Фермата 3 - 2017 г. - Тема 6

  • 60 997
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 968

Защо всички обвиниха Виолета, че отишла да говори с Иван Г, нали всички живеят заедно, няма как пък и една дума да не си казват.
Не всички, Валерия и направи забележка, че си говори с Иван Г. Хем не искат с Алек да им се пречка, хем като търси контакти извън кръга им става лоша. И Алек преди няколко серии се изказа " Какво прави Вили там, как само го хранеше...." май за Яни. Това им е най-отвратителното на групичките , егоизма да не допускат разсейване и "щом не си с нас, си против нас'.
Нищо лошо не е казала Виолета за транспаранта , зарадва се на жеста , но помня как каза на Валерия, че трябва да каже на Алек истината. А Валерия не я защити , както по рано не защити самия Алек. Чудно момиченце се очертава , да му е халал на който я спечели.
 Дано Гечо се справи с еднодневното домакинстване , от страни изглежда лесно , ама като се забуташ с един котел да миеш паничка по паничка, да готвиш, пак да миеш..... ще наблюдавам с интерес.

# 31
  • Мнения: 1 804
Не че ще кажа нещо по-различно от досегашните коментари, но все пак: Алек не трябваше така публично да смачква Виолета. Не беше мъжкарско нито кавалерско, а и това са си техни неща, които не би следвало да засягат останалите и по никакъв начин не трябва да рефлектират върху нормалния ритъм на живот във Фермата. Когато проблемът засяга интереса на цялата група, нека бъде поставен на масата. А сега какво се очакваше от останалите? Да се скарат на Виолета ли? Този път даже и Дарина не се обади. Satisfied Щото наистина не е тяхна работа. И к'ви са тия клетви, кв'и са тия лиготии: "Готов съм да умра за теб!" За мен такова изречение е по-скоро обременяващо. Кара отсрещния да чувства вина, ако той случайно не изпитва точно същото. А Валерия от едната крайност, че в другата - Пешко не искал да я показва, този пък иска да я награби пред цяла България.

Франческа не ме дразни. Хареса ми реакцията ѝ за "кокошките", харесва ми и чувството ѝ за хумор, както и напевната интонация. Simple Smile

Станислав ще е готин фермер, само че и него не го виждам да се справи с моткането на жените. При тях не е само от мързел, скопосията им е толкова. Гащите ще си останат на пирона, може даже и нови "трофеи" да закачат.

Какво показват в промото за Калоян, че нямам възможност да го гледам? Много ми харесва това момче, дано да не го орезилят и него!

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 13:57 от pip4i

# 32
  • Мнения: 1 437
Права си Tary! Май използвах думата "всички", защото и във фб прочетох доста такива мнения!
pip4i дават Калоян запалил свещ (май) и в другата си ръка държи снимката на баща си

# 33
  • Мнения: 968
А, във фейса са разкъсали Виолета.  Продуцентите хвърлиха Виолета на кучетата и се наслаждават на хейта. Мислите ли, че Алек сам е измислил да събира масата? Дали не са му подсказали ? Както са подсказали на Пешо как с Гугъл еърт да намери фермата? Yum
Искам когато Алек излезе да му пуснат Валерия с : " И ти ми липсваш" и " От година чакам такова нещо" ( демек признание за връзката им, макар, че в Стара Загора сигурно всеки 5-ти е Пешо ). И ще има ли мъжество да се извини на Виолета?

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 14:36 от Tary

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
На мен Станислав не ми допада. И понякога не му разбирам като говори. Но беше много прав като каза, че са там да се състезават и са равни. Състезание се печели с борба, не със съчувствие и съжаление.
Любовната драма вече прехвърли всякакви граници. Едва ли има зрител, който да не се е отегчил до смърт и да вярва на глупостите, които ръсят. Продължавам да се чудя какво видя Алек толкова в това момиче. Аз се изнервям на половин изречение и спирам да я слушам. А той уж мъж голям, не е някой пикльо ...

# 35
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Станислав не е ходил в казарма, но е бил в затвора Grinning Някак си това се пропуска..

Калоян все повече ми харесва!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Продължавам да се чудя какво видя Алек толкова в това момиче. Аз се изнервям на половин изречение и спирам да я слушам. А той уж мъж голям, не е някой пикльо ...


Шпагат може да прави, дърва да цепи... сигурно и готварски умения е показала там. Толкова им трябва на мъжете за да се влюбят до уши. Grinning

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Продължавам да се чудя какво видя Алек толкова в това момиче. Аз се изнервям на половин изречение и спирам да я слушам. А той уж мъж голям, не е някой пикльо ...


Шпагат може да прави, дърва да цепи... сигурно и готварски умения е показала там. Толкова им трябва на мъжете за да се влюбят до уши. Grinning

Ето къде ми е проблемът значи. Шпагат не мога да направя, дърва не цепя ... Само едното готвене явно работа не върши. Пуууу JoyJoyJoy

# 38
  • Мнения: 1 866
Залагам за Иван Гинчев и Виолета ратаи - женски двубой между Виолета и Ивона

# 39
  • София
  • Мнения: 20 119
Иска ми се Виолета да избере Елена за втори дуелист, ама едва ли.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 6 559
Записвам се в новата тема.Flowers Hibiscus
Снощи бях на гости и с половин око гледах. В крайна сметка Пешо въпросния "таен" външен обожател  с общественото положение ли е или е друг Пешо?

# 41
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Нещо ме чопли - има ли още какво да строят във фермата? Или ще им измислят?
Щото ако няма, много им е лесно на мъжете така - вижте колко сме велики, можем и без жените да се оправим с всичко. Като са равни, защо жените перяха дрехи на мъжете? Да не са им слугини. Не ми се нрави много това да показват на жените колко са ненужни там... Грубо е. Верно, че мъжете повече работа вършат, но все пак едва ли някоя жена може да зида и маже, видяхме, че и да режат и коват не могат... Мъжете, че могат да готвят, е ясно. Но кой би заместил примерно Гечо в строителните работи? Не ми харесва някак цялата работа - прилича на наказателна акция срещу жените. С което не защитавам жените, разбира се, не отричам, че са мързеливи болшинството.

Иска ми се Виолета да избере Елена за втори дуелист, ама едва ли.  Rolling Eyes
И аз не вервам, а ми се ще. Дарина ще е, мисля, втори дуелист. Ще си призная, че бих искала Елена да изхвърчи преди Виолетка. 😀

# 42
  • Мнения: 337
Очевидно е, че мъжете са по-работливи и по-нахъсани да спечелят. Чудя се жените какво са си мислели, когато са се записвали за шоуто? Че са на ревю? Че искат да ги показват по телевизора? Че ще си отворят път за кариера? Ами прав е Гечо, че срамота да не измиеш цял ден 16 панички, да не сготвиш един боб, да не си прибереш гащите и да си лягаш в боклуци.
Божидара и тя, уж много смирена, а се скъса да коментира снощи в юртата.
Франческа се взе много на сериозно като морален коректив.
Само Марина (учудващо) май е най- работна.

По-работливи-да, но по-нахъзани за да спечелят, определено съм несъгласен.Дори напротив.Жените ми се струват по-мотивирани за победата.Сигурен съм, че Елена и Ивона са хората, борещи се най-много за парите.След тях може би се подреждат Виолета и Станислав.

# 43
  • София
  • Мнения: 22 984
Aз също не мисля, че Ивона ще е дуелист.

П.С : Днес видях един двойник на Яни, но го загледах добре и не беше той.   Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 437
Вилито беше нахъсана да е на дуел с Ивона, но Вилито да е втори дуелист (заради точките). Едва ли би избрала Ивона, едва ли някой друг би я избрал, май като се замисля. След дуела с Диана я видяха, че е доста подготвена.

Общи условия

Активация на акаунт