Кауфланд - тема 24

  • 94 846
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ще мина за омекотител бинго и да огледам бодитата другата седмица.
Flowers Hibiscus

# 2
  • Мнения: X
Здравейте и благодаря за новата тема Simple Smile
Да,преди в К имаше нагреватели на MUHLER,не знам немски ли са,китайски ли са,или са направени в Китай под немско ръководство?
Радвам се,че има и доволни,защото чета много негативи за тях,а много искам да опитам едно такова чудо,чисто любопитство Simple Smile
CROWN сигурно и те са китайски ? Не,че Делимано са италиански де Grinning

# 3
  • Мнения: 14 700
Нашето е Sapir,но мисля,че няма разлика.

# 4
  • Мнения: X
Нашето е Sapir,но мисля,че няма разлика.
Страх ме е да не ме хване ток Grinning Но ако наистина нагревателя е керамичен,не би трябвало да има опасност Simple Smile
Ще пробвам,определено,този от кауфланд.Делимано ми се струват прекалено скъп експеримент Grinning

# 5
  • Мнения: 4 841
Благодаря за темата.
Другата седмица има кафемашина. Дали си заслужава? Искам да взема нищо по скромно за офиса.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 041
Сиренето, което купувам от години е станало 9,49 лв. за опаковка (600 гр.). Мислех, че само във Фантастико е поскъпнало, че той си е скъп магазин, но и в Кауфланд е вдигната цената. Не че той е евтин магазин де.
Скрит текст:
Това масло е с 1,30 лв. по-скъпо отколкото в кварталния магазин.
Скрит текст:
Другата седмица си харесах кетчупа на промоция.

# 7
  • Мнения: 7 692
Нищо не си харесах от новата брошура ... Може да отида само за тиган , че още си пазя точките, а е последна седмица

# 8
  • Мнения: 25 645
Благодаря за новата тема, ще ви чета въпреки че нашите магазини ще са в ремонт скоро.

# 9
  • Мнения: 14 700
Нашето е Sapir,но мисля,че няма разлика.
Страх ме е да не ме хване ток Grinning Но ако наистина нагревателя е керамичен,не би трябвало да има опасност Simple Smile
Ще пробвам,определено,този от кауфланд.Делимано ми се струват прекалено скъп експеримент Grinning
Не се е случвало.
А Делиманото-да,скъпи са,а вършат едно и също.

# 10
  • Асеновград
  • Мнения: 2 980
Нашето е Sapir,но мисля,че няма разлика.
Страх ме е да не ме хване ток Grinning Но ако наистина нагревателя е керамичен,не би трябвало да има опасност Simple Smile
Ще пробвам,определено,този от кауфланд.Делимано ми се струват прекалено скъп експеримент Grinning
Не се е случвало.
А Делиманото-да,скъпи са,а вършат едно и също.
Това което има значение е начина на свързване и вида на чучура.Лятото имаше два модела с огромен чучур оказа се ако го монтирам ще тече извън мивката.В момента съм с по малък пак от Кауфланд който пасна на мястото и си работи добре. На едните отвора за свързване е отдолу, на други отзад.Като и на тези отзад има с отвор по средата и отвор в единия край та е добре технически грамотно лице да избере вида за да не се налага смяна, че е страшно неприятно когато човек е демонтирал старата батерия изведнъж да се окаже ,че модела не е подходящия .

# 11
  • Мнения: 14 700
Ее да,факт е ,че зависи от мивка,място и т.н. Аз като минус на моя модел сега се сещам,че не може да тече на една струя и ако искаш да пълниш шише например е малко трудно. Но иначе всичко друго е ок.

# 12
  • Мнения: 53 918
Лъки, нашият К го ремонтират и си работи.
Може и вашия да не го затварят.

# 13
  • Мнения: 4 871
Аз ще мина за тоалетна хартия, тази в каталога излиза много изгодно.

# 14
  • Мнения: 25 645
Лъки, нашият К го ремонтират и си работи.
Може и вашия да не го затварят.
Те ремонти текат и тук, но има инфо, че ще е затворен за месец.

Общи условия

Активация на акаунт