Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 297
  • 190
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 153
Здравейте аз не съм за тази тема,но ми стана интересно и я прочетох.Искам само да попитам Бейби1 защо не яде Rolling EyesМоже би ако хапваш повечко ще има резултат Peace

# 91
  • Мнения: 226
Мами днес си купих от аптеката APROVIT+
Някой ползвал ли го е.Дали има ефект newsm78
Казаха ми че от него мога да напълнея Party

# 92
  • Мнения: 226
Аprovit+ e поливитаминен продукт за деца и възрастни, комбиниран с хидролизиран протеин, въглехидрати и имуностимулираща билка.

Показания
При деца за:
+ компенсиране недостига на витамини С, Е, D, В-група, по време на активния растеж на организма
+ повишаване на неспецифичната резистентност на организма с цел понижаване на неблагоприятното въздействие на околната среда
+ повишаване на съпротивителните сили на организма при остри вирусни и инфекциозни заболявания
+ повишаване на ефекта от терапия с медикаменти
+ повишена концентрация при умствени натоварвания
+ по-добро възстановяване при любителски и професионалeн спорт
+ при нарушен сън, състояние на стрес, раздразнителност
+ при анемии
+ при кожни заболявания
+ след вирусни пневмонии
+ след оперативно лечение

Дозировка
Деца от 3 до 7 год. - 5 мл сутрин преди храна
Деца от 7 до 14 год. - 10 мл сутрин преди храна
Възрастни - 20–30 мл преди обяд

Препоръчаната продължителност на приема е 20 дни, 10 дни почивка, след които може да се поднови.

Аромати
Продуктът се предлага със следните аромати:
- малина
- портокал
 Състав

Бионатурален комплекс, съдържащ лесно усвоими:
Аминокиселини
Глюкоза
Пчелен мед
Пчелно млечице
Балансиран поливитаминен микс:
- Витамин А
- Витамин C
- Витамин Е
- Витамин В1
- Витамин В2
- Витамин В6
- Витамин В12
- Витамин D
- Фолиева киселина
- Са D пантотенат
- Никотинамид
- Биотин
 

# 93
# 94
  • Мнения: 4 358
Мами днес си купих от аптеката APROVIT+
Някой ползвал ли го е.Дали има ефект newsm78
Казаха ми че от него мога да напълнея Party
Говорих с личния ми лекар и той каза да не пия никакви витамини или добавки лятото. Плодовете и зеленчуците стигали... ама аз хич не ги долюбвам  Sad
Последните дни ям печени фъстъци, чакам ефект от тях  Peace

# 95
  • Мнения: 730
Здравейте аз не съм за тази тема,но ми стана интересно и я прочетох.Искам само да попитам Бейби1 защо не яде Rolling EyesМоже би ако хапваш повечко ще има резултат Peace

Ами защото нямам апетит,но сега започнах да правя на дъщеря ми за закуска нещо по-различно от попара и й правя компания като и аз си хапвам с нея,може би проблема идва от там,че докато стана и се засилвам към моята страст шоколадите(а и не само-всичко що е сладко си хапвам с ГОЛЯМ апетит Crazy)и после нищо друго не ми се яде,но май ще се взема вече в ръце и ще започна да хапвам стабилно и дано има положителен резултат Sunglasses

# 96
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз имам апетит, но също налитам много на сладко. Например онзи ден, като се замислих, стигнах до извода, че съм яла през целия ден само сладки неща...ужас... Shocked

# 97
  • Мнения: 730
Аз имам апетит, но също налитам много на сладко. Например онзи ден, като се замислих, стигнах до извода, че съм яла през целия ден само сладки неща...ужас... Shocked

А аз не само онзи ден,ами всеки ден съм така Crazy,само вечер ям нещо като хората Peace
Но от днес това вече ще е история и дано кантара мръдне нагоре Flutter

# 98
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз мисля,че в сладкото е грешката...убива апетита.
Винаги съм предпочитала филия с лютеница и сирене пред един шоколад. Е,преди цикъл ям много сладко,но това е веднъж в месеца.
Случвало се е в студентските години,да нямам време за солидно ядене,БАМ един шоколад или вафла и заминавам на лекции. Всеки път след това ми е ставало лошо.Една приятелка каза,че в организма постъпват калории и той добива сила,но всъщност стомаха няма храна за обработване...и ставало объркване.Не знам до колко е права,но вече не заменям храненето с торта,баклава или шоколад!  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз сутрин и вечер ям сладки неща предимно, но на обяд /което ми е към 15-16 ч./ правя един солиден обяд. Знам, че не се храня правилно и много здравословно, но преди бях маниячка на тема разделно хранене, а не чувствам никаква разлика - нито се чувствам по-различно, нито изглеждам по-различно. Затова реших да си угаждам и да си хапвам, каквото ми душа иска. Притеснявам се само, че давам такъв пример на Калина, а ми се иска тя да добие навик да се храни по-здравословно.

# 100
  • Мнения: 1 616
И аз съм в отбора на желаещите да напълнеят. Известно време след раждането се бях заковала на 50 кг и исках да отслабна, но не ставаше. Преди няколко месеца изведнъж загубих апетит и престанах да се храня. Свалих до 44 кг. Странното е, че разликата в килограмите не е толкова драстична, но външността ми адски се промени - смали ми се бюста, дупето, бузките, краката... А преди си бях пухкавелка, макар и на 48 кг (за справка - висока съм 154 см). Който ме срещне, все ме пита защо съм се стопила... Та ходих на лекар - ендокринолог - направи ми подробен преглед, както и изследвания на хормоните. Всичко е наред, изключи се вероятността за т.нар. "гуша". Изписа ми сиропче за апетит - Перитол. Има ефект - сега имам апетит, храня се по-нормално, но кантарът все още показва 44 кг. Цигарите не съм отказала... Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 341
ами нека и аз да се присъединя към групата.от 2-3 години като съм се заковала на 47кг и няма мърдане.по едно време пробвах с пчелно млечице и като че ли има6е ефект,но при мен бе6е само временен.
а иначе апетит си имам и си хапвам редовно,но по фигурата ми по ни6то не личи

# 102
  • Мнения: 811
а с боза пробвали ли сте?
аз само се каня... ooooh!

# 103
  • Мнения: 8 505
а с боза пробвали ли сте?
аз само се каня... ooooh!

Това нещо така и не се научих да го пия Sick Иначе бих опитала.

# 104
  • София
  • Мнения: 797
 Да ви се похваля или да се оплача не знам, но за последния 1месец съм качила 3 кг. (от 48кг на 51кг.), лошото е , че са се натрупали предимно по корема и ханша. Хапвам си предимно тестени изделия и шоколадови бонбони. Явно ми се е отворил апетита и ходенето на море също ми подейства добре.

Общи условия

Активация на акаунт