Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 96 129
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дано всички, които се борим стигнем до финала.
Феникс аз със успешният опит ( сладурче на 18 м) карах точно така стъпка по стъпка. Първо за успешна стимулация, после трансфер, тест, сърчице, 12 седмица, 19 седмица, 23, 36 седмица.
Важно е да сме спокойни и да мислим позитивно.

# 76
  • Мнения: 1 275


Стискам ви палци, борбени момичета! Дано да има повече добри новини - всички го заслужаваме.
[/quote]И баби..и баби:smirk:

# 77
  • Мнения: 387


Стискам ви палци, борбени момичета! Дано да има повече добри новини - всички го заслужаваме.
И баби..и баби:smirk:
[/quote]

И бабите са част от момичетата Wink

# 78
  • Мнения: 60
Дано всички, които се борим стигнем до финала.
Феникс аз със успешният опит ( сладурче на 18 м) карах точно така стъпка по стъпка. Първо за успешна стимулация, после трансфер, тест, сърчице, 12 седмица, 19 седмица, 23, 36 седмица.
Важно е да сме спокойни и да мислим позитивно.
Така добре звучи - "успешна стимулация, после трансфер, тест, сърчице, 12 седмица, 19 седмица, 23, 36 седмица" ,че си го превръщам в мантра!Успех момичета ,аз съм на етап 3 / тест / .Стискам палци на всички ни и пожелавам много,много Спокойствие и Късмет!

# 79
  • Мнения: 846
Привет на всички!
И аз да се запиша- първи ден на естрофем, вчера бях на лигавица, но никакви хормони. Така като чета отзиви, май в Щерев няма практика "хормони" в началния етап, а да видим по- натам.
Стискайте палци!

# 80
  • Мнения: 202
Привет момичета!След неуспешен ЗЕТ миналия месец днес бяхме на преглед и понеже това ми беше трети трансфер доктора предложи да направи нов Февруари,но преди това иска да направи надраскване на лигавицата.Може ли накой да каже как минава това надраскване и каква цена е?В болница Надежда съм.

# 81
  • Мнения: 64
Здравейте,имам 4 неуспешни инсеминации и 1неуспешно инвитро  края на ноември.Имам едно замръзено бластоцистче. В клиника Надежда съм при д-р Персенска.Според вас кога ще може да ми го върнат и дали доки ще иска да върне само едно.Ако ли не,какви са другите варианти.Дали имам някакъв шанс с едно замръзено ембрионче Sad Ще съм благодарна на всякакви съвети,а още повече ако е имало някой като мен.Благодаря ви

Последна редакция: сб, 16 дек 2017, 14:15 от usmivka83

# 82
  • Варна
  • Мнения: 698
Usmivka83, разбира се, че има шанс Simple Smile и ние ще правим зет януари или февруари. Много хора казват, че при зет шанса дори е по - голям Simple Smile Дано Simple Smile УСПЕХ!!!

# 83
  • Мнения: 1 275
Здравейте,имам 4 неуспешни инсеминации и 1неуспешно инвитро  края на ноември.Имам едно замръзено бластоцистче. В клиника Надежда съм при д-р Персенска.Според вас кога ще може да ми го върнат и дали документи ще иска да върне само едно.Ако ли не,какви са другите варианти.Дали имам някакъв шанс с едно замръзено ембрионче Sad Ще съм благодарна на всякакви съвети,а още повече ако е имало някой като мен.Благодаря ви

На дъщеря ми след неуспешен опит беше останал също един замразен бластоцист. Тогава и и аз като вас се чудех...има ли смисъл...ще се размрази ли?Един лекар когото много уважавам ме посъветва да действат...защото всичко е късмет! Всичко мина добре но за съжаление беше биохимическа. Съветът ми е да дадете шанс на ембиончето. След празниците ако всичко е наред може да опитате...организма ще се е възстановил.Успех!

# 84
  • Мнения: 846
Усмивка, аз съм 5-ти ден след ЗЕТ на 2 бластоциста, размразиха се и двата успешно. Моят А беше в късна седмица и затова трябваше да мине повече време, но това, което знам е, че след неуспех с имплантацията или биохимична Б можеш да действаш след 1, 2 цикъла. Не се колебай, действай. Шансовете са по- големи с бластоцистите, а и твоят организъм е вече подготвен.
Успех!
Стискайте и на мен палци, на 22-ри правя кръвен.

# 85
  • Мнения: 423
На мен също ми предтои през януари трансфер на едно тридневно ембрионче. Дано ни е на късмет! Simple Smile

# 86
  • Варна
  • Мнения: 698
Късмет, Zazameg  дано да имате подарък под елхата Simple Smile
 А на нас, които ще правим опит началото на новата 2018 ДАНО ДА УСПЕЕМ Simple Smile 🎁 🎆 🤣 😂

# 87
  • Мнения: 1 278

Как Ви се струват моите ембриони, замразени на 5-ти ден?
Единственият коментар беше, че са средно качество и подходящи за замразяване. От същия цикъл имам пресен трансфер с кратка бременност от 8 г.с.

# 88
  • Мнения: 846

Как Ви се струват моите ембриони, замразени на 5-ти ден?
Единственият коментар беше, че са средно качество и подходящи за замразяване. От същия цикъл имам пресен трансфер с кратка бременност от 8 г.с.
Едва ли по картинка може да се каже каквото и да било, особено неспециалисти. Моите 5-дневни изглеждат сходно, а ще видим. По-скоро имплантацията зависи от комплекс от условия. Може да са средно качество, но да им хареса матката и да се развият добре.
Успех!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 698
Здравейте, групичка Simple Smile
Искам да попитам има ли някой, който е правил/ ще прави ЗЕТ в Майчин дом Варна? Ние сме там и искахме още този месец да направим опит ( имаме 2 снежинки от август месец миналата година) Док ни каза, че щели да поръчват някакви специални среди от София 🙄 и ни каза за другия месец да остане Sad
Ние искаме да видим какво ще стане с този опит ЗЕТ, защото ако не стане пак да се пробваме в София Sad
Ще съм благодарна на всякакъв отговор. Успех на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт