета!
Доста от нас имат проблеми с различен вид херпес за съжаление и аз от доста време се боря с него като напоследък му е навик редовно всеки месец да се появява.
Има доста мазила които го потискат но това е като средство за спешен случай, поне аз така го възприемам.
Повечето лекари съветват да се подсили имунитета проблемът е  обаче при мен следния, след като спра да взимам имуностимулатори нещата пак се усложняват.Дори  по-някога и те не помагат.След всичко използвано до сега искам да пробвам нещо друго.Търся лекар специалист в областта с този вирус.Искам да помоля ако някой от Вас е имал подобен проблем като моя да сподели ако познава някой от Вас познава добър специалист който би могъл да го ликвидира.
Знам че казват за херпеса че е до живот и може само да се подтисне но аз се надявам да има и начин за премахване.Взимала съм много силни антибиотици които уж би трябвало да го подтиснат но веднага щом ги спрях и той отново се появи.Или ако сте намерили някакъв различен подход и сте успели да се отървете от вируса моля да споделите тук как сте го направили.

# 1
  • Мнения: 3 157
Таня1980
,абсурд е да взимаш антибиотик за вирусна инфекция.Има си противовирусни лекарства и имуностимуланти.Няма как да унищожиш вируса,нормално е като ти падне имунитета,да се появява.В тази връзка
Цитат
добър специалист който би могъл да го ликвидира.
няма.
Кремовете-Ацикловир,Фенивир и т.н. също са противовирусни,но само с тях едва ли може да се пребориш.
Има много-много имуностимуланти на билкова основа,посъветвай се с лекар по-скоро колко време да ги пиеш и как да ги комбинираш.Виж си и начина на хранене-основното лекарство е храната:)

# 2
  • Мнения: 107
Таня1980
,абсурд е да взимаш антибиотик за вирусна инфекция.Има си противовирусни лекарства и имуностимуланти.Няма как да унищожиш вируса,нормално е като ти падне имунитета,да се появява.В тази връзка
Цитат
добър специалист който би могъл да го ликвидира.
няма.
Кремовете-Ацикловир,Фенивир и т.н. също са противовирусни,но само с тях едва ли може да се пребориш.
Има много-много имуностимуланти на билкова основа,посъветвай се с лекар по-скоро колко време да ги пиеш и как да ги комбинираш.Виж си и начина на хранене-основното лекарство е храната:)
Пробвала съм не става нито с храна нито с друго станал е много упорит не се поддава на предишните третирания.И не се чувствам като отслабнала имунната ми система защото ако ми е отслабнала веднаха почвам настинки но нямам настинки а само херпес.Търся си лекар за сега не съм намерила подходящ.Има и други освен мен които така и не успяха да намерят лекар който да им помогне.

# 3
  • Мнения: 4 175
Има едни таблетки Ораплекс, чувала съм, че помагат.

# 4
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Ще следя отговорите, защото и аз съм едно към едно с авторката. Преди ми излизаше на няколко месеца сега всеки месец. Мислех, че е заради отслабване на имунната система, но не е, защото съм на витамини от А до цинк от известно време, но пак се появи и сега е хванало коричка. Не е като да излиза и преди МЦ-то. Няма спасение.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 078
Аз нося и двата типа вирус и години наред страдах от него. Както при вас, така и при мен по едно време беше толкова активен, че не по веднъж, а по два пъти на месец излизаше! Една седмица съм добре, на следващата с херпес. Не знам има ли специалист, които може да ликвидира този вирус. Казват, че той  не се лекува, а само се държи неактивен със силна имунна система и това е така. От приблизително две години приемам сироп от бъз в комбинация с цитрусов сок, особено през зимния период - всеки ден. Повярвайте, само това е начина за справяне с вируса - постоянно поддържане на силна имунна система. За себе си мога да кажа, че на този етап съм намерила решението и не помня кога беше последният път, когато ми изби херпес. Но трябва постоянство и търпение, резултатите не идват веднага.
Успех и на вас!

# 7
  • Мнения: 107
Ще следя отговорите, защото и аз съм едно към едно с авторката. Преди ми излизаше на няколко месеца сега всеки месец. Мислех, че е заради отслабване на имунната система, но не е, защото съм на витамини от А до цинк от известно време, но пак се появи и сега е хванало коричка. Не е като да излиза и преди МЦ-то. Няма спасение.
Аз не си ги спирам витамините пия добавки и си правя изследвания следя как вървят нещата но херпеса не се повлиява излиза си и това е.Дано някой нещо знае по въпроса и да ни покаже посоката.
Много позитивни отзиви има за тоя професор дали някой е ходил при него?
http://www.eurochicago.com/2012/06/prof-kalvatchev/

Последна редакция: пн, 06 фев 2017, 12:17 от Таня1980

# 8
  • Мнения: 19 302
И мен често ми излиза на устните. Обикновено винаги след стрес. Направо чувствам как до няколко часа след силно притеснение започва да ми пари. 

# 9
  • Мнения: 46
Отдавна се каня да споделя за моето решение при борбата с херпеса но все не ми остава време. Да отбележа аз говоря за херпеса който се появява около устата за другия вирус херпес нямам никакви наблюдения. От години се боря и търся трайно решение, от може би 6 годишна е първия ми спомен че ми е излизал херпес и оттогава постоянно понякога всеки месец, понякога на няколко месеца веднъж но никога по рядко. Какво ли не съм пробвала. Докато не се сгодих и започнах да планирам сватба винаги са ми излизали херпеси в  моменти все по поводи, или по почивки ужасен кошмар. Просто си знаех че покрай стреса от организиране на сватбата ще ми излезе и тогава и трябваше да търся кардинално решение. На български почти няма информация и търсих на английски открих една статия, която в последствие я изтриха(нормално е че не искат да се знае фармацевтичните компании правят много пари от безсмислените кремчета за херпеси. Както и да е статията се казваше как се отървах от херпеса завинаги със зеолит. Там се говореше за течен зеолит който не съм намирала досега в бг а и тогава живеех в Англия така че си го поръчах от ибей. Започнах курс за детоксикация това беше януари 2015 година и оттогава не ми е излизал херпес, никога не ми се е случвало през живота ми за толкова дълъг период да не ми излезе херпес. Тогава си мислех че веднъж като съм я направила тази детоксикация повече няма да ми се налага да го пия. Но тази година през няколко месеца ми се случва почти да ми излезе херпес на два пъти и успявам да го предотвратя като пия зеолит така че реших че е крайно време да споделя моето откритие с други хора. Първоначалния детокс правих с течен зеолит но той е доста по скъп, а и вече не живея в Англия така че сега пия от този който е на камъчета и струва около 5 лева много съм доволна. Съвсем на кратко с мои думи и така както аз го разбирам зеолита действа като магнит за тежките метали и тъй като се изхвърля от организма за няколко часа с урината заедно с него се изхвърлят и тежките метали и така се детоксикира организма. В последствие пак я открих тази статия за зеолита копирана и коментирана в един форум

https://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=35677.0

копирам я тук за който иска да се информира но е на английски.
Съжалявам че се получи така хаотично, исках да обясня много по подробно но имам малко бебе и нямам време а и не съм спала и не мога да си подредя мислите хаха  Grinning
Просто живота ми е различен вече от две години не са ми излизали херпеси, а вече имам и бебче и ако ми излизаха както преди всеки месец да не мога да си целувам бебето щеше да е пълен кошмар. При мен подейства не казвам че и при вас ще подейства но все пак реших да споделя просто защото съм толкова щастлива от резултата.

Общи условия

Активация на акаунт