Мнения за д-е Ал. Кунев

  • 4 607
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здр, кажете ми нещо за Д-р Ал. Кунев?

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 09:53 от bubanka

# 1
  • Мнения: 35 113
Аз не съм доволна! За мен той е следван единствено от интереса си! Не поставя правилни диагнози. На мен ми каза,че съм с гуша. Забрани ми две страници храни. А се оказа, че не е така! Каза, че сперматозоидите на  мъжът ми са некачествени. Като показах резултатите от спермограмата на друг гинеколог, той ги скъса и се ядоса,че така са се възползвали от нас! Беше ни изпусал една кошница хапчета. Като имаше  и такива по на 100 лв. Има толкова лекари в Русе. И последният, при който бих отишла в града е Кунев!!

# 2
  • Мнения: 50
Здравейте, аз също не съм доволна от него. По негово мнение бях безинтересен случай. Имам съмнения доколко изобщо разбира това, което вижда на видеозона. Обърнах се към друг доктор и се оказа, че имам доста сериозен проблем, последва операция и успешна бременност.

# 3
  • Мнения: 1
Мили момичета , за мен ама съвсем честно Кунев не става за нищо, не знам дали съм крайна или не, но миналата седмица , след преглед при Рудницки, директно влетях в прословутата клиника на този доктор Кунев, и според неговото виждане , на апарата , за който ми каза ,че е едва ли не пристигнал преди малко, и съм изкарала късмет щото видиш ли съм му първа пациентка с него , ми заяви най категорично , че съм с извън маточна бременност , която на мига трябва да бъде отстранена .Обади се в Медика , на доктор някакъв , от стреса не помня името му даже, и му обясни, че на следващия ден ще съм при него в седем сутринта , като подчерта, тя е "бяла" ,гледай да я запазиш .Питах какво значи това , обясни ми се, че ще ми махнат лявата тръба, от там нататък не го слушах особенно добре, вкара вътре приятеля ми и взе да му разказва как случая ми бил спешен, трябвало едва ли не мигновена реакция, пък после му вика , като и махнат лявата , с дясната тръба ще дойдете при мене за едно хубаво ин витро ! Не питайте , как изкарахме ноща , и аз , и близките ми , сутринта бях в Медика , гледаха ме двама, не знам не бяха ли и трима лекари, и ми се каза, че такова нещо нямало, имала съм биохимична бременност , която след като прочетох в нета разбрах какво означава .Не препоръчвам този лекар, за мен, ако той можеше да махне тръбата , и то веднага , щеше да го направи без да му мигне окото, само и само да си подсигури поле за изява със следващото си ин витро

Общи условия

Активация на акаунт