Темата за СТИВЪН КИНГ - №14

  • 66 734
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 68 753
Нещо ала Тъмната половина да не е?
Не че искам отговор де. Нали ще я прочета... Joy

# 196
  • Мнения: 2 490
Нещо ала Тъмната половина да не е?
Не че искам отговор де. Нали ще я прочета... Joy
Цъ, нищо няма да ти кажа! Simple Smile

Аз лично намерих сходства с 2-3 стари Кинг книги, но няма да конкретизирам.

# 197
  • София
  • Мнения: 11 478
Извисяване действително излезе на нашия пазар в края на миналата година. Но само тя, все още чакаме Другият.

# 198
  • Мнения: 68 753

Извисяване действително излезе на нашия пазар в края на миналата година. Но само тя, все още чакаме Другият.

Не я чакаме. Излезе и тя.Wink
 29лв е цената с меки корици.
Чета че ще я има и с твърди корици за 34 лв.
http://www.forum.king-bg.info/viewtopic.php?f=10&t=3540&start=40

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 07:40 от teta75

# 199
  • София
  • Мнения: 6 062
Еха, цената му е убийствена. :0 Аз си ги купивам на англисийски, хем по-евтино ми излиза, хем си ги чета в оригинал. Simple Smile Elevation още не съм си я взела, де.

# 200
  • София
  • Мнения: 11 478
Цената е убийствена, наистина. Ако обаче се вземе директно от издателство Плеяда (адресът на пл. Славейков), мисля че има 15-20% процента отстъпка от коричната цена.

# 201
  • Мнения: 2 490
И аз се възмутих от цената във фб групата, ама ме обвиниха , че се лигавя, и нямам право да се обаждам, щото не съм четяла на български.. Joy

# 202
  • Мнения: 68 753
На мен за книги принципно не ми свиди, еле пък за такива на Краля. С кеф ще ги дам, защото знам, че ме чака наслада Simple Smile

Но да...биваше сякаш около двайсетака да е примерно...

# 203
  • София
  • Мнения: 6 062
Мда, сега погледнах на сайта, Другият е 23, а Извисяване 11, ама има и доставка. Затова най-добре от издателството. И на мен за Краля не ми се свиди, давам си ги и още как, ама те се оливат. А и да четеш в оригинал е доста яко, научвам доста думи. Simple Smile

# 204
  • Мнения: 2 490
Да, за четене не ми свиди и на мен по принцип, но оригиналите си ги намирам в пъти по-евтини на хартия, а на Киндъла си ги пазаря буквално за левчета от Амазон. Някой дори беше писал, че си купуваш книга на Кинг веднъж в годината и било, видиш ли, съвсем нормално да е 30на лв. Ми не , не е . Аз чета по 2 книги на месец, ако трябваше да си ги купувам от БГ издателствата, не искам да знам колко маЕченски щяха да заминат 🙈

# 205
  • Мнения: 5 776
То цените им са само за хардкор фенове. И аз вече повечето си ги купувам на английски или гръцки. Кориците също играят роля за това.

# 206
  • Мнения: 5 372
Ronald, тази отстъпка идеално устройва софиянци, но тези от провинцията кучета ги яли. Поръчат от сайта на издателството и им излиза една солена доставка от 7-8 лева и накрая се оказва, че да си купят книгата на място ще им излезе по-евтино.

# 207
  • София
  • Мнения: 11 478
Ronald, тази отстъпка идеално устройва софиянци, но тези от провинцията кучета ги яли. Поръчат от сайта на издателството и им излиза една солена доставка от 7-8 лева и накрая се оказва, че да си купят книгата на място ще им излезе по-евтино.
Факт, за съжаление. С риск малко да се отклоня от темата, според мен книжарниците у на се оливат вече. Някакви "никакви" романчета, дето на конвейр излизат всеки месец - корична под 16 лв. няма. Хелле пък, ако са на автори като краля, 30 лв. си става норма вече. Защо?На какво отгоре? И само прословутото ДДС ли е причината? Не смятам...

# 208
  • София
  • Мнения: 4 899
Някакви "никакви" романчета, дето на конвейр излизат всеки месец - корична под 16 лв. няма. Хелле пък, ако са на автори като краля, 30 лв. си става норма вече. Защо?На какво отгоре? И само прословутото ДДС ли е причината? Не смятам...
И в допълнение - масово издателствата спеставят разходите си по редактори и коректори. Отваряш една книга, за да си доставиш удоволствие, а текстът вътре - потрес, направо те отказва от четенето.

# 209
  • Мнения: 5 742
Ronald, тази отстъпка идеално устройва софиянци, но тези от провинцията кучета ги яли. Поръчат от сайта на издателството и им излиза една солена доставка от 7-8 лева и накрая се оказва, че да си купят книгата на място ще им излезе по-евтино.
Да, Плеяда си викат куриер в офиса и доставката е много солена. Веднъж поръчах от тях платих им 8 лева за доставка и никога повече няма да повторя.

Общи условия

Активация на акаунт