Любители на кучета - тема 76

  • 38 042
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 067
Оххх Джинкс е страхотен!!!!

Приличат си с Джина
Скрит текст:


# 16
  • София
  • Мнения: 11 987
Само запис от мен. Холи лае по морето, не спря да реве днес по време на разходката с каяк.
Ще гледам да я снимам, за да си платя данъка.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Обещаният данък въпреки че на фона на последните сладки муцунки,
 Макс е сериозен Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 833
Айде и аз да покажа най-гладния поглед Laughing Laughing



# 19
# 20
  • Мнения: 3 067
Аз гласувам на всеки два дни да пускаме нова тема. Ако ще ме усмихва така с толкова чисти душици на страницата.
(Тук говоря като някоя лигла, аз в ежадневието си не използвам чак толкова умалителни епитети хаха даже хич)

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Благодаря за новата тема!  bouquet

Вчера бях със Страхо на ваксина и една леля там така ме ядоса! Че пипаше със супер тежка ръка и кучо квича, като заклан, хайде, да кажем, че е страхлив. Три пъти го боде, борихме се, ама успя накрая. Така ми се разбуча, че няма ваксина за бяс, като тъкмо нейната колежка ми е обяснила, че не е крайно наложителна и че малките породи доста зле я понасят и можем да я отложим. После ме погна как може да закъснявам "цял месец" с годишната ваксина и че едва ли не съм изложила цялото семейство на риск, защото ако лепне Страхо лептоспироза, ще я предаде на детето и ще сме болни всички доживот.... Направи ме на нищо и то с такъв тон, все едно съм й изяла канарчето.... Супер неприятно чувство ми остави и сериозно смятам да сменя клиниката и без това тази не ми е най-любимият избор, просто са ми наблизо и в началото попаднахме на супер готина млада докторка, която е по майчинство сега и скоро няма да се върне на работа....

Оплаках ви се Simple Smile Ето ни го данъка - поспаливия глезанчо:

# 22
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Здравейте!
Трябва ми помощ,
не мога да изчета всичко назад, трябват ми указания, напътствия и добри практики за гледане на немска овчарка в апартамент.
Наследихме вилата с кучето Шарика, което по неволя се научи да си живее само, т.е. ходим да го храним през седмицата, а лятото и през почивните дни сме с нея. Тя е спокойна женска, кастрирана, на 5-6 години. С цел да не е сама още една зима реших да взема немска овчарка, отново женска, да си правят компания. Малката беше на четири месеца, когато я доведохме в двора, съвсем спокойно си свикна, нямаше проблеми нито с Шарика, нито с йоркшира ни.
В средата на септември намерих треньор, който да я обучи на основните команди, все още е при него.
Обаче...
сега започнах да се чудя дали ще е правилно решението да я върна на вилата. Иска ми се кучето да си е с нас, поне тази зима, защото още няма да е съвсем пораснало. После, притеснявам се, така да не подивее след обучение и веднага лишаване за дълго от контакта с нас.
Второ обаче,
до сега кучето е живяло само навън, дали е възможно да свикне в апартамент без да направи грандиозни поразии. Към момента постигнахме съгласие вкъщи да направим опит. След две-три седмици си я прибираме от училището.

Какво ще ме посъветвате Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 067
За немската овчарка не мога да изкажа адекватно мнения, но за улично куче или дворно станало домашно примери много, включително и моето животно.
Няма как да знаеш, докато не опиташ.
И браво за всички усилия Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 597
Бензиностанцията на Пашов,каквото и да значи това-предполагам в София,безстопанствен тъжен ваймаранер.  Sad

https://www.facebook.com/groups/1653528331612594/permalink/1791977731100986/

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не искам да го отварям, ще се разстроя много.

# 26
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Бензиностанцията на Пашов,каквото и да значи това-предполагам в София,безстопанствен тъжен ваймаранер.  Sad

https://www.facebook.com/groups/1653528331612594/permalink/1791977731100986/
Ох, гледах го този пост и направо недоумявам - изгубен ли е, откраднат ли е или просто изхвърлен... Четох и че хората от бензиностанцията не го давали на никой, щели да го карат в приют тук в София. Което е безумно. Според някои - искат да го продадат. Дано не е и по-лошо.
Не е в София, а в Перник - ОМВ на някаква улица "Пашов".

# 27
  • Мнения: 5 597
МНого ми е жал,бих го откупила,ако съм наблизо  Sad

# 28
  • Мнения: 3 067
Спокойно, собственикът си го е прибрал Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 597
Това се казва добра новина Hug Къде я прочете,в оригиналния пост не виждам някой да пише

Общи условия

Активация на акаунт