Дневникът тема 79 - Да отслабнем всички заедно!

  • 44 323
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 461
Амурчреее, много ти се кефя.  bouquet поздравления!
Благородно ти завиждам и за винената фиеста, и за чудесната разходка. Аз съм бивша пловдивчанка и града ми липсва  Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 2 315
Амур, поздравления и от мен.
Гена, добре дошла. Амур вече ти на написала това, което аз щях да пиша.

# 722
  • Мнения: X
Браво Амурче  Hug

# 723
  • Мнения: 2 070
Днес ми е първи ден след диетата и смятам, че добре се държа.
На обяд кебапче/кюфте със салата и БЕЗ хляб, за закуска така мечтаното мюсли с прясно мляко.
Имам и овесени трици и смятам да си накисвам в кисело мляко и на работата да си хапвам, че и без това се чудя какво да ям, а и ако засищат ще е прекрасно.
Хуск-а също ми е в полезрението, но по-нататък.

Миналия ден дадох 12 лв за хапченца стевия /поне да икономисам калориите от захарта в кафетата/ - дори не можах да го допия  ooooh! много гадно. С друг подсладител е "песен".
Четох после, че нагарчало по принцип, но се надявам да свикна Praynig

Като цяло съм много горда със себе си, тези 2 седмици ми показаха воля, която си мислех, че е изчезнала.

# 724
  • Мнения: 2 695
Амур поздравления  Hug Чудесна си  bouquet
Аз си карам трети ударен ден на Дюкан. Установявам, че към момента плодовете не ми липсват чак толкова много. Ще карам 5 дни и ще премина на втора фаза.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 414
Амур много добре,харесва чи ризултата ти.
Влизам да споделя че открих вкусово изварата с какво да я ям без да ми присяда.Малко к.мляко и лъжичка песто босилек.Това ще ми е вечерята и пилешко.
Добре дошли на новите момичета  bouquet

# 726
  • Мнения: 1 541
Амур, вдъхновяваща си!
Номерче, аз изварата я прокарвам и на запеканка с тиквички, извара и яйца. С копър и чесън, дори става вкусно.

# 727
  • Мнения: 3 743
Miss M, аз стевията я понасям само ако е съчетана с нещо кисело (например в чай от шипки да, в чай от мента не) Crazy В печива също мога да я преглътна Whistling Обикновено като използвам стевия, задължително слагам и лимонов сок Peace

Аз похапвам хусковия експеримент Mr. Green

# 728
  • Мнения: 3 067
Amur, чудесна си Simple Smile
Момичета, направих нова тема, преди да заключат тази

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=977115.msg34972657#msg34972657

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт