Малки Сладки Лъжкини - Финалът

  • 40 265
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 871
Представете си АД да излезе брата на Ария. Къде изчезна и без това? Нали го разделиха с Мона, той сега им отмъщава на момичетата.

# 736
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Всъщност аз така и не разбрах защо Майк влизаше в чужди къщи и се държеше така криво.. Тази линия я започнаха и зарязаха някъде.

# 737
  • София
  • Мнения: 23 034
Представете си АД да излезе брата на Ария. Къде изчезна и без това? Нали го разделиха с Мона, той сега им отмъщава на момичетата.

И понеже твърдят, че А.Д е бил близък до Спенсър човек, може да се окаже, че са имали връзка.  Joy

# 738
  • Мнения: 22
Малеее, всеки чете по нещо. Аз пък днес прочетох, че А.Д. има Кръвна!? връзка с Хана и затова се предполага, че може и майка й да е. Нали и тя е А - Ашли и евентуално моминското й име да започва с Д - Дрейк (като Сиси)  newsm78

Иначе пак споделям видяно в Туитър от Шееефката, че А.Д. е станал А.Д., след като многоименната Сиси а.к.а Чарлс а.к.а. Шарлот умира...

# 739
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Пускам новата тема до 2 минути
НОВА ТЕМА

Последна редакция: пн, 15 май 2017, 15:46 от Harleen

# 740
  • Мнения: 1
Според мен А.Д. е Езра. Просто е толкова очевидно (поне за мен) , има много теории в YouTube, които ще взривят умът ви... Също предполагам че може да е Бетъни Янг. Не мисля че ще вкарат отново близнаци, но може би е двойничка? Кой знае, нямам търпение да разбера Twisted Evil

# 741
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
По-скоро близначки, отколкото двойничка  Laughing иначе днес четох суууупер теория, която разбира се няма да стане де, но: Хана е Бетани Янг или е близначка на Бетани, толкова много, много връзващи се доводи имаше по темата, че съм почти сигурна, че каквото  и да се случи на финала няма да се връзва толкова, колкото това

# 742
  • София
  • Мнения: 23 034
Мен ме мързи да търся теории, но от време на време като качвате нещо тук - чета.  Laughing

# 743
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Хич не ми харесва нашето така, с тая брада, като камикадзе. Crossing Arms
https://www.instagram.com/p/BUfoEvEFpyE/?taken-by=brantdaugherty

# 744
  • София
  • Мнения: 23 034
Да, прекалено голяма брада е това.  Laughing

# 745
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Хората са измислили решение на проблема, само да ми падне и действам. Joy

Теории не търся, не ме е зор, понякога чета каквото пишат момичетата тук, от доста време се чудя какво правя в тая тема, то един мой коментар не е по сериала. Joy

# 746
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Вярно ли ударихме 50 страници вече Shocked

# 747
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Не се спирате да пишете. hahaha Mr. Green

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Ще имаме няколко теми посветени на финалЪт Mr. Green

# 749
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
До 10 минути пускам новата тема Mr. Green

НАПАДАЙТЕЕЕ

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 22:02 от Harleen

Общи условия

Активация на акаунт