Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 353

  • 63 951
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


Марта, възможно е и заради това което се случи в неделя - избора при съседите, да побързаха да ни финализират. Дадоха път на един военен сериал. Не случайно решиха 13 епизод - финал на 13. Но, да не се поддаваме на тъжни предварителни помисли.
Истинските, смелите и талантливи хора на изкуството, не биха позволили то да загине или.... не ми се мисли дори. Като цветенце поникнало в асфалт...

# 91
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Още един образ пресъздаден от нашия любим Енгин ще остане в сърцата ни. Образът на Даахан! .




Жалко, че сриялът приключи толкова бързо.Беше различен от другите турски серияли.Много ми хареса сюжета и особено музиката.Неслучайно Енгин е  избрал различна история, но неговите сънародници не я разбраха.Поради тази причина Енгин не можа да доразвие образът на Даахан.Останаха доста сюжетни линии недоразвити.Селви не можа да разбере, че брат и е убиеца на Осман и бащата на Даахан.Берил не видя синът си,  Селви не можа да вкара Ендер в затвора по законен път, чрез проверка за нередности във фирмата.Защо трябваше Даахан да става убиец на ,,бащата'' на синът си?  Ендер беше привързан много към момчето,
как казваше на Берил, че сърцето не му е дало да го остави ,той бил стиснал с малките си пръстчета неговият пръст, а в очите му е видял тъга все едно, че детето му  казвало ,,Не ме оставяй''А и детето  много е привързано към Ендер.Партньорсвото на Шахика и Даахан също остана на заден план.
Но и аз бях Даахан да намери своя покой така въпреки, че не го заслужава.Ако беше останал жив щеше отново да влезе в затвора този път за 2 -ве убийства на Ендер и Текин.Тогава щеш да остане до живот в затвора.
В последната серия и Фахрие беше достойна партньорка на Енгин, особено когато го простреляха,
 прекрасно изигра сцената на страдаща любима.А за Енгин нямам думи, за мен той  целунат от бога.
 Таланта, красотата,харизма, човечността всичко това принадлежи на Енгин Акюрек когото ние всички
обичаме и го чакаме скоро да се завърне при нас!  

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


Текин - Даахан. Енгин.
Все така да ни омайва. Ами не винаги всичко става така както искаме. И във виртуала, и в реала. Да приемем нещата такива каквито са.
Отново сме в очакване. Писах, Енгин го знае и няма да ни разочарова. Ще се видим скоро със следващ герой. Дотогава, те героите му, са с нас.

# 93
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Колко удара може да понесе човек.Дахан ни показа това и продължи да обича. Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 23 206


Гледахме си Енгин в нещо различно и се наслаждавахме на играта му.

Но ето такива снимки с усмивки зад кадър бяха повече от  прекрасни.

# 95
  • Мнения: 1 469


ДААХАН Cry Cry Cry

Финалът ме остави обляна в сълзи!  Невероятна игра и от двамата, тази сцена е способна да заличи всичко останало! Бяха толкова истински... smile3501

За съжаление финалът не е това което искахме или което очаквахме...Мислех, че ще жертват Селви, но не и Даахан. В последния ден след ужасният трейлър, в който се чуха изстрелите помислих, че могат да убият Даахан, но не исках да го приема...Добре че не го гледах онлайн, щях да откача просто...

Накараха ни да повярваме за секунди , че са се спасили, и в тези секунди , в които той беше щастлив, че е взел любимата си и се връщат при синът му, майка му и сестра му, ни лишиха от това щастие с един изстрел в сърцето... Cry Cry Cry

Пълен шок и мъка Cry Дали наистина това е бил краят на оригиналната история? Дали в нея го е имало Текин, Осман ага и превръщането на Даахан в убиец? Едва ли, иначе защо ще сменят сценаристката....

Но Даахан тръгна по пътя на отмъщението, а този път води единствено до самоунищожение...Може би идеята наистина е в това, както каза Комет, да ни покажат, че не трябва да отмъщаваме....Но едва ли...В Турция явно това е нещо прието за нормално...
И двамата си казаха" , че ще се обичат докато смъртта ги раздели Sad Селви му каза, че не би могла да живее без него и сигурно е така. Това беше и нейния КРАЙ, повярвах и на 100%.

В момента просто не мога да мисля, мъчно ми е че приключиха нещата така...Жалко и за Мехмет, за майка му, за сестра му, как ще живеят от тук нататък...

Берил остана съкрушена, като разбра, че е делила едно легло толкова години с убиеца на баща си...Ами логично е да успее да си вземе сина след всичко това, все пак тя е истинската му майка, всеки съд ще го присъди на нея и детето няма да остане при баба си.

Защо трябваше да имат толкова тъжна съдба нашите герои. ЗАЩО?!? Cry Хич не съм удовлетворена от този финал Sad

Единствено играта на Енгин ме удовлетвори напълно! БРИЛЯНТЕН във всяка една сцена. Думите не стигат да се опише какво ни накара да изпитаме Даахан...Момичета, вие сте използвали всички възможни думи, които могат да го опишат...Изчетох коментарите ви и просто няма какво да добавя или да намеря по-силни думи...Майлин е използвала почти всички налични прилагателни, за да опише Енгин, напълно съм съгласна с нея Heart Eyes

Искам да благодаря и на Барисея за НЕВЕРОЯТНИЯ коментар на 13 епизод, както и за всички останали...Огромно удоволствие е да ги чета...Ако и Енгин ги четеше щеше да е толкова поласкан, да се говори за него с такава любов, възхищение и обожание...И аз се чувствам така към него, но не мога да го изкажа толкова красиво. Благодаря ти и за страхотния превод на епизодите, Барисея smile3525

Този образ, макар и толкова за кратко да бяхме с него се нарежда до останалите му незабравими герои....Енгин вложи душата си в Даахан, показа ни толкова голямо разнообразие от чувства и емоции, завладя ни напълно. Не мога да повярвам, че има толкова велик актьор , за мен той е най-великият в света...Даахан ми лиспва вече толкова много, не мога да се разделя с него. Най-смелият, най-красивият, най-силният образ, изигран от Енгин....Ще има да го гледам и да му се възхищавам още дълго, очаквайки среща с новият герой....Дано да е скоро....Под снимката, която пусна Енгин в профила на Арт Истанбул, има над 600 коментара и почти във всеки(и от мен разбира се), има молбата "Please come back soon", "Моля те върни се скоро!...Енгин знае, че го чакаме и че ще го подкрепяме постоянно, затова и ни благодари от сърце.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


Енгин знае, че го чакаме и че ще го подкрепяме постоянно, затова и ни благодари от сърце.

Точно заради това се надявам да ни зарадва скоро с нов проект.
В края на следващата седмица си чакаме и поредния разказ.

# 97
  • Мнения: 20 905

Цитат
.Енгин вложи душата си в Даахан, показа ни толкова голямо разнообразие от чувства и емоции, завладя ни напълно. Не мога да повярвам, че има толкова велик актьор , за мен той е най-великият в света...Даахан ми лиспва вече толкова много, не мога да се разделя с него. Най-смелият, най-красивият, най-силният образ, изигран от Енгин...
newsm10

Още тъгувам за Дахан и като че ли не смея да сложа снимка на предните му герои. Thinking

# 98
  • Мнения: 23 206


Стара снимка, ама излезе отново в ТТ. Да се разведрите малко с Енгин.

Аз съм си сложила вече Даахан в колекцията любими и незабравими.

Хайде и още една за усмивка. Я, колко ни е хубав и позитивен...

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


Хади и нещо ново. Снимката е от 10 април.

# 100
  • Мнения: 1 469


Колко е красив, наистина това е най-любимата ми визия на Енгин до сега! txtloves

Мариянка, дано да е по-скоро от чакането за Даахан....

Много е трудно, като не го виждаме Sad Както беше казала, да можеше да има една камера, че да е с нас постоянно, ама йок Simple Smile Да се надяваме на много снимки и новини...Енгин заслужава и награди за тази роля!

Хармония, още дълго няма да можем да се разделим с него Sad Поне да знаехме, че е приключил с отмъщението и живее спокоен живот със Селви и семейството. Нямаше да тъгуваме сега...Но той ще живее в сърцата ни..Може да е клише, но това е истината!!!

Лека вечер от мен, момичета! Hug

Мариянка, благодаря за новата снимка! Hug

# 101
  • Мнения: 20 905


Дахан, Дахан... Heart Eyes



Хади и нещо ново. Снимката е от 10 април.

 smile3525

Снимка на Енгин Heart Eyes, преди "екзекуцията" на Дахан.

# 102
  • Мнения: 1 285





Привет! Аз пък ги слагам всичките, защото заслужават да им се радваме, а не да тъгуваме.
Хармония, мисли за него като поредния чудесен образ пресъздаден от Енгин и както си
слагаше снимки до сега, така продължи и за напред.  newsm51

Е, за кого не сме тъгували след финала на сериала, но трябва да се пренастроим на нова вълна
и да заживеем с очакването на поредната хубава вест.
Даахан изпълни своята мисия и то благодарение на Енгин - успешно.

Мен повече ме притесняват размишленията  ви относно случващото се в южната ни съседка.
Очаквам да се засили цензурата и да започнат да ни поднасят едни сапунени сериалчета
пълни със софри, баклави и шербети. Да ни представят смирени, забрадени ханъми
изпълняващи задълженията си отредени им от природата според султана и да бъдат единствено
примерни съпруги   и майки на поне  5 деца. Не, че и сега ги няма, но ще бъде жалко.
Жалко, защото имаха стойностни продукти, които показват пряко или косвено недъзите на
обществото. Наред с това демонстрираха такава освободеност в поведението на жените, богатство,
разкош, разкрепостеност. По големи европейци и от европейците.
А сега не знаем накъде ще потеглят. Друга ли песен ще запеят или АБО ще бъде по актуален
от всякога.
Ще се моля дано Енгин има късмет да открие нещо стойностно по бързо и започне да снима.
Аз мисля да гледам напред без да гадая, защото нищо не става така, както предполагаме.
Да е жив и здрав Енгин и да твори за наша радост. newsm51

# 103
  • Мнения: 3 243


Може ли да минете незабелязано и да не се спрете?Да погледнете в тези искрени и изпълнени
със светлина очи, а усмивката-очарователна !Аз не мога!
Марианка Hug благодаря за снимката.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042



https://www.youtube.com/watch?v=9UUiew9FWDI

Феновете започнаха с клипчетата. От Елени, Гърция: Не спирай дъжд, не спирай! Току-що направено.

Общи условия

Активация на акаунт