Дайте да видим мъжете си и да ги обсъдим!!!

  • 27 825
  • 553
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 410
Мдааа, ама много е полезна тая тема Laughing Сега като някой пусне тема "Кого НЕ бихте пуснали да преспи у вас", веднъг ще изтипосам Шани, Нимфетката и Силвия Mr. Green Чеее, току- виж ако съм ги пуснала, съм си навряла таралеж в гащите Laughing

А ако дойдем семейно с милото няма ли да уредиме нещо? Mr. Green

# 361
  • Мнения: 10 758
Айде да го изтипосам и моя Mr. Green
Тая снимка май му е единствената, дето е усмихнат Mr. Green
А защо мъжът ти откъсна единственият жълт лимон от дървото smile3532
Шшшшшт, че тъста му още не му е простил Mr. Green

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Хахаха,тъкмо се чудех кога ще се появиш да кажеш какво мислиш по въпроса LaughingМисли,мисли,аз мога и да почакам newsm62
Няма да чакаш много дълго, дала съм му 1 месец да смени врътките в банята, ако не го направи в сроковете е твой  Mr. Green
Айде Барбарона - даден, продаден, обещан на Sayonara  tooth

# 363
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Абе мацки-за малко ме нямаше и изпуснах,кво стана?
Пеп-чо какви снимки е сложила?И защо се е наложило да ги трие?Почна да ме гложде любопитството.Разбрах,че нещо са били гадни,ама кво имаше на тях?


Искам и аз да знам....кажете де........ Praynig

# 364
  • Мнения: 3 818
Мдааа, ама много е полезна тая тема Laughing Сега като някой пусне тема "Кого НЕ бихте пуснали да преспи у вас", веднъг ще изтипосам Шани, Нимфетката и Силвия Mr. Green Чеее, току- виж ако съм ги пуснала, съм си навряла таралеж в гащите Laughing

А ако дойдем семейно с милото няма ли да уредиме нещо? Mr. Green

Ако прибавиш в офертата и бавачка за дребния изтребител, ще я разгледам с подобаващо внимание Laughing

# 365
  • Мнения: 4 371
Дуци, той човека га те канеше на среща ти се дърпа, а сега се обяснявай на съфорумките от къде го познаваш  Laughing
Айде, айде, той пък много лесно се отказва, да беше по-настоятелен Whistling А ти пък много лесно го даваш Rolling Eyes
И какво сега, ще ядем пица без него, така ли? Или и Сайонара трябва да дойде с новото си попълнение в семейството Mr. Green

П.П. И аз искам да знам за на Пеп-чо снимките.

# 366
  • Мнения: 1 410
Абе мацки-за малко ме нямаше и изпуснах,кво стана?
Пеп-чо какви снимки е сложила?И защо се е наложило да ги трие?Почна да ме гложде любопитството.Разбрах,че нещо са били гадни,ама кво имаше на тях?


Искам и аз да знам....кажете де........ Praynig

Снимката беше гадна. Добре, че качеството не беше на ниво. Убийство на животно. Не беше приятно за гледане.

# 367
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми извинявай за въпроса Embarassed, ама твоят мъж случайно да се казва Иво? Rolling Eyes Embarassed
Дааа, Иво е, Иво е Laughing Laughing Laughing
Знаех си аз, 4е все ще излезе нещо от тая тема Wink Wink Wink

# 368
  • Мнения: 5 468
Точно така, това не означава, че трябва да ни плясваш такава снимка...защото това не толкова до слаби нерви, а по-скоро жестоко ....знам, че го има, но нужно ли е да видим всичко, което така или иначе съществува....Благодаря все пак, че я махна и аз си изтрих мнението...
ААаааа... кажете, каква снимка е имало де? Така не е честно - един да знаят, други - не Crossing Arms!

Егати, сърбят ме пръстите да пусна и моя, ама ме е страх да не се окаже, че си има сериозна приятелка, която ще му се сърди, че е женен и да му вдигне скандал...

# 369
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Абе мацки-за малко ме нямаше и изпуснах,кво стана?
Пеп-чо какви снимки е сложила?И защо се е наложило да ги трие?Почна да ме гложде любопитството.Разбрах,че нещо са били гадни,ама кво имаше на тях?


Искам и аз да знам....кажете де........ Praynig



Снимката беше гадна. Добре, че качеството не беше на ниво. Убийство на животно. Не беше приятно за гледане.


Уф...добре....... Благодаря    bouquet

# 370
  • Мнения: 4 371
Eто го и моя.
С негово позволение(специално го изчаках да се прибере и да си даде позволението).
Малее, няма скрито покрито в този форум Crazy

# 371
  • Мнения: 1 410


Егати, сърбят ме пръстите да пусна и моя, ама ме е страх да не се окаже, че си има сериозна приятелка, която ще му се сърди, че е женен и да му вдигне скандал...

Ако е така се радвай. Да не е някоя да се обади, че има три деца от него и си живеят щастливо. Mr. Green

# 372
  • София
  • Мнения: 6 743
мама Мери,
Руми е много сладка с тази нощница  Heart Eyes

Ето го и моя мъж!
Aз пък ей тоз си харесах от мъжете  Blush
Благодаря  newsm47
 Телефонче да дам ли? smile3502
smile3508 Oooo, a аз очаквах  box newsm66  Laughing Hug

# 373
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Егати, сърбят ме пръстите да пусна и моя, ама ме е страх да не се окаже, че си има сериозна приятелка, която ще му се сърди, че е женен и да му вдигне скандал...

А, нема да се пУашиш! Ние с пуканките сме тук:2tooth:

# 374
  • Мнения: 5 468
Егати, сърбят ме пръстите да пусна и моя, ама ме е страх да не се окаже, че си има сериозна приятелка, която ще му се сърди, че е женен и да му вдигне скандал...
Ако е така се радвай. Да не е някоя да се обади, че има три деца от него и си живеят щастливо. Mr. Green
А стига бе... smile3557 smile3557 smile3557 Толкова ли да е отворен newsm78?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт