Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 19 тема

  • 118 585
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 114
Ами аз ходя от време на време - за различни проблеми при нея. Пърия път попаднах случайно. Решенията, които ми предложи - след дълго лутане насам-натам, бяха много ефикасни. Сега последно ходих за акнето и като я видях - направо ахнах. Отбелязах го, и каза, че сега била в най-лошата си форма. Представям си как ще е, ако си се харесва и тя Simple Smile

Не съм я питала, но мога да го направя, ако ходя пак Simple Smile

Би ми било интересно Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 025
И друго да питам, може да ви се стори смешно 😂
Вече съм с водни лепенки на гърдите, ако използвам душгел на тях ще се отлепят ли? Аз за сега само с вода, но все едно не съм се изкъпала.

# 32
  • София
  • Мнения: 157
Присъединявам се към недоволните от Венус Легаси .Правих 6 процедури - бедра ,седалище и брич по 180 минути всяка , по един път в седмица.
Резултатът е нулев, съжалявам че си дадох парите.

# 33
  • Мнения: 337
Сега правя хидрафейшъл на лице - минала съм 2 процедури от 3 в пакет - за момента не съм очарована нещо, ще видим като мине и третата какъв ще е крайният резултат.  
Хидрафейшъл не е anti-age процедура, а освежаваща спа процедура ...

Днес започнаха да падат коричките и се вижда, че отдолу си стоят петната.
Ще направя след 2 седмици дълбок пилинг и тва е  Sunglasses
Витамин С е класиката в борбата в петната, на мен много ми помогна.
Аз не съм казала,че търся
 анти ейдж ефект. Просто за момента не се вижда никакъв ефект т.е няма го освежаването на кожата. Моето мнение към момента е, че има доста по-добри процедури от хидрафейшъл.

# 34
  • Мнения: 276
Самсара, искам скули и брадичка с филър да си правя.

# 35
  • Мнения: 2 805
Самсара, искам скули и брадичка с филър да си правя.

Не съм правила филър при нея, при никой всъщност в клиниката.
Най-много опит с филъри и ботокс в Есте клиник има Денкова. Но, аз бих се доверила на Лекова Simple Smile

Правила ли си консултация с нея?

# 36
  • Мнения: 3 025
Самсара, искам скули и брадичка с филър да си правя.

Не съм правила филър при нея, при никой всъщност в клиниката.
Най-много опит с филъри и ботокс в Есте клиник има Денкова. Но, аз бих се доверила на Лекова Simple Smile

Правила ли си консултация с нея?
Денкова ама.....На мен ми предложи цяла ампула за под очите и цяла за скулите, а Ванеска каза ЕДНА под очите и което остане на друго място. Та Денкова много надува, според мен, и тя самата е така.

# 37
  • Мнения: 276
Правила съм консултация с д-р Денкова. Категорично нищо не ми хареса - като започнем от пациентките преди и след мен, през нейното
отношение и стигнем до времето за консултация. Всичко е цифри там.
Д-р Лекова ми се видя много премерена, естествено изглеждаща, приятна, отзивчива и не навлиза прекомерно в зоната ти на комфорт - оставя избора на теб, след като подробно ти е обяснила всичко.
Почти съм убедена в избора си, но исках да питам за мнение и тук.

# 38
  • Мнения: 267
За пигментни петна аз съм много доволна от серум с витамин С  ,ето тозиhttp://jolse.com/product/tiam-my-signature-c-source-30ml/11254/? … p;display_group=1супер състав,20 процента витамин С,само трябва да се ползва с измиващо ,което е с ниско ph,защото иначе просто няма да има действие.При сестра ми имаше ефект дори върху лилавите белези от акне.

# 39
  • Мнения: 2 805
Правила съм консултация с д-р Денкова. Категорично нищо не ми хареса - като започнем от пациентките преди и след мен, през нейното
отношение и стигнем до времето за консултация. Всичко е цифри там.
Д-р Лекова ми се видя много премерена, естествено изглеждаща, приятна, отзивчива и не навлиза прекомерно в зоната ти на комфорт - оставя избора на теб, след като подробно ти е обяснила всичко.
Почти съм убедена в избора си, но исках да питам за мнение и тук.

Денкова и аз не я харесвам Simple Smile Точно заради начина й на консултация, едно претупване има при нея. Два пъти съм била през голям период от време и двата пъти ме отблъсна отношението й.

Докато д-р Лекова е съвсем различна. Точно така както си я описала, това е и моето виждане - премерена, спокойна, не натрапчива с 10 предложения на куп да си бухнеш на лицето и да се намармаладиш. Внимателна е и не прекрачва границата с меркантилност.

# 40
  • Мнения: 433
Не знаех, че Денкова претупва пациентите, жалко. Много е важно един лекар да подхожда с внимание към пациента. Ужасно бих се почувствала в подобна ситуация. За мен е най-важно на една консултация да обсъдя всичко необходимо и да задам въпросите си.

# 41
  • Мнения: 442
Това е така..но за съжаление много лекари гледат на нас повече като на клиенти, отколкото като на пациенти. Аз за това си ходя при едни и същи, от които съм останала доволна. Не ми се рискува да ме претупат или да искат само да ми вземат парите.

# 42
  • Мнения: 3 025
Аз не мога да кажа, че Денкова ме е претупала, даже прекрасно се държа. Препоръча ми IPL и мезотерапия за петната, записахме час, но ги прави друга млада лекарка.
За попълването под очите пък ми предложи една ампула, като каза, че и в скулите трябва една за да се подвигнат, при положение, че д-р Ванеска каза една под очите, от която даже ще остане....

# 43
  • Мнения: 663
El_83, аз също имам пигментни петна и от миналата година ги боря със средно дълбок пилинг и козметиката на Обаги.
Самсара при хора с пигментация на кожата силното слънце е пагубно. Ако не се предпазваме ставаме като петнисти хиени. Това не означава, че не го обичам, просто съм внимателна.

# 44
  • Мнения: 3 025
И аз миналата есен правих дълбок и петната изчезнаха, но след 3 месеца пак избиха  Cry
Сега след лазера още имам корички, странно дълго се задържаха...след пилинга по лесно се обели кожата. Но от едната страна дето се поочупиха виждам, че пак си е тъмно отдолу.
С козметика честно казано не мисля, че ще ми помогне, опитвала съм какво ли не.
Чудех се пак за пилинг след 2-3 седмици, но вероятно ще се откажа от борбата изцяло. Ще прикривам с ФДТ и това е  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт