iki yalanci/ Двама Лъжци- нов летен сериал с Ямур Танръсевсин и Керемджем

  • 17 724
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 747









Двама Лъжци



Скоро на екран ще се появи новият летен сериал на Kanal D “Двама лъжци“.Продуцент на сериала е компанията Tukenmezkalem. Режисьор на новата продукция е Еда Тексьоз, а сценарист е Гани Мюжде.
Композитор на музиката на “Двама лъжци“ е Али Туфан Кърач, композирал и музиката на хитовия сериал "1001 нощ", както и "Памуковата принцеса", "Незабравима", "Огнено сърце", "Готова на всичко"  "Истанбулска приказка".
Главните роли са поверени на Ямур Танръсевсин( Дуйгу), позната от "В очакване на слънцето" (Gunesi Beklerken), "Майската кралица" (Mayis Kralicesi), както и "Огледалин Свят" и Керем Джем (Серкан ), играл в "Моят живот".
Историята в тази романтична комедия започва със срещата на двамата лъжци Серкан и Дуйгу, чиято любов ще се роди от техните "невинни лъжи".





www.kanald.com.tr/iki-yalanci

Резюме

Серкан, който е зарязан от "любовта на живота си" и Дуйгу - загубила работата си, уморена от натиска на съпруга си у дома, се отправят към Бодрум нищо неподозирайки един за друг. Искайки да забогатеят и да променят своя живот, по съвет на приятели, започват снимки в сериал. На двамата дори не им минава през ум, че докато играят ролите си в сериала тези чувства ще се превърнат в забранена любов. Така пътищата им се разделят, но само за да се срещнат отново на друго място и по друго време.






Участват  още:



Серхан Арслан (Начи)
Хазал Шенел (Бурчу)
Туна Арман (Гюлсюм)
Ахмет Каякесен (Алп)
Шебнем Гюрсой (Mелике)
Айкут Испир (Бурхан)
Пънар Караман(Eсра)
Илсу  Kубак(Aслъ)
Инджи шен (Meрхамет)
Селчук Сазак (Mюмтаз)
Eрол Айдън (Meхмет)





Първи Фрагман с бг превод:
Alexia_  





Първи снимки  зад кадър

Снимачна площадка за първите сцени са райските кътчета и морски пейзажи на Бодрум, където се пресичат пътищата на двамата лъжци Серкан и Дуйгу. Продължението на историята ще пренесе зрителите в Истанбул, където главните герои се срещат отново.




















Подготовката и снимките на сериала Зад кадър





Премиера- 10 юли/понеделник /, 20:00часа, Канал Д




Приятни минути в темата

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 15:25 от _Radi

# 1
  • София
  • Мнения: 1 261
Запис от мен! Благодаря, Ради за хубавата тема  bouquet
Сигурна съм, че ще прекараме много приятни и забавни минути и тук Simple Smile

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 23:05 от Alexia_

# 2
  • Мнения: 4 447
Да си пожелаем свеж и забавен летен сериал!
Благодаря за темата! bouquet
Ради, Алекс, ще го превеждате ли?

# 3
  • Мнения: 724
И от мен запис! Гледа ми се нещо свежо и лятно и това ми прилича точно на такова! Благодаря на Ради за темата!  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 261
Да си пожелаем свеж и забавен летен сериал!
Благодаря за темата! bouquet
Ради, Алекс, ще го превеждате ли?


Ами определено така смятаме Simple Smile
Но ако има и други, които биха искали да се включат в превода - никого няма да върнем Simple Smile
Наистина ще се радваме  Peace

# 5
  • Мнения: 3 747
Ванко Hug, Алекс  Hug,  Камъче  Hug

Алекс е отговорила за превода.  Wink
Сериалчето наистина изглежда обещаващо- лятно, забавно, ненатрапчиво и романтично.
Кастът изглежда супер, а главните са големи симпатяги.


Малко промо снимки  Peace










# 6
  • Мнения: 3 747
Снимките в Бодрум са приключили.
















Продължават в Истанбул





Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 21:58 от _Radi

# 7
  • Мнения: 469
Записвам се и аз защото вече нямам търпение да гледам нещо свежо,весело,забавно и още повече на фона на прекрасния Бодрум,но защо всички сериали,които очаквам започват толкова късноооо....Искам вече да са започнали какво е това 10 юли,та то лятото ще мине...

# 8
  • Мнения: 3 747
Ех, че хубава компания се заформя в темата Heart Eyes

Жани, привет и на теб, мила и добре дошла  Hug

Търпение, броени дни са до началото. Ей сега ще минат. За нетърпеливите като теб малко Бодрум, малко сексапил и музикален поздрав от Керем, понеже е разностранно талантлив  Wink











Хайде от мен да мине- нещо и за мъжкото малцинство в темата  Wink  Laughing Ямур от сета





# 9
  • Мнения: 6 591
Здравейте! wavey

Ради, благодаря за стилно оформената тема! Flowers Rose

Може ли и аз ще се присъединя към компанията ви?
Досега не съм гледала главните актьори, но са ми много симпатични.
След всичките тежки драми, които гледах през този сезон, точно от нещо такова имам нужда - свежо, забавно, закачливо и лятно. Надявам се да ни бъде интересно. Не остана много време, надлъгването започва на 10 юли, а дотогава вероятно ще пуснат някой нов фрагман или снимки за занимавка.

Успех на сериала и на темата! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

             


# 10
  • Мнения: 7 876
Хоп и аз при вас, мили ми дружки,
Записала съм се и за още един летен сериал, но не мога да подмина тази компания.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 747
 * Дъга Simple Smile, Пепелче Hug привет и добре дошли

Май наистина е време за нов фрагман Thinking Едва ли ще минат само с един.

Няколко снимки зад кадър








Понеже повечето  сме фенове на Пойраз Карайел, бабката от тази снимка вече сме я гледали в комична сцена, повдигаше ѝ се от Пойраз и го кле в съда Joy
Скрит текст:

Каква ли ще го играе при лъжците newsm78 Laughing

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 1 261
Ради, Пепелче, Дъга, Жани и всички отбиващи се тук Hug Hug Hug
Наистина компанията става суперска!

А тези дали не се забавляват?
Подозирам, че ще ни увлече едно наистина забавно приключение.
Към момента всичко изглежда доста обещаващо  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 261
Хайде и фрага към първи епизод!

Общи условия

Активация на акаунт