Момче или момиче е Априлското ни мъниче

  • 70 772
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39




1 Април
LuLuRaKi - момче

2 Април

3 Април

4 Април

5 Април
Natal 03 - момиче

6 Април

7 Април

8 Април

9 Април
Smile__
Marinela Eftimova - момче
10 Април

11 Април

12 Април

13 Април

14 Април

15 Април

16 Април
Ladybug_82 - момиче
17 Април
kikair - момиче

18 Април

19 Април

20 Април

21 Април

22 Април

23 Април

24 Април

25 Април
Dansina

26 Април
Ljoli
27 Април

28 Април

29 Април
Mushuna
30 Април
leaves of grass
Marinela


ЗА ДОБАВЯНЕ ВЪВ ФЕЙСБУК ГРУПАТА, МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ ИМЕЙЛ НА LuLuRaKi. В ГРУПАТА ЩЕ СЕ ДОБАВЯТ НОВИ ЧЛЕНОВЕ ДО КРАЯ НА ДЕКЕМВРИ!

Биология на вътреутробното развитие
Развитие на ембриона през първите седмици
Календар на бременността и калкулатор на седмиците
Коремни болки и спазми по време на бременност


Хранене по време на бременността
Билки и бременност
Билки, които да избягваме при бременност
Забранени храни по време на бременност
Забранени храни за бременни


Тренировки с упражнения за бременни
Кегел- упражнения
Йога за бременни


НОИ и обезщетения за майчинство
Обезщетения за майки- студентки
Майчинство и счетоводство
Калкулатор майчинство


Начало на раждането
Естествено раждане
Фази на нормалното раждане
Пълен наръчник на секцио
Възстановяване след секцио

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 16:18 от LuLuRaKi

# 1
  • Мнения: 4 660
LuLuRaKi благодаря за новата тема Hug ще се радвам да ми добавиш и моя термин който е на 17.04.2018 за сега момиченце 💗, писах ти на лични но явно не си ме видяла.

# 2
  • Мнения: 7
Благодарности и от мен за новата темичка Kissing Heart. Моля и мен да ме впишете с термин 05.04. 2018г. За сега момиченце Gift Heart

# 3
  • Мнения: 93
Включвам се и аз! Моят термин е за 25 април, още не знаем пола на бебето скоро ни предстои да разберем. Карам лека бременност, само вечер започва да ми става тежко, но не на стомаха а просто ми тежи все едно и ме опъва. Ще се радвам да споделяме в темата!

# 4
  • Мнения: 172
Записвам се и аз тук Simple Smile Утре съм на преглед и се надявам да разберем пола.
За сега всичко протича нормално, чувствам се добре, коремчето ми вече доста си личи и минах на дънки за бременни Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 79
Благодаря и аз за новата темичка Simple Smile. Моля и мен да добавиш на заглавната странична с термин 30.04, а пола евентуално днес следобед

# 6
  • Мнения: 22
Здравейте, и аз се включвам! Моя термин е на 29.04, пола все още не го знаем.
До преди една седмица бях ужасно отпаднала и по цял ден повръщах. Сега съм със запушен нос и болки в гърлото.
От самото начало съм в болничен, защото имам и леко отлепване на плацентата. На 27.10 съм на преглед и се надявам всичко да бъде наред.

# 7
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен! Моят термин е 03.05., но тъй като бебето върви няколко дни по-голямо, а и ще съм секцио задължително,следя и Вас! 

# 8
  • Мнения: 39
Благодаря за хубавата тема!!!:smile:
Моя термин е за 16.04.2018 г. - момиче.

# 9
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен в новата тема 🌞 Моля да добавите и моят термин - 09.04.2018 - момче 💙

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 918
Записвам се и аз. Термин 26.04. Ще разберем пола чак през декември.

# 11
  • Мнения: 1 179
Аз все още чакам. На последния преглед наблюдаващият ме лекар каза, че го вижда, но за да е сигурен, ще ми каже следващия път (аз не бях и нетърпелива, ще изчакам). По мои изчесления терминът  ми е на 19.04.2017 г. Не съм говорила с лекаря за това. Сега съм 14 + 5 дни.

# 12
  • София
  • Мнения: 79
Днешния опит с ФМ вече е успешен. Малкото инатче реши накрая да се покаже и доктора успя да  измери всичко което трябваше. Като бонус ни показа и че ще е юнак, от което най- щастлив ще е баткото.

# 13
  • Мнения: 478
Здравейте, чудесна нова тема. Ако може и мен да ме добавите термин 01.04.2017г. пола още не е 100% сигурен. 😊

# 14
  • Мнения: 4
Здравейте, моя термин е 20.04.2018г., пола ще разбера надявам се Ноември Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт