Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 63 481
  • 1 964
  •   23
Отговори
  • Мнения: 12 131
Мартенска вещерска и спортна


Готварската книга на Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай!


Добре дошли в нашето уютно местенце, където добрият тон е задължителен, а ние нямаме какво да делим помежду си.
Споделяме както радости, така и болки. Вие сте!

Бъдете здрави и щастливи, повече смях и закачки в темата, по-малко тревоги за утрешния ден!
Анимирани емотикони

Малка част от изпитаните от всички нас готварски рецепти
И нещо полезно от Dorchester
Скрит текст:
Карамел, прилагам по-долу една специална таблица. Това е моят готварски индекс, сортиран по "постни" и начин на приготовление. Бая се вихрих (и всичко приготвено си записах в тоя индекс), когато моето чедо и половинката му постиха преди Коледа. Всичко е тествано и имам чудни рецепти. Ако нещо ти хване окото и мога да помогна, пиши.

Слагам в скрит текст, че дълго.









Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 14:08 от Clo - Camille

# 1
  • Мнения: 1 493
Гутен ви сабахлен, банда! Април дойде..с
жега...ма да сме живи и здрави! Оплаквания само от счупен маникюр!
Комши, благодарско за новата ни тема!
Успех навсякъде,банда!🍀

# 2
  • Мнения: 2 787
Добро утро!
Нова седмица, нов месец - здрави, леки и успешни да са!
Дорч, добри да са новините!
Бърд, прегръдки!

# 3
  • Мнения: 10 888
Добрютру!

Мерси за темата, Кло.

Ей го, вече е април Simple Smile

Дорчестър, стиснала съм и не пускам.

Хортензия, аз съм написала как излизат намачкани от сушилнята Simple Smile като си постоят вътре Simple Smile

Хайде хубав да ви е денят.

# 4
  • Мнения: 12 131
притимама чете ли още тук?
не мога да я намеря, или нещо бъркам в ника или нещо друго, но ми трябва. Simple Smile

наспортът пропускам, лека нощ и лек сън...
утре пак.

Това е профилът на Прити

https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=360829;sa=summary

# 5
  • Мнения: 6 299
Добро утро!
И ако са много високи оборотите на центрофугата става мазало 😁
Хайде,лек и спорен ден!

# 6
  • Мнения: 10 704
Хубава и спорна седмица!
Стискам палци за тези които имат нужда.
И умната със сладоледи, сметани, ягоди и всякакви подръчни средства които карат пчеличките да накацват цветенцата Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 18 704
Добро утро.
Спокоен месец да е.

# 8
  • Мнения: 8 790
Добро утро!
   Стискам палци за добри вести!
   До обяд съм детегледачка, после на работа.
  Още се излежавам, а трябва да ставам. ММ прави кафе, следвам аромата.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Добро 1воаприлско!

# 10
  • София
  • Мнения: 10 331
Добро утро! Честит ви цветен април!

Кло, благодаря за темичката. Отново. Heart

Бележа днес като начало на няколко месечен период на големи промени от всякакво естество на всички у нас. Ще е за добро, ще! Само здрави да сме! Искам да си го кажа тук, да махнете с метлите и промените да са в правилната посока. Сила сте.

# 11
  • Мнения: 8 790
Забравих -Кло, благодаря за темата!
   На мен много ми харесва тук, макар че не винаги вдявам за какво си говорите.
   Липсват ми липсващите, но всеки сам си преценЯ. На мен не ми се е случвало да си взема почивка от форума. Ако не ми допада,или се натоварвам от някоя тема , просто не  я отварям. Влизала съм в спорове, някакви непознати са ми правили оценка, даже да Мале една, която ми забраняваше да пиша в една тема, ама "баш ме брига"! /Както казват сърбите/.По-ценно ми е положителното, което си вземам.
    Чака ме простиране, сега не ползвам сушилня, съхнат бързичко навън.И да изчезвам към Шефката.Вчера беше в някакво особено настроение, не спря да реве и мрънка,да се тръшка,въргаля..Да видим днес.
  Поведението й стана повод за спречкване между мен и свекър ми, което в крайна сметка донесе обида за мен. Тъпо ми е,гадно,обидно, но имам върху какво да работя в това отношение, много даже. Не искам да му обръщам внимание на тъпотиите, но е трудно, при положение,че делим една къща, грижа се за него, и все още не гнети отношението на другия му син към цялата ситуация.
   Офффффф, бели кахъри са това, а животът е прекрасен!   
    Петелът ми припява и ме подканя да ставам!До после!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Добро утро!
Честит април, да е топъл и спокоен. Палци и прегръдки за всички, които имат нужда. Да вярваме в добрият изход.

# 13
  • тук и там
  • Мнения: 11 539
Добро утро. Благодаря за новата тема. Кафе от мен. Решихме да изкараме и днес и да си ходим .Между другото за първи път ни се случва да съкратим престоят си някъде,ама и за първи път случваме "почивка"по време на пролетна ваканция.Намерих една стара книга в къщи"Размерът има значение",и като се върнем в Белгия,започвам диета,че не съм била никога толкова дебела,дори и бременна с двете деца .Confused.По този повод,се тъпча като за световно,нали от другата седмица ще съм на диета..Rolling Eyes. За себе си установих,че обичам да съм в България, ама само лятото и то за дълъг период-това за 10 дни не е работа
 .Дорче ,мисля те. Вярвам и се надявам , новините да са добри . Хубав ден и месец  на всички!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Дорч, стискам и аз!

Общи условия

Активация на акаунт