Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 22

  • 36 040
  • 730
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 617
Стреличке, то това ми хранене е никакво. Още не съм се захванала сериозно.
Мими, лек път  Hug

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро и от мен!

По съвет на Другарката, след танците снощи хапнах 1/2 чаша заквасена сметана със замразени маЛини.
Тази сутрин съм + 400. Що ли? newsm78

Днес кафената са много уютни. Закуските също. Когато видях закуската на Стреличка веднага ми изниква филма "Добра година" с Ръселчо Кроу. Много любим Heart Eyes

Мими, благодаря, че си сложила закуска и за нас, но аз откакто съм на този режим не закусвам. Аз по принцип никаго не съм закусвала, но с 90ДД си налагах да хапна плод.
Приятно пътуване!

Деска завивача беше супер, спах непробудно до сутринта.
Да, бе Outta Joint Outta Joint Този завивач и спане Thinking Blush

За днес съм предвидила:
О - пилешки бедра и салата зеле
В - зелена салата с авокадо и репички. Сьомга, нещо като пушена, ама не съвсем. Прясна сьомга е осолена за 24 часа. Много е вкусна Mr. Green

Спазвайте съвета на Жгмъц и умната, ей!

# 137
  • Мнения: 28 476
Иринитке, тамън ще остане повече за Деси и Джулс, но и тя яде закуско-обяд!  Wink

# 138
  • Мнения: 2 844
Добро утро Hug Heart Eyes
Ир ,Емка,Мими ,Стреличка страхотни кафенца и закуски Hug Heart Eyes
И завивач е имало снощи , но аз не съм спала -
Скрит текст:
бях направила превод по сметката на моя син, на 12.10 - а той снощи ми казва,че парите още не са по сметка.Изприщих се - защотто сумата не е малка, и знам,че няма как да изчезннат, не правя за първи път онлайн превод, и въперки всичко - не можах да спя.Звъня им тази сутрин в банката - и ми казват тук са, ще бъде заверена сметката до края на деня - става въпрос за превод до БГ банка, а не за чужбина #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И най-после днес ще пристигнат и мебелите Mr. Green Mr. Green - да видим.Ще се разбеснея накрая виждам аз.
Адорейшън Hug Hug
Скрит текст:
гостите кацат в петък във Варна - не мога да изрзая чувствата , които бушуват във мен - нямам търпение да гушна едно малка душица, и разбира се и по- големите душици също.Искам много неща да направим заедно, но броени дни за кое по- напред, и те така
 А твоето слънчице как е - ходи ли на градина Hug Heart Eyes
Сиси по- бързичко да се оправи твоето слънчице и да се прибирате Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ничия Hug Heart Eyes радвам,се, че малката е добре и няма търпение за градината Heart Eyes Heart Eyes
И аз снощи ходих на маникюр, нещо не го харесвам много, ама нищо.
Днес съм на :З - ябълки;О - фокача, гъбена каша и салата;В - сладУед Mr. Green Mr. Green
Хайде прекрасен ден бандичка Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 139
  • Русе
  • Мнения: 8 801
По съвет на Другарката, след танците снощи хапнах 1/2 чаша заквасена сметана със замразени маЛини.
Тази сутрин съм + 400. Що ли? newsm78
Беше ли гладна? Аз го казах ако си гладна да хапнеш. Но искам да кажа друго-хубаво е да се мериш веднъж седмично или месечно (това е трудно знам Simple Smile ), за да не се втелясваш за такива грамови плюсове и минуси. Вода може да е, уплътнена тъкан, кост, мускул може да е. От днес за утре грамовете свалени или качени нищо не значат.  Heart Eyes Heart Eyes
Тази сьомга солена ли е, дето ще я хапваш довечера? В смисъл ако вземеш да се теглиш пак утре и ще ти изскочат очите от задържаната вода, не от друго. Да си знаеш.  Flutter

Дубрутрууу    Crazy

Кате, добре съм вече, благодаря ти!  Hug Първите дни на мц са ми кошмарни, та днес вече съм екстра.  Whistling
Мимс, мерси, че мислиш и за нас.  bouquet Трябва да си спретна такова руло.  Flutter
Лек път!  Hug
Оооо, ДолчеHug
Инджи, представям си вълнението ти за гостите.....  Heart Eyes

Хайде, успешен и усмихнат ден,  Heart Eyes Heart Eyes на всички!
Скрит текст:
Тия дни излизам от релси, ще дерайлирам скоро  Mr. Green , та тряА са стегна.
Меню после ще пиша.


# 140
  • Мнения: 2 313
Ничия ти кога смогна с всичко това?  #Crazy Heart Eyes Hug Hug
Наборче да покажеш ноктетата после.  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes Grinning
Жгмъцка утре минус вече требва да си!  Grinning Heart Eyes Hug Hug love001
Емка кажи кат се захванеш какъв е резултата.  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Иринитке туй вода е , ша знаиш, а не сметана!  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Grinning
Инджи тез с мебелите да не го отнесат и за банката?  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes Grinning
Жулиетке ми те да се стегнеш в кръста.  hahaha Mr. Green Heart Eyes Hug Hug

# 141
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Добро утро!
Ирка, Стреличка, Емка, Мими, чудесни закуски Flowers Hibiscus
Долче, нормално от желязото да се чувстваш така.
Курдов, Долчето питаше.
Джулка, защо така? Само храненето ли имаш предвид? Надявам се всичко е наред. Heart
Ничия, Жгмъци, Кате, Деси, Тудоро Heart
Инджи, много е хубаво да ти предстоят вълнуващи емоции. Hug А за банката - сигурно гълъбът е бил в отпуска Imp

Меню за днес не съм мислила, после ще си кажа.
Щях да ви казвам за сервиза и алиекспрес - със сигурност ще са опаковани подобаващо и няма да се счупят.

Хубав ден!

# 142
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джулка, защо така? Само храненето ли имаш предвид? Надявам се всичко е наред. Heart
Heart Eyes Heart Eyes
Храненето, храненето...... Flutter

# 143
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Джулка, защо така? Само храненето ли имаш предвид? Надявам се всичко е наред. Heart
Heart Eyes Heart Eyes
Храненето, храненето...... Flutter
Охх, в същото положение съм 🐽🐽🐽🐽
Kissing Heart

# 144
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Охх, в същото положение съм
Kissing Heart
Heart Eyes

Хайдее, кафенце,  Heart Eyes Heart Eyes



И закускообядът ми,  Heart Eyes
Скрит текст:
”Парче торта”- Кокосова палачинка с крем от маскарпоне и ягоди
Вечеря-броколи със сирена, Ф.

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 12:57 от Juls14

# 145
  • Мнения: 2 844
Джулс Hug Heart Eyes благодаря - много готина чашката на първото кафенце Heart Eyes и местенцето готинко.
И тортатаААААА  Mr. Green Mr. Green
Деми Hug Heart Eyes - да , много е хубаво Heart Eyes Heart Eyes
Днес направих голям удар - преди малко ходихме с колежките до една фирма, която произвежда обувки, в магазина им - купих си ботуши от естествена кожа за 20 лв. и обувки от естествен велур - пак за 20 лв. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 146
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Джуле, тази закуска не трябва да е в скрит текст Heart EyesHeart

# 147
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Днес направих голям удар - преди малко ходихме с колежките до една фирма, която произвежда обувки, в магазина им - купих си ботуши от естествена кожа за 20 лв. и обувки от естествен велур - пак за 20 лв. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Shocked
Пускай тото,  Grinning  Heart Eyes

Деемс,  Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 2 084
Инджи честити покупки, това си е направо без пари.
Джул къде са тези палмички ?
Новия маникюр


Лек ден

# 149
  • София
  • Мнения: 11 116
Жесток маникюр.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт