Лакове за нокти - 110

  • 96 857
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 082
О Heart Eyes Аферата ми е един от най-любимите лакове,слагам го когато искам да се почувствам по така Flutter Скоро обаче не съм била в настроение за него,трябва да поправя това.

# 736
  • Мнения: 5 478

А като купувате нови с какво ги събразявате цветовете - с модните тенденции, с цвят на дреха, или просто с тона на кожата или как?!?

С нищо, всичко купувам Laughing Гледам само да нямам такъв  Joy
Преди се съобразявах дали не е прекалено ярко, дали ще ми отива... Сега пробвам всякакви цветове, стига да ми харесат. Лошото е, че понякога в шишето изглежда едно, а като се сложи на ръка е съвсем друго, но това вече си е до кожа. Но определено се усещам, че през зимата нося по-тъмни цветове, а лятото по-светли.

По темата с любимо червено - Golden Rose Rich Color 45 . Снимката е от нета.

# 737
  • Мнения: 9 571
Не се съобразявам нито с моди, нито със сезони. Даже винаги съм наопаки- зимата ярки лакове, сега пък ми се носят нюдове и преди малко си купих 3 броя. Laughing Вече съм с доста почернели ръце и нещо не се възприемам с наситени цветове, което ограничава избора ми. Crossing Arms

# 738
  • Мнения: 17 546
Прелакирах се  Blush
Скрит текст:
Купих и този Rimmel, но не съм вкъщи, за да го сравня с Флормара. Като нищо може почти да няма разлика...  Crazy

# 739
  • София
  • Мнения: 22 794

А като купувате нови с какво ги събразявате цветовете - с модните тенденции, с цвят на дреха, или просто с тона на кожата или как?!?

С нищо, всичко купувам Laughing Гледам само да нямам такъв  Joy
Преди се съобразявах дали не е прекалено ярко, дали ще ми отива... Сега пробвам всякакви цветове, стига да ми харесат. Лошото е, че понякога в шишето изглежда едно, а като се сложи на ръка е съвсем друго, но това вече си е до кожа. Но определено се усещам, че през зимата нося по-тъмни цветове, а лятото по-светли.



Харесвам лака и го купувам. Трябва цвета да ме грабне. И никога не се съобразявам с това дали е лято или зима, за да избера цвят.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт