Какво правите, за да не боледуват децата и има ли ефект?

  • 3 718
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 858
Купуват се от дистрибутори. Коластрата и ЗЕ (както и друго продукти на Аква Сорс) са храни, но поради минималното количество, което приемаме се наричат"хранителни добавки". Коластрата и Зе могат да се приемат постоянно, мисля, че и АФА но не съм много сигурна. ЕМК също е храна но при ЕМК се правят и почивки.

Сина ми в момента е на Коластра ЗЕ и ЕМК- много съм доволна!

Тук в форума повечето ,които употребяват продуктите на Аква Сорс са и дистрибутори (за да се ползва и дистрибуторската отстъпка). Можеш да се регистрираш като дистрибутор чрез друг такъв, по твой избор кой. Вярвам, че към който и да решиш да се обърнеш за повече инфо всеки ще ти помогне и обясни!

# 31
  • Мнения: 1 883
Аз също бях скептично настроена към продуктите на Аквасорс , докато не ги взехме , пихме и сега с чиста съвест и ръка на сърцето мога да кажа , че има ЕФЕКТ  Peace. В градината кашлят в лицето на щерка ми , а тя си е все здрава . Е някой и друг сопол - но това не се брой на фона на това чудо с антибиотиците , които сме изпили преди да се "запознаем" с Аквасорс . Виктория започна да се храни , значително разреди напишкванията .....и все положителни неща .

Благодаря ти от сърце   bouquetДИНО   bouquet

# 32
За мен също най-доброто, което можете да направите за своите деца е да им включите в менюто Зелена Енергия и Колактив.Те помагат да се засили имунната система и са много ефикасни.Според доктор Папазова, Зелена Енергия може да се приема като добавка през цялата година.При обичайни настинки ЗЕ е невероятно ефикасен и напълно лишен от странични действия антибиотик.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 098
В момента дъщеря ми има друг здравословен проблем (в смисъл различен от стандартните хреми, кашлици и бронхити, от които преди е страдала, а именно - с дебелото черво) и смятам, че и това ще можем да преборим с помощта на тези продукти.

Мерси, Дино    bouquet

За това Биифидус и ЕМК, мила! Вечер преди лягане (приблизително 3 часа след като е вечеряла) по 2 капсули бифидус. ЕМК мисля знаеш как да ползуваш.

Приятно ми е да чета такива неща.   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 1 098
Коластрата и Зе могат да се приемат постоянно, мисля, че и АФА но не съм много сигурна. ЕМК също е храна но при ЕМК се правят и почивки.



Можеш да бъдеш сигурна и за АФА-та. А ЕМК се натрупват в депа, затова може да се почива.

# 35
  • Мнения: 1 840
В продължение на 3 месеца давах "Респивакс" на голямата - от тогава не е боледувала - минаха вече 5-6 месеца. Много съм доволна, препоръчвам го.

Общи условия

Активация на акаунт