Бебешката количка - цяла наука за второ висше №36

  • 102 506
  • 775
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 557
Здравейте,
какво Ви е мнението за Adbor Nemo 3 in 1 Flowers ?
Най-вече ме интересува има ли доволни мами от нея ? Матрачето как е, гумите проблемни ли са ?
https://www.baby.store.bg/p182250/bebeshka-kolichka-3-v-1-nemo-f … w-s-4-kolela.html

# 556
  • София
  • Мнения: 6 259
Дундьо в Младост, Вис Виталис на Симеоновско шосе и Киддо в Ринг мол. Почти няма да влизаш в София, но къде какво е изложено не знам. Скоро не съм ходила.
На Симеоновско шосе е и шоурума на Авентис, вносителите на Мутси.

# 557
  • Мнения: 1 092
Здравейте, може ли някой да ми даде отзиви за количките на Roan, модел Bass soft? Засега съм се спряла на такава, цената ме устройва (около 950 лв за 2 в 1), като килограми не е от най-тежките, има си някои полезни екстри. Все още не съм гледала на живо по магазини и не съм пробвала лесно ли се управлява, но така или иначе по разбитите ни улици не е като в магазина. Издръжливи ли са количките, лесно ли се сваля тапицерията за пране, при евентуална повреда как стоят нещата с гаранцията и резервните части? За друго не се сещам да питам, ако някой има друг полезен съвет, е добре дошъл  Simple Smile

# 558
  • Мнения: 85
Здравей, Кети*9, нямам наблюдения за точно този модел, но снаха ми има на Adamex Barletta 3 в 1 - по характеристики са доста тежки и на мен ми е трудно да ги бутам. Но доколкото виждам тази, която си харесала е малко по - лека от нея. По - скоро ми беше трудно по завои, малко е мудна. Но аз по принцип съм доста слаба и не съм критерий, затова за себе си избрах възможно най - леката. С резерви съм към помпащите гуми, но пък има хора, които ги предпочитат - както беше случая при снаха ми.
По - скоро бих те посъветвала да си разчертаеш на едно листче какви са ти изискванията към количка и да видиш коя отговаря на тях. Винаги имат плюсове и минуси - важното е кое ти е удобно и изгодно на теб.

# 559
  • Мнения: 1 092
Благодаря ти, Ameerah  Hug Набелязала съм си някои неща, за които да гледам като тръгна по магазини, макар че като съм нямала досег досега с такива неща, всичко е на база какво съм чела в интернет и си мисля, че ми е важно. Предполагам ще добавя още някакъв критерий към списъка за след месец-два  Simple Smile

# 560
  • Мнения: 41
Относно количките CAM - ние взехме Dinamico up. Първо се бях спряла на Fluido, но излезе промоцията в Хиполенд и взехме Dinamico. От всички разгледани марки колички на CAM кошовете, като мекота и удобство за бебето, ми харесха най-много. Все още не съм я използвала, но доколкото я бутах в магазина е маневрена. Количките са им с всичко в комплекта. Изработката ми харесва.
В момента в магазина на Чиполино Fluido е на много добра цена за 3 в 1. Много маневрена и компактна ми се стори.   

# 561
  • Мнения: 202
Valia, тази кошара я има в магазин „от а до я” в люлин. Имат и сайт. Гледам, че е 280 лв.  Peace

Имат я в сайта, но нито в магазина нито реално можеш да я поръчаш. Продължавам да я търся активно, ако някой я види, моля да ми пише. Благодаря

# 562
  • София
  • Мнения: 5 477
Никой скоро май не е питал точно за този модел,но след месец и малко ползване да ви разкажа за нашата количка Chicco Urban
Скрит текст:
Плюсове:
-Сгъва се и разгъва изключително лесно и се събира в багажника на колата.
 (живеем на 4 етаж без асансьор и това за мен беше изключително важно,тъй като детето ми има нужда от майка със здрав кръст.А и освен това родих секцио и не мога да си представя да мъкна количка 4 етажа,колкото и лека да е)
-Коша е трансформиращ се и понякога повдигам леко детето,особено след ядене,когато има опасност да върне малко.
-Багажника е голям и събира наистина много неща.Не ползвам чанта дори.
-Покривалото за крачетата има една мрежичка,която е удобна,когато е ветровито и топло.Хем бебето е на завет,хем се проветрява и не се спарва.( Не съм сигурна,но мисля,че не всички модели  Urban имат такава опция)
Скрит текст:

Минуси:
 -Urban,Urban,ама Софийските павета и разбити тротоари не са за нея.Друса каквото и да си говорим,друг е въпроса ,че на моето бебе му харесва  Mr. Green
-Доста по-проходима от много,но на полските така наречени танкове ,не може да стъпи и на малкия пръст.
-Дръжката е със някакво странно покритие,което не знам колко ще оцелее,а и не може да се бърше например.А много бих искала да я мина с нещо антибактриално например,защото си се мърси,каквото и да си говорим.
 -Иска ми се и да е една идея по-маневрена.

# 563
  • Мнения: 1 092
Здравейте, пак съм аз. Това е другата количка, която съм харесала, колебая се между нея и Bass soft-a -
http://zippy.bg/index.php?id_product=39&controller=product. Ако може и за нея мнения, ще съм благодарна  Simple Smile

# 564
  • Мнения: 8 939
Здравейте, пак съм аз. Това е другата количка, която съм харесала, колебая се между нея и Bass soft-a -
http://zippy.bg/index.php?id_product=39&controller=product. Ако може и за нея мнения, ще съм благодарна  Simple Smile

И двете са тежки колички, изглеждат ми еднакво, сигурно имат няколко грама разлика.
Зависи къде ще я ползваш. Тази, която си показала е близо 14 кг. Добави бебе и багаж. Ще я вдигаш ли? Ще я слагаш ли често в багажник? Ще качваш ли стълби?
Къде ще я държиш? Ако е в коридора на апартамент, ще заема половината коридор. Ей такива неща си помисли.
Иначе да, тези колички са маневрени, но в парка на равното.

# 565
  • Мнения: 1 092
Няма да я вдигам, стълби също няма да катеря. Коридорът ни е много тесен и освен количка, която се сгъва тип чадър, друго няма да върши работа, но аз не искам такава. Леките, които гледам, изобщо не ми харесват.. Ако можеш да ми дадеш пример за маневрена количка не само за на равно, ще ми бъде много от полза, поне да знам какво да гледам.  Simple Smile

# 566
  • Мнения: 85
Ако някоя мама се интересува прилагам актуални снимки на нашата количка, тъй като в нета няма много.
Jane Muum Koos Micro 2017 в разцветка cosmos.










Много леки кошчета, хубава материя, маневрена, в най - малкото кошче на гърба има скрит багажник. Много съм доволна от избора, който направихме, вчера си я взехме. Този цвят ми допадна най - много, малко по - хубаво сиво е от другата SOIL.

Няма адаптори за различните кошове - всеки си има бутон и супер лесно се сменят. Летния кош се сгъва директно с шасито. Събира се перфектно и в малката ни кола. Гумите си имат амортисьори, от мек материал са. Снощи като си я сглобихме много си я огледахме и тествахме.

# 567
  • Мнения: 8 939
Няма да я вдигам, стълби също няма да катеря. Коридорът ни е много тесен и освен количка, която се сгъва тип чадър, друго няма да върши работа, но аз не искам такава. Леките, които гледам, изобщо не ми харесват.. Ако можеш да ми дадеш пример за маневрена количка не само за на равно, ще ми бъде много от полза, поне да знам какво да гледам.  Simple Smile

Eто няколко идеи:
Mutsy Igo
Jane Muum
Mamas & Papas Sola
Mothercare Journey
Hauck Lacrosse
Joie Muze

Няколко примера набързо. Има още много.
Simple Smile

# 568
  • Мнения: 1 092
alina_si, благодаря ти  bouquet Ще ги разгледам поне като ориентир.

# 569

Общи условия

Активация на акаунт