Фермата 3 - 2017 г. - Тема 6

  • 60 992
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 824
Също се чудех Иван С като каза за Анита че работила и помагала, някой от зрителите да е останал с такова впечатление? Не!
Да, аз също се изненадах, но в интервютата си Анита каза, че първите две седмици е била много пасивна, чувствала се не на място. Отнело й е повече време да се адаптира и след това вече се е включила активно в дейностите. Нещо такова каза и Станислав за нея.

Но факт, че излезналите до момента жени, казват, че много работят и изглеждат искренни и аз често се съмнявам за конкретни внушения от продукцията.

# 166
  • София
  • Мнения: 22 984
Не ми хареса промото - драма, драма, драма.

И на мен ми стана много смешно, че Виолета мисли, че може и да спечели.  Stop

Много искам женски дуел, но ако бях на мястото на Станислав щях да избера мъж. Гинчев ми допада по някакъв начин, не мога да обясня защо, не ми се ще да си ходи още.

А Дарина кой би избрала според вас, аз наистина нямам идея.  Grinning

# 167
  • София
  • Мнения: 2 660
Никаква идея кой би избрала, Ивона? 😄

Иначе нормално, че напусналите така говорят, никой няма да си признае в прав текст, че се е скатавал. 😄 И в ББ като излезнат изложени редовното им е "ама то е така сглобено нарочно, не всичко е излъчено" и т.н., но и тук, и там никой не им е вкарал насила разни реплики в устата. Визирам Виолета, Елена, Франческа най-вече де, дето все чакат специални покани. 😒

# 168
  • Мнения: 824
А Дарина кой би избрала според вас, аз наистина нямам идея.  Grinning

Сигурно ще има и анкета, но аз залагам от сега, че Дарина ще избере Франческа.

# 169
  • Мнения: 1 009
А Дарина кой би избрала според вас, аз наистина нямам идея.  Grinning

Сигурно ще има и анкета, но аз залагам от сега, че Дарина ще избере Франческа.

Представяте ли си да я бие и да се върне?

# 170
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз залагам на Франческа - същата головодничка като Дарина в цепене на дърва, а и не само. Simple Smile

# 171
  • София
  • Мнения: 22 984
И да има анкета сигурно няма да гласувам, просто този път наистина нямам предположения.  Simple Smile Не знам на какъв принцип би избирала Дарина. Нямаше ли скоро епизод, в който бяха в женската юрта, в който Франческа каза, че била близка с Дарина или аз се бъркам нещо.  Thinking

# 172
  • Мнения: 824
Цитат
Сигурно ще има и анкета, но аз залагам от сега, че Дарина ще избере Франческа.

Представяте ли си да я бие и да се върне?

Абсурд! Nature ZapSmile
Ако въобще дуела е женски, Дарина няма шанс, психически няма да издържи и най-много ще рухне от коментарите на скамейките. Всъщност съм любопитна дали някой ще седне на нейната скамейка, може би само Гинчев.

# 173
  • Мнения: 14 830
Аз с риск да се повторя пак казвам че се чудя какви  игри трябва да се паднат за да победи Дарина.Не я виждам във нищо.
И ще трябва да има налице линейка, пожарна, кола на гражданска защита  ,операционен екип и 1-2 морски пехотинци ...за сигурност и за да спасяват здравето на Дарина

Тя от едно убождане беше мега зле пък на дуела...

# 174
  • София
  • Мнения: 22 984
Като нищо днес преди избора ще вземе да "припадне" и Станислав ще избере Гинчев. Crazy

# 175
  • София
  • Мнения: 20 116
Никаква идея кой би избрала, Ивона? 😄
Не мисля, че би избрала Ивона. По-скоро някоя по-слаба, но коя тя намира за по-слаба нямам идея. Елена може би. Според мен не може нито да кове, нито да цепи дърва, нито да плете /както стана ясно  Mr. Green/, само едното доене й се удава.  Laughing
Иван Гинчев го харесвам все повече и ми се иска да не го пращат на дуел.

# 176
  • Мнения: 14 830
Като нищо днес преди избора ще вземе да "припадне" и Станислав ще избере Гинчев. Crazy
Може и козата да я е ритнала .Като се сетя как я дърпаше снощи я за крака , я за вимето като нищо може да е получила някой ритник и да е пожълтяла тук там.

# 177
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Джоли,  Joy  Joy Joy !!!
Ленчето не е за подценяване. Не може да плете, а и не иска, но не ми изглежда никак слаб противник. Франческа много е набрала на Дарина, на последния дуел я нарече и лъжкиня (добре дошли в деЦката градина)  Mr. Green  hahaha  Дарето може и нея да избере заради постоянните обвинения, че манипулира дуелистите вече два пъти. И то е така - съвсем човешки била говорила с Диана, да, и точно тогава пожела там да работи и да разказва на момичето за личната си драма, даа...
Между другото, с Ивона се караха за същото - че Дарина беше обработила и Божидара преди дуела. Всички жени я бяха захапали Дарето, само Марина мълчеше непричом. (точно преди Божидара да дойде с Андрей за избора на втори дуелист)

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 16:47 от Ензим

# 178
  • София
  • Мнения: 2 660
Никаква идея кой би избрала, Ивона? 😄
Не мисля, че би избрала Ивона. По-скоро някоя по-слаба, но коя тя намира за по-слаба нямам идея. Елена може би. Според мен не може нито да кове, нито да цепи дърва, нито да плете /както стана ясно  Mr. Green/, само едното доене й се удава.  Laughing
Иван Гинчев го харесвам все повече и ми се иска да не го пращат на дуел.

Да, да, може и Елена, но аз изхождам и от това, че нещо се джанкаха Дарина и Ивона, ама знае ли човек, това е жена-енигма. 😄

Виж и за Гинчев не знам кой би предизвикал, но бих заложила на някой по-слаб в неговите очи, например Калоян (дано не!) Най-лесно би било адаша да предизвика, той нали така и така по едно време имаше тщения за дуел 😄

# 179
  • София
  • Мнения: 20 116
Да, да, може и Елена, но аз изхождам и от това, че нещо се джанкаха Дарина и Ивона, ама знае ли човек, това е жена-енигма. 😄
Струва ми се, че много, ама много иска да остане във формата и няма да избира противник според личните си взаимоотношения с него, а според това срещу кого би имала шанс за победа. Не зная дали ще й стигне смелост да избере Ивона.

Ленчето не е за подценяване. Не може да плете, а и не иска, но не ми изглежда никак слаб противник.
Ами не знам. Честно казано, на мен Франческа ми се струва по-силна чисто физически и с повече умения от Елена. Но то пък Елена не сме я виждали да прави каквото и да било, освен да плете интриги, така че може и да се заблуждавам.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт